Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvesztem.21 éves és 25hkm...

Elvesztem.21 éves és 25hkm vagyok, elhagytak. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
A párommal megbeszéltük hogy szeretnénk babát. Fél évet próbálkoztunk és össze is jött. Amikor kiderült hogy terhes vagyok akkor nagyon örült neki, még meg is siratta. Viszont...3 napja, mikor a városban a buszon voltam és mentem a nőgyógyászomhoz, megláttam őt...egy másik nő ült mellette a kocsiban, azt mondta nekem hogy dolgozik...gondoltam csak tárgyalásra kellett elugrania mert ő egy kisebb vállalat egyik alvezetője. Az egyik kolléganője ült mellette, nem is volt gyanús, de mikor áthajolt hozzá a kocsiban és szájon csókolta...akkor összetört bennem minden. Este hazajött és megmondtam neki hogy tudok mindenről. Amit kifelejtettem, nem tárgyalni ment, hanem ebédelni a hölgyeménnyel...Mikor megtudta hogy tudok mindent, összepakolt, úgy hogy én nem is zavartam el, nem mondtam neki hogy menjen el, adni akartam egy másik esélyt, de mégis elkezdett pakolni és elhagyott. Most mit tegyek? Úgy érzem elvesztem! Azóta a telefonját sem veszi fel, 2x próbáltam hívni egyszer a nő vette fel aki csúnya szavakkal elküldött a fenébe, utána meg egyáltalán nem vette fel. Csak azért hívtam hogy pár holmija ott maradt nálam, takarítsa el mert nem akarom hogy bármi is rá emlékeztessen, hánynom kell tőle. Nem maradt más nekem csak az egyetlen picurkám itt a pocakomban és a szüleim akik nagyon csalódottak a volt párom miatt.

2012. aug. 2. 20:00
1 2 3 4 5
 11/45 anonim válasza:
3%
21 évesen gyereket vállalni?
2012. aug. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
90%

Ez mekkora egy sz.emétláda g.eci!!!!(ne haragudj, de ezt muszáj volt)

Úgy látom anyudék melletted állnak...mivel nem írtad, hogy nem.Most jelenleg ezért tedd össze a 2 kezed.

Jelenleg tényleg csak a picire koncentrálj a pocidban, ez a legfontosabb, hogy ő épen, és egészségesen megszülessen.

(az ott maradt cuccait égesd el..de komolyan) Elhiszem, hogy szereted...de felejtsd el..addig, amíg a pici meg nem születik, és te szépen minden egyéb irat mellett beadod a gyerektartási kérelmet!!Nem tudom van-e már apaságitok (mert gondolom nem voltatok házasok), igazából nem tudom mi ennek a menete, de ha azt mondja a bíróságon, hogy nem a ő gyereke, akkor neki kell állni a DNS vizsgálatot.

Na az a lényeg hogy ne hagyd magad!!Ő is kellett ehhez a gyerekhez, és nincs joga elvenni tőle semmit.Ha nem is beszéltek soha az életben többet, akkor is jár a picinek ami jár..(nézzen bárki anyagiasnak, ez akkor is így van, és az ilyen görényről az utolsó bőrt is le kell húzni!!!)

Szóval járj mindennek utána, és nyugodj meg..ennél te jobbat érdemelsz!!!

2012. aug. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
94%

Jajj te szegény!! Nagyon sajnállak,én nem.értem h.egy pasi h.lehet ekkora szemét!!! Cserben hagyni egy másik miatt,pont akkor mikor szükség lenne rá.

Az a ribi mit mondott neked?? még van mersze felvenni a telot és dumalni neked?? mekkora egy mocsadék.

Remélem az élet megbünteti,mind a kettőt.

De te próbálj erős lenni,ne keresd és a legfontosabb h.a babád miatt próbálj nyugodt lenni,bár tudom nem könnyű ilyen helyzetben.

Próbálj meg sokat anyudékkal lenni úgy nem érzed magad egyedül.

És hidd el ha megszületik a baba ő lesz neked a legfontosabb és ezt a barmit eltudod felejteni..

Kitartást,és hidd el találsz egy sokkal jobb embert magatok.mellé....

És még annyit h.ha szeretnél beszélgetni valakivel irj privit....rám számithatsz ha valakivel beszélgetni akarsz

2012. aug. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
89%

:( Baxxus...:( De görény.

Zárcsere!!!

Ne hívd, ne keresd! Semmiképp ne közeledj felé!

Ha hív, fel ne vedd!!

