Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az előző kérdés is az enyém...

Az előző kérdés is az enyém de beindult a szülés, nst-n vagyok és fekszem. Egyedül vagyok. Van fenn ilyenkor valaki?

Figyelt kérdés
Nincs még apasági se, kedden akartunk menni, 34+2hetes vagyok, azt sem tudom hogy működik most a dolog.
2012. aug. 20. 06:02
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 A kérdező kommentje:
Hát én is reménykedek benne, mert ez a jövő héten indítanak dolog is elég tág fogalom. Hétvégét otthon szerettem volna tölteni mert a párom nem dolgozik, de mondta a doki hogy az megoldható hogy pár órára hazamehetek :-) ez már akkora örömet okozott hogy el sem hiszitek :-) mert 15percre lakunk gyalog a kórháztól. Ha messze laknék nem kockáztatnám a dolgot, de így tényleg jól fog jönni az a kis idő :-)
2012. aug. 24. 15:12
 52/64 anonim ***** válasza:

Mizu? Az én lánykám is éppen egy hidegfrontos napon döntött úgy, h kíváncsi ránk. Épp a dokim volt aznap ügyeletben, aznap 46 baba született! :O :o)


Kitartást, már tényleg nincs sok hátra! :)

2012. aug. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 A kérdező kommentje:
Ejjha, 46 baba...hát nem irigylem a dokikat :-D itt is született pár baba a hétvégén de mi még egyben vagyunk.... Azt mondják a dokik hogy valószínűleg feljebb repedt meg a burok de már összeforrt. Ha minden igaz a héten beindítják, mert betöltöm a 37.hetet :-) a méhszájam c1222, szóval lehet nem kell neki sok hogy esetleg a napokban magától kibújjon :-)
2012. aug. 27. 15:27
 54/64 anonim ***** válasza:
Az biztos, h kész bolondokháza volt, bár ebből semmit sem tapasztaltam! :D Majd írj mikor beindítják! Sikerült hazamenned hétvégén pár órára?
2012. aug. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 A kérdező kommentje:
szerencsére igen, és ma is hazaengedtek egy kicsit nagy nehezen. ma nagyon sok szülés volt, így holnap vagy holnapután indítanak de ez már biztos. kicsit kezdek izgulni de nagyon várom :)
2012. aug. 29. 19:09
 56/64 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok, minden rendben lesz!!
2012. aug. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi van veled? Beindították, vagy még mindíg egyben vagytok?

Minden rendben veletek?

2012. szept. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Igen, megindították, 4óra alatt meglett a kisfiam :-) ebből 2 volt igazán rossz, de apukája végig velem volt, még a varrásnál is fogta a kezem :-) sajnos a kitolási szak kicsit elhúzódott és fogóval kellett rásegíteni, de szépen kibújt a kislegény, csak még inkubátorban van a szülés alatt fellépett oxigénhiány miatt, de fizikailag minden renben van vele :-) 3290g 53centi lett 37hetesen :-)
2012. szept. 1. 17:19
 59/64 anonim ***** válasza:
gratulálok :) egy pár nap és kikerül az inkubátorból is, szép nagy a kislegény :)
2012. szept. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
Nagyon sok egészséget kívánok nektek! Gratulálok!
2012. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!