Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti elhiszitek ezt? Nektek...

Sajzemaki kérdése:

Ti elhiszitek ezt? Nektek volt ilyen?

Figyelt kérdés

2012. Augusztus 18.án, mikor betöltöttük az 5. terhességi hetet is, megálmodtam hogy kislány lesz, világosbarna a haja (mint nekem), Lili a neve (amugyis lányt szeretnénk), emlékszem, itt játszottunk lenn a parkolóba, ahogy megfogta a kezem, pici, puha kis keze volt, vidám hangja és édes pofija :) Szerintetek ez azt jelentheti hogy lány lesz, világosbarna hajjal, Lilinek fogják hivni? Sose álmodtam még ilyet. A pozitiv tesztet is megálmodtam nem 1x, akkor most őt is? :) Első babám lesz :)

Nektek volt már ilyen?


2012. aug. 18. 08:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is álmodtam róla de nekem igaziból amikor megláttam a nevét papíron akkor tudtam, hogy neki Csengének kell lennie. Teljesen ráillezz. A terhességemnél volt olyan még mielőtt nem tudtam, hogy úgy kelltm fel és az ugrott be, hogy terhes vagyok. Be is jött rögtön pozi lett a tesztem.

2012. aug. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én egyszer álmodtam, hogy lányom született és Léna lett a neve. Akkor még nem volt ilyen divatos név, ez jópár évvel ezelőtt volt. Két fiam született és több babát nem szeretnénk. Bár lehet, hogy a sors úgy akarja, hogy legyen egy Lénánk is.
2012. aug. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mielőtt teherbe estem, egy hónappal előtte, a párommal voltunk balatonon, benn voltunk a strand területén, mentünk kajálni és ott volt egy fiatal anyuka a lányával, melettük álltunk meg, és az anyja egyszer csak otthagyta a kislányt. Aztán eltüntek mindketten, utána csak azt veszem észre hogy rángatja a kislány a kezem hogy "anya.. anya.." :') És azt a kislányt is Lilinek hivták :) Ezt sosem fogom megérteni, miez?! :)
2012. aug. 18. 09:36
 4/14 anonim ***** válasza:
párom egyszer beszólt a pocakomba, hogy jelezze valahogy a baba hogy fiú-e vagy lány, mert az ultrahangon nem mondták meg. ezután éjjel azt álmodtam hogy kislányom volt és lenn játszottunk a kertben :) a doki szerint kislányom lesz
2012. aug. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia. Én második babámat várom, és megálmodtam, hogy fiú lett. Már van egy fiam, és álmomban a fiúkkal készültünk elmenni hazulról.

Még nem tudjuk hogy mi lesz a baba neme, de nagyon kíváncsi vagyok!!

3 hét múlva ultrahang, ha mutatja megírom mi lett!!


Boldog babavárást mindnyájunknak, függetlenül attól, hogy milyen nemű babákat várunk!!

2012. aug. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Szerintetek mi történik ilyenkor velünk?! :D Olyan érdekesek ezek a mesék, kinek hogy és mi volt. Sosem fogok rájönni miez?! :) De az biztos hogy csodálatos :')

Boldog Babavárást! :) Aztán írjátok meg hogy igazat mondott-e nektek az álom :P

2012. aug. 18. 09:53
 7/14 anonim ***** válasza:

Én egyszer megálmodtam hogy lányom lesz és most itt sir mellettem.


Másik tudom nem ide tartozik de mondtam páromnak apád azért késik mert balesete van és ez is bejött. Bocs hogy ezt is leírtam

2012. aug. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem még a pozitív teszt előtt volt egy olyan élményem, hogy (1 év próbálkozás után), hajnalban felébredtem és valahogy úgy éreztem, ki kell mennem az erkélyre.

Felnéztem a csillagokra és olyan volt, mintha a leendő fiú kisbabánk szólt volna, hogy itt van.


Rá egy hétre pozitívat teszteltem.

A dolog szépséghibája csak annyi, hogy a 24. heti UH alapján lányunk lesz, nem fiúnk.

2012. aug. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Engem ezért nem kimondva,de lehülyéztek,mert nincs olyan,hogy valaki megálmodna valamit,a vágyainkat álmodjuk meg,meg a múltat....


Sokszor volt,hogy megálmodtam dolgokat,a terhességgel kapcsolatban is :-)

Megálmodtam,hogy az 1-vel nagy pocim lesz,hogy a 2-kal kicsi pocim,a 3. előtt a terhességi teszt eredményét és hogy rugdos a pocimban,meg hogy lány és itthon szülöm. (ház előtt a mentőben). A 4. vélt fogantatása napján pedig hogy terhesteszt kerül a kezembe (nem tervezett terhesség).

Sőt,a fogantatás előtt pár hónappal azt álmodtam,hogy 4 lányom van,a két kicsi közt alig pár hónap különbség (valószínű kislány,és 17 hónap lesz köztük).

Egyetlen babás álmom volt ami nem jött be- ikrek,de 10-es ikrek :-)


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv: 3 lányos,15hkm

2012. aug. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én azt álmodtam hogy született egy nagyon édibédi nagy fejű kisfiam,mondom a férjemnek nézzük meg mit jelent,keresi,azt mondja hogy azt jelenti lány lesz.Mondom neeeem nekem fiam lesz.Pár hét mulva kiderült hogy kislányom lesz. XD Fiút akartam volna akkor.Most már most lány akarok a lányomat,aztán később egy öcsit is.:)
2012. aug. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!