Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti elhiszitek ezt? Nektek...

Sajzemaki kérdése:

Ti elhiszitek ezt? Nektek volt ilyen?

Figyelt kérdés

2012. Augusztus 18.án, mikor betöltöttük az 5. terhességi hetet is, megálmodtam hogy kislány lesz, világosbarna a haja (mint nekem), Lili a neve (amugyis lányt szeretnénk), emlékszem, itt játszottunk lenn a parkolóba, ahogy megfogta a kezem, pici, puha kis keze volt, vidám hangja és édes pofija :) Szerintetek ez azt jelentheti hogy lány lesz, világosbarna hajjal, Lilinek fogják hivni? Sose álmodtam még ilyet. A pozitiv tesztet is megálmodtam nem 1x, akkor most őt is? :) Első babám lesz :)

Nektek volt már ilyen?


2012. aug. 18. 08:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Arról álmodsz amit nagyon szeretnél. Én is álmodtam kislányról mégis kisfiunk lesz.
2012. aug. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én egyszer álmodtam a terhességem alatt, hogy a kisfiamat ültetem be az autósülésbe. Nagyon szép, barna hajú, egész sötét barna, szinte már fekete szemű kisfiú volt.

Aztán megszületett a kisfiunk. :) Sokáig nem jutott eszembe ez az álom, csak a napokban. 3 éves, és épp olyan, mint az álmomban volt! :)))

2012. aug. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mindket terhessegemnel megalmodtam a nemuket.

1.fiamnal. 20 hetes uh-on lanyt mondtak. Utana par nappal azt almodtam,hogy kisfiu es a ferjemre hasonlit. Nem torodtem az almommal mivel az uh-nak hittem. Mi kulfoldon elunk,tobb uh nem volt. Miutan megszuletett ,a nover felemelte es elkialtotta magat "its a boy" (ez kisfiu). Es raadasul teljesen a ferjem hasonmasa volt mar akkor es most is,dobbenetes a hasonlosag kettojuk kozott ( mar 3 eves a fiunk).

2.fiammal most vagyok 34 hetes terhes. Mikor elhataroztuk,hogy johet a kisteso nagyon lanyba remenykedtunk es direkt a ciklus.hu-s lany napokon voltunk egyutt. Meg nem voltunk uh-on mikor egyik ejjel azt almodtam,hogy 4D-s uh-on voltunk a ferjemmel es a fiunkkal. A baba annyira tokeletesen latszott, olyan volt mint ha egy ujszulott babat csak egy uvegen keresztul neztunk volna. Es a baba kisfiu volt es hasonlitott a nagyfiunkra :)

Azota mar 2 uh-on is megerositettek,hogy kisfiu.

2012. aug. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

4es vagyok


hát 11es válaszóló ez rám nem igaz hogy a vágyainkat álmodjuk, legalábbis az én esetemben nem. mindenáron egy kisfiút szerettem volna, még uh előtt is azt vártam hogy a doki mondja, hogy kukaca van a babának, de lányzót mondott és az álmaimban is mindig úgyanolyan kinézettel jön elő a kislányom, aki másfél év körüli, és vagy velem vagy apával van valamerre. számomra ez érdekes, mivel fiú volt minden vágyam, de így is örülök a kis tündéremnek a pocakban

2012. aug. 19. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!