Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvesztem.21 éves és 25hkm...

Elvesztem.21 éves és 25hkm vagyok, elhagytak. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
A párommal megbeszéltük hogy szeretnénk babát. Fél évet próbálkoztunk és össze is jött. Amikor kiderült hogy terhes vagyok akkor nagyon örült neki, még meg is siratta. Viszont...3 napja, mikor a városban a buszon voltam és mentem a nőgyógyászomhoz, megláttam őt...egy másik nő ült mellette a kocsiban, azt mondta nekem hogy dolgozik...gondoltam csak tárgyalásra kellett elugrania mert ő egy kisebb vállalat egyik alvezetője. Az egyik kolléganője ült mellette, nem is volt gyanús, de mikor áthajolt hozzá a kocsiban és szájon csókolta...akkor összetört bennem minden. Este hazajött és megmondtam neki hogy tudok mindenről. Amit kifelejtettem, nem tárgyalni ment, hanem ebédelni a hölgyeménnyel...Mikor megtudta hogy tudok mindent, összepakolt, úgy hogy én nem is zavartam el, nem mondtam neki hogy menjen el, adni akartam egy másik esélyt, de mégis elkezdett pakolni és elhagyott. Most mit tegyek? Úgy érzem elvesztem! Azóta a telefonját sem veszi fel, 2x próbáltam hívni egyszer a nő vette fel aki csúnya szavakkal elküldött a fenébe, utána meg egyáltalán nem vette fel. Csak azért hívtam hogy pár holmija ott maradt nálam, takarítsa el mert nem akarom hogy bármi is rá emlékeztessen, hánynom kell tőle. Nem maradt más nekem csak az egyetlen picurkám itt a pocakomban és a szüleim akik nagyon csalódottak a volt párom miatt.

2012. aug. 2. 20:00
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon együtt érzek veled! Kitartás, a piciért mindent!

Vigyázz magatokra!!!!

2012. aug. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szomorú, de semmi nem történik velünk véletlenül. Lehet, hogy sokkal jobban jártál, hogy most szabadultál meg egy ilyen jellemtelen, gyáva embertől, mintha ezt a példát mutatja a gyermekének, és később esetleg mindkettőtök életét megnehezíti. Ilyen figura Nektek nem is kell. Remélem, azért van, lesz segítséged, család, barátok. Egy gyerekkel még simán találsz normális társat.

De, legalább jellemtelen apukának jó állása van. Jól jön majd gyerektartásnál;)

2012. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
52%

Szia, nagyon sajnálom ami veled történt, én azt gondolom, itt még nincs minden szál elvarrva, szóval tuti nem égetném a ruháit ha látnék esélyt hogy helyrejön a dolog.


Amit én tudok, ha vissza szeretnéd kapni, NE KERESD, ne mutasd hogy sírsz utána, ne tudja hogy fáj. Azt lássa hogy az élet nélküle is megy tovább, ez batyni fogja a csőrét.


Jó lenne tudni az ő verzióját, mielőtt végleges döntést hozol és az is lehet hogy a baba születése után észhez tér és visszajön és ha el tudjátok simítani magatokban és főleg benned ezt, normális szeretetteljes család lehettek. Nekem nem úgy jött le hogy a párod egyébként egy szemétláda alak. Ezt a húzását mélységesen elítélem, de jó lenne tudni, egyébként is csúnyán bánt-e veled vagy amúgy egy rendes ember, akire lehetett volna építeni ha ez nem történik.

Apró kitérő: minket apám néhány éves koromban elhagyott, anyám végig falazott neki (nem tűnt fel, hogy nem él velünk), majd észhez tért és idén a 31.házassági évfordulójukat ünnepelték, remekül megvannak, ilyen is van, ehhez anyám hozzáállása kellett.


Ha úgy érzed, ezt nem tudod neki megbocsátani akkor lépj tovább, koncentrálj a jövődre a babával, próbálj neki nyugalmas következő 15hetet biztosítani és tájékozódj gyerektartásügyileg,készülj a szülésre, kapaszkodj a családodba, a barátaidba,semmiképp ne zárkózz be a 4 fal közé.

21éves vagy, előtted az élet, ne hidd hogy nem találsz így párt és pótapát a gyermekednek. Mindenesetre bárhogy lesz, te ne keresd őt, sem cuccok miatt, sem számon kérni, semmi, neki kell ráébrednie mit veszít és mivel a másik nő dolgozik ellened, ha te nem fúrod, szerintem meg fog keresni téged!Akkorára kellene eldönteni hogy kiadod az útját vagy feltételeket szabva visszafogadod.

2012. aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
84%

Ilyen pasi után ne is fuss!Undorító egy ember lehet,már bocs,hogy ezt mondom.Írnék neki egy SMS-t/e-mailt,amiben elmondanám milyen egy hányadék ember,és,ezt a gyereket soha nem fogja látni+sajnálni fogod a gyerekét,ha lesz neki.Már a tieteken kívül.Ne haragudj,ez a véleményem,nevetséges az ilyen ember,de téged éltessen a kicsikéd,aki tündéri lesz,és egy új élet fog kezdődni hamarosan.

Kitartás!

2012. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
91%

# 23/23


Ne haragudj, de nagyon remélem, hogy amit írtál nem gondoltad komolyan!!!

Egy ilyen pasit vissza várni?

Olyat írsz, hogy nem tűnik rossz embernek???

Ne haragudj, de ez a pasi nagyon úgy néz ki, hogy bízott benne, hogy a párja nem esik teherbe, mert nem akarta neki azt mondani hogy nem akar gyereket!!Ebből látszik, hogy nem egyenes!!

Aztán megcsalja, mert terhes bige már nem kell!Jellemtelen alak.

Miután lebukik még megbeszélni sem akarja.Valóságos féreg..

Most ezek után kéne a fenének...

2012. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson ezt a görényt visszafogadni!!!!!!!!!!!!!
2012. aug. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, ami Veled történt:-(. Próbálj meg a kicsire koncentrálni és persze magadra. Fel a fejjel, fiatal vagy még nagyon, meg fogod találni azt az embert, aki a sajátjaként fogja szeretni a picurt és Téged is szeretni fog igazán és megbízhatsz benne.


Annak, aki azt írta, hogy még kibékülhetnek. Remélem csak hülyéskedsz. Aki egy terhes nőt képes megcsalni, az minden lelkiismeretfurdalás nélkül megteszi máskor is. Ne éljen senki olyan kapcsolatba, amibe nincs bizalom. Nekem más véleményem van arról is, hogy a Kérdező párja jó ember. Vagy Te olvastál másik történetet, vagy én. Vagy szerinted a jó emberek így viselkednek azzal akit szeretnek?

2012. aug. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
86%
hát ez.... már leírták előttem. viszont megfontolandó tényleg az apasági, mert ha úgy állsz anyagilag (volt jó állásod, vagy anyudék nem állnak rosszul, tudnak segíteni), és apukára ilyen téren nem vagy rászorulva, akkor lehet, tényleg nem kellene bolygatni. általában az ilyen esetekből szokott az lenni a végén, hogy a másik nő miatt elhagyja terhesen, majd 4-5 év múlva felbuzog a nagy apai érzés és el akarja perelni a gyereket... Szóval csak okosan, védd magatokat!!! Minden jót kívánok neked és a babódnak!
2012. aug. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon sajnálom, ami Veled történt:-(. Próbálj meg a kicsire koncentrálni és persze magadra. Fel a fejjel, fiatal vagy még nagyon, meg fogod találni azt az embert, aki a sajátjaként fogja szeretni a picurt és Téged is szeretni fog igazán és megbízhatsz benne.


Annak, aki azt írta, hogy még kibékülhetnek. Remélem csak hülyéskedsz. Aki egy terhes nőt képes megcsalni, az minden lelkiismeretfurdalás nélkül megteszi máskor is. Ne éljen senki olyan kapcsolatba, amibe nincs bizalom. Nekem más véleményem van arról is, hogy a Kérdező párja jó ember. Vagy Te olvastál másik történetet, vagy én. Vagy szerinted a jó emberek így viselkednek azzal akit szeretnek?

2012. aug. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyszer megcsinálja, az megcsinálja másodszorra is. NE fogadd vissza!
2012. aug. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!