Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az előző kérdés is az enyém...

Az előző kérdés is az enyém de beindult a szülés, nst-n vagyok és fekszem. Egyedül vagyok. Van fenn ilyenkor valaki?

Figyelt kérdés
Nincs még apasági se, kedden akartunk menni, 34+2hetes vagyok, azt sem tudom hogy működik most a dolog.
2012. aug. 20. 06:02
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen de sajnos fogalmam sincs mi lesz. Fájásaim már alig vannak. De senki nem mond semmit. De a baba szívhangja rendben és csak ez a fontos! Viszont elég sok víz kifolyt már szerintem, bár fogalmam sincs mennyi van még benn vagy bármi :-(
2012. aug. 20. 09:38
 12/64 anonim ***** válasza:
Drukkolok Nektek! Könnyű szülést/születést kívánok!
2012. aug. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
Nagyon szortunk nektek! Mindenképp meglesz, vagy visszatartják még? Hallottam hogy a magzatvizet is tudják valamivel pótolni, ha nem túl sok folyt el. Bár ilyenkor szerintem már meglesz, ugