Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvesztem.21 éves és 25hkm...

Elvesztem.21 éves és 25hkm vagyok, elhagytak. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
A párommal megbeszéltük hogy szeretnénk babát. Fél évet próbálkoztunk és össze is jött. Amikor kiderült hogy terhes vagyok akkor nagyon örült neki, még meg is siratta. Viszont...3 napja, mikor a városban a buszon voltam és mentem a nőgyógyászomhoz, megláttam őt...egy másik nő ült mellette a kocsiban, azt mondta nekem hogy dolgozik...gondoltam csak tárgyalásra kellett elugrania mert ő egy kisebb vállalat egyik alvezetője. Az egyik kolléganője ült mellette, nem is volt gyanús, de mikor áthajolt hozzá a kocsiban és szájon csókolta...akkor összetört bennem minden. Este hazajött és megmondtam neki hogy tudok mindenről. Amit kifelejtettem, nem tárgyalni ment, hanem ebédelni a hölgyeménnyel...Mikor megtudta hogy tudok mindent, összepakolt, úgy hogy én nem is zavartam el, nem mondtam neki hogy menjen el, adni akartam egy másik esélyt, de mégis elkezdett pakolni és elhagyott. Most mit tegyek? Úgy érzem elvesztem! Azóta a telefonját sem veszi fel, 2x próbáltam hívni egyszer a nő vette fel aki csúnya szavakkal elküldött a fenébe, utána meg egyáltalán nem vette fel. Csak azért hívtam hogy pár holmija ott maradt nálam, takarítsa el mert nem akarom hogy bármi is rá emlékeztessen, hánynom kell tőle. Nem maradt más nekem csak az egyetlen picurkám itt a pocakomban és a szüleim akik nagyon csalódottak a volt párom miatt.

2012. aug. 2. 20:00
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
89%
23-asnak sok esze nincs az is biztos.
2012. aug. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom ami veled történt. A párod egy sz.r alak. Tudom, hogy most nem könnyű, de ha egy ilyen balfék, akkor nem érdemes vele tovább foglalkozni. Fel a fejjel!!! Ha a családod melletted marad mindvégig, akkor ne szomorkodj. Gondolj a babádra és arra, hogy egyszer majd eljön neked is az igazi.
2012. aug. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%

Az lenne a legjobb ha többet nem hívnád és ha ő hív nem vennéd fel.

Avval.h.megcsalt és elment lemondott rólad és a piciről.!!

Egy ilyen gerinctelen embernek nincs bocsánat...Te jobbat érdemelsz.

A fájdalmad enyhülni fog idővel.

Tudom milyen rossz neked,mert nekem apum csinálta ez anyuval,csak sajna anya megbocsátott neki.Aztán amig fel nem nőttem folyton csalta anyum,de végre elköltözött.

Te nagyon jó anya leszel...és egy jó pótpapit is találni fogsz a picinek.

Fel a fejjel,az élet előtted áll.

Hagyd ezt a mocskot,egy könny cseppet sem érdemel...


23N

2012. aug. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Most olvastam el a kérdésed és nagyon sajnállak!!Most sírok mint egy 5 éves akitől elvették a játékát!Nem lesz könnyű az eleje biztos!De a babád adjon erőt neked mindenben,Rá gondolj ha valami nehézséged lesz!Gondolj bele hogy milyen érzés lesz a karodban tartani,stb...Azt a majmot meg felejtsd el és ne is gondolj rá!!!!Fiatal vagy még és lesz még nagyon sok örömben részed,a gyermekeddel együtt!!!19 éves és 30 hetes kismama!

2012. aug. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%

21 eves voltam pont, mikor szinte ugyanez tortent velem.

Megertem, hogy mit erzel. Velem osszedolt a vilag, sirtam, ideges voltam, megijedtem, hogy mi lesz, hogy fogom ezt egyedul vegigcsinalni. De szuleim mellettem alltak, es a kisbabam iranti szeretet erot adott.

Most a lanyom mar 7,5 eves, most varom a masodik babamat es a mostani parom a vilag legjobb apukaja. Sajatjakent szereti a lanyomat, es oszinten boldog vagyok, hogy az igazi apukajahoz semmi kozunk tobbe (hiaba volt nagy szerelem), ma mar tudom, hogy nem o volt az igazi.

Szoval van remeny normalis eletre, arra, hogy a gyereked csaladban neveld fel. Fiatal vagy, talalsz majd valakit, aki tenyleg szeret. Most nehez tudom, de jonnek majd szebb napok.

Addig is a szeretet amit akisbabadtol kapsz karpotol majd a csalodasert, amit az apja okozott.

2012. aug. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Az apasági dolgot amúgy csak igenis, vigye bíróságra. 3 éves koráig úgysem viheti el, az a gyerek pedig aki addig nem látta az apját, utánna már nem akar elmenni egy idegennel, és ha apuka nagyon forszírozná (amit valószínűleg nem fog, akkor erre lehet hivatkozni is a bíróságnál, hogy mivel a gyerek számára idegen, ne keljen odaadni, amit jóvá is hagynak és csak az anya jelenlétében engedélyezik a láthatást. Azt meg el lehet ügyeskedni... Mondjuk nem tartom reális veszélynek, hogy egy ilyen emberben valaha megjelenik a lelki ismeret furdalás, max ha 3 év múlva pont nem lesz csaja, akkor emiatt bepróbálkozhat. Viszont a gyerektartást mindenképp vonni fogják tőle, bárhogy is alakul, ha nem látogatja a gyereket akkor is, amíg csak tanul a gyerek, és ez alól felmenteni elég csacsiság lenne, egyrészt mert a gyereknek tényleg szüksége van rá, másrészt, mert ennyire aljas volt, nehogy már még ez alól is kibújjon! Ne légy ennyire nagyvonalú egy ilyen gyökérrel.
2012. aug. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm szépen a sok bíztatást...az elmúlt 2 napban történtek is dolgok, ami csak megerősített abban hogy nem fogok összetörni és nehogy mégegyszer beengedjek egy ilyn szemétládát az életembe. Szóval ugyebár felhívtam a cuccai miatt mikor a hölgyemény vette fel, a kiscsaj aki csak úgy zárójelben jegyzem meg, 19 éves, és úgymond besz*pta magát a munkakörébe a férjem mellé titkárnőnek...(ezt szerintem nem is kell részleteznem), nos azt mondta nekem hogy mit gondolok én hogy hívogatom, legyek kedves többet ne keresni az ő párját, ugyanis engem elhagyott, és nehogy azt merjem gondolni hogy a gyerekkel magamhoz láncolhatom. Meg hogy majd ráveszi a párját hogy apasági tesztet csináltassanak mert lehet hogy nem is övé a gyerek...(a csaj biztos benne...-.-) és mondta hogy ha mégegyszer keresni merem akkor súlyos következményei lesznek. Én meg megmondtam neki hogy csillagom, 1. én ezt a görényt visszakapni nem akarom, majd te is rájössz akkor erre amikor ugyan ezt megcsinálja veled is. 2. apasági tesztet nyugodtan lehet csinálni, csak majd nehogy akkor sírjatok már mikor a tartásdíjat fonják tőle. 3. azt tudod hogy ez nem zaklatás amit csinálok, ugyanis 2x hívtam fel, 2.-ra felvettétek, de többet nem is keresem, mivel nem érdekel engem sem a te hülyeséged, sem a kedves volt párom hülyesége, de a cuccaiért vagy eljön ami az ajtó elé lesz kirakva, mert a lakásba a lábát be nem teszi, vagy elégetem/eladom, de a fenyegetést 1-5 évig terjedő szabadságvesztéssel büntetik...szóval gondolkozzon rajta hogy mit ejt ki a száján. A telefonbeszélgetés kb. nagyjából ennyi volt. Én a büdös életbe többet egy ilyen embert visszafogadni nem fogok. Ami történt utána, vissza akart jönni. Tegnap megjelent nálam, hogy ő bocsánatot kér, én meg elhajtottam. Megmondtam hogy felejtsen el engem is és a gyereket is. Ő erre fellázadt és rögtön támadott, hogy ő elveszi tőlem a gyereket, elperli. Mondtam hogy meg lehet próbálni...nem fog sikerülni. Erről biztosítottam. A gyereknek az anyja mellett a helye, és a másik meg hogy van ismerősöm a bíróságon, aki bíró, és már fel is hívtam, mondta hogy majd figyel és ha esetleg bíróságra jön az ügy, ami a gyerektartás miatt biztos lesz, akkor ő fogja felvenni az ügyet és majd ad a szemétládának, mindent megpróbál úgy alakítani hogy ő a legrosszabban jöjjön ki. Na körülbelül ennyi lenne.
2012. aug. 4. 08:20
 38/45 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig még nem írtam, csak olvasgattam, mert kíváncsi voltam mi fog veled történni és szurkoltam, hogy a lehető legjobban alakuljanak a dolgaid. Most viszont már nem tudom szó nélkül megállni, amit írtál! Hihetetlen milyen erős nő vagy, minden elismerésem neked!:) Nagyon jól csináltad, hogy így elmondtál mindent annak a buta "nőnek" és a volt párodat is elküldted! Tényleg minden elismerésem a tiéd én biztos nem tudnék ilyen kemény lenni egy ilyen helyzetben!


Viszont azt halkan megjegyezném, hogy ezt a bírósági ismerős dolgot ne nagyon hirdesd. Én ugyan nem bíró vagyok, hanem szociális munkás, de az én szakmámban is van egy olyan tényező, hogy "összeférhetetlenség". Ez annyit takar, hogy semmilyen ismerős, barát, rokon ügyét nem lehet elvállalni, mert nem lehet objektíven vizsgálni az adott szituációt. Szerintem ez igaz a bírókra is, úgyhogy ha kiderül, hogy mi a helyzet még a bíró is megütheti a bokáját, szóval ezzel vigyázzatok! Ez csak jó tanács, mert szeretném, ha a legjobban jönnél ki ebből a helyzetből.:) Szerintem egyébként ismerős nélkül sincs esélye az exednek, mivel te vagy az anya és maximum akkor kapná meg ő a gyereket, ha drogos hajléktalan lennél...:) Sok sikert és szurkolok, hogy egészséges kisbabád szülessen és a lehető legboldogabb életed legyen!


Brigi

2012. aug. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

34-es vagyok!Nagyon ügyesen csináltad!Ne hagyd magad!Harcolj a végsőkig!!!!Én melletted állok így gépen keresztül,de ha személyesen ismernélek akkor is!!!Figyelj oda magadra,ne idegeskedj,mert az a babának nem tesz jót,légy mindig nyugodt/higgadt!!!Ha valami hülyeséget mond az a DISZNÓ akkor csak röhögd ki!

2012. aug. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ügyes voltál!! És erős...

Ez kellett h.látta azt h.nek félsz tőle...nem perelheti el tőled a babát..főleg ha van ismid a bíróságon..

Ez kellett neki...büszke vagyok rád.

Mint ah.elottem is írták ha tudok vmiben segiteni szólj,rám is számíthatsz!!!

A pasi hány éves h.igy pattog??

2012. aug. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!