2012. aug. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 szofi2009 ***** válasza:
74%

szia, probálj megnyugodni. Valószinü nem akart elhagyni vagy csak a gyerek megszületését akarta megvárni.Lehet azért ment el mert nagyon szégyelte magát. Igy ismeretlenül csak találgatni lehet . Biztos nagyon fiatal is,nagyon szomoru ami történt és érthetetlen hogy változhat meg minden fél év alatt. Ha jo kapcsolatba vagy a fiu szüleivel szerintem közöld velük hogy mi történt és ök mit gondolnak arrol hogy az unokájuk nem fog az apjával felnöni.

Ha rendezödne is a helyzet köztetek akkor is ez egy hatalmas törés és lehet hogy ezután nem tudnál benne megbizni vagy megutálnád,mindig ez jutna az eszedbe ha ránézel stb ..

Kivánom neked hogy találd meg az igazit ,még nagyon fiatal vagy. Szerintem semmiképpen ne hivd és akármennyire szomoru is talán igy jobb mintha hazugságba élnél és azt hinnéd minden rendben van. Csak a picire gondolj és használd fel a barátaid és rokonaid segitségét.

2012. aug. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
Előttem már mindent leírtak. Csak annyit fűznék hozzá, hogy hidd el, leszel még boldog! Kapaszkodj azokba, akik szeretnek! Ismered a Most már elég! c. filmet? Abban mondják a hasonló helyzetben lévő nőnek, hogy gondoljon arra, milyen csodálatos, hogy a kislánya van, és miatta ne rágódjon a múlton!
2012. aug. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
83%

Ó drága Kérdező,annyira sajnálom,ami Veled történt. Nem mondok semmit a pasira,az előttem szólók így is kifejezték az én véleményemet is róla. Amit tenni tudsz: legyél sokat édesanyádékkal,barátokkal,bárkivel,lényeg,hogy ne legyél egyedül. Igyál sok citromfű teát,az nyugtat,stresszoldó és nem árt a picinek sem. Szedj magnéziumot,én ennyi idős terhesen a sok idegeskedéstől begörcsöltem és beindult a szülés. Nem megrémíteni akarlak,de a magnéziummal ártani nem árthatsz,és valamilyen szinten az is csökkenti a feszültséged. Beszélj a védőnőddel,ő sokat fog tudni segíteni ilyen helyzetben,illetve hívd fel a dokid figyelmét,hogy különösen stresszes helyzetbe kerültél,így oda tudnak majd figyelni jobban rátok. Citromfű tea tényleg használ,ha mást nem azt mindenképp próbáld inni!! Próbáld meg lefoglalni magad úgy,hogy a picinek énekelsz mondókákat,vagy rendezgeted a dolgait,vásárolsz neki pár holmit,szóval,teljesen a babára koncentrálj. Remélem túl leszel ezeken,nagyon erősnek kell most lenned,de ha a szüleid támogatnak menni fog! És igen,a gyerektartást el kell majd intézni :S Nekem is bármikor írhatsz privit,ha nincs kivel beszélgetned,majdnem egész nap fenn vagyok az oldalon. A pasi cuccait szerintem ne dobd azért ki,tedd el egy dobozba és rakd el oda,ahová nem látod,vagy közös baráthoz átvinni,akármi. Kitartást és sok erőt kívánok Neked,menni fog ez,túl lesztek rajta a piciddel! Nagyon sok boldogságot fog adni és kárpótolni mindenért!!

21éves 31hkm

2012. aug. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
87%

Kedves 11-es, 21 évesen miért ne vállalhatna babát? Én is 21 vagyok és egy 6 hós fiú anyukája.


Drága Kérdező, nagyon sajnálom ami veled történt. Hidd el, leszel még boldog, egy ilyen görény nem érdemel meg Téged! Ha hív, ne vedd fel, és te se hívd! Tudom, könnyű ezt mondani... Legalább anyukádék melletted állnak, és ez adjon erőt Neked!!!

2012. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
82%
Ne sirjál utána, gondolj bele, amikor a nő csúnyán beszélt veled, akkor valoszÍnű ott volt mellette és hagyta. Ez nem férfi és inkább most, mint évek múlva. Hidd el, minden rossz valamiért van, ez azért volt, hogy egyszer megtaláld az igazit.
2012. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
74%
Az elöttem szólók mindent leírtak, nagyon sajnálom.DE ne erőltesd az apaságit, MERT:3 évig a gyereknek melletted a helye jogilag is, DE 3 év után viheti hétvégén...EGY ILYEN SZEMÉT AZ ÉN GYEREKEMET SEHOVÁ-SEMMIKOR NEM VIHETNÉ EL.Csak a babával foglalkozz, hatalmas erőt fog adni.
2012. aug. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!