Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvesztem.21 éves és 25hkm...

Elvesztem.21 éves és 25hkm vagyok, elhagytak. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
A párommal megbeszéltük hogy szeretnénk babát. Fél évet próbálkoztunk és össze is jött. Amikor kiderült hogy terhes vagyok akkor nagyon örült neki, még meg is siratta. Viszont...3 napja, mikor a városban a buszon voltam és mentem a nőgyógyászomhoz, megláttam őt...egy másik nő ült mellette a kocsiban, azt mondta nekem hogy dolgozik...gondoltam csak tárgyalásra kellett elugrania mert ő egy kisebb vállalat egyik alvezetője. Az egyik kolléganője ült mellette, nem is volt gyanús, de mikor áthajolt hozzá a kocsiban és szájon csókolta...akkor összetört bennem minden. Este hazajött és megmondtam neki hogy tudok mindenről. Amit kifelejtettem, nem tárgyalni ment, hanem ebédelni a hölgyeménnyel...Mikor megtudta hogy tudok mindent, összepakolt, úgy hogy én nem is zavartam el, nem mondtam neki hogy menjen el, adni akartam egy másik esélyt, de mégis elkezdett pakolni és elhagyott. Most mit tegyek? Úgy érzem elvesztem! Azóta a telefonját sem veszi fel, 2x próbáltam hívni egyszer a nő vette fel aki csúnya szavakkal elküldött a fenébe, utána meg egyáltalán nem vette fel. Csak azért hívtam hogy pár holmija ott maradt nálam, takarítsa el mert nem akarom hogy bármi is rá emlékeztessen, hánynom kell tőle. Nem maradt más nekem csak az egyetlen picurkám itt a pocakomban és a szüleim akik nagyon csalódottak a volt párom miatt.

2012. aug. 2. 20:00
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
A kedves VOLT párom, 29 éves lesz. Ennek ellenére úgy viselkedik mint egy gyerek.
2012. aug. 4. 14:19
 42/45 anonim ***** válasza:

29 évesen ekkora gyökér h.lehet valaki??

Mindene megvolt...

Egy nő aki annyira szereti h.babát szül neki...egy pici baba/ mások éveket szenvednek h.baba legyen/

Ő neki alig kellett várni a babára.

Erre fontosabb neki egy 19 éves p*csa....

szánalmas egy ember,és tényleg nem érdemel meg téged...

Próbálj meg nem stresszelni,ez naon fontos.

Ne is gondolj arra a gerinctelen alakra...csak a babára,h.milyen boldog leszel vele...

2012. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy ezt irom, de velemenyem szerint nincs olyan biro, aki ilyet mondana. Ez az allasaba kerulhet!

Ezt osszeferhetetlensegnek hivjak, es nem a biro donti el, hogy ki kapja az ugyet, hanem a birosag elnoke. Es ha esetleg olyannak az ugyet kapja meg egy biro, akit ismer, akkor elfogultsagot kell bejelentenie es nem biralhatja el az ugyet.

Viszont ha megis ugy van, hogy segiteni akar neked, akkor ne verd nagy dobra, mert tenyleg az allasaba kerulhet!

Nyilvan nem azert tanult 8-10 evet, hogy egy gyerektartasi ugy miatt elveszitse az allasat!

Egyebkent apuka megerdemli, hogy jol seggberugjak!

Drukkolok neked, hogy sikeruljon vele rendesen ki.... babaralni!

2012. aug. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak:dehogy nincs ilyen!Az én apósomnak válási ügye volt,az ügyvédje bement a bíróhoz,és érdekes módon minden,de minden úgy lett csűrve-csavarva,hogy neki jó legyen.Ja,ez tavalyi történet,tehát nem a szoci időkben volt...szóval:minden,de minden KAPCSOLAT kérdése!Kérdező:Neked kitartást,és ha nem muszáj ne írasd a kicsit az exed nevére.Tudom,hogy akkor elesel a tartásdíjtól,ám sok joggal ruházod fel azt az embert,aki-tulajdonképpen-tönkre akarta tenni az életedet!
2012. aug. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Szabad megkérdezni a fejleményeket?
2012. aug. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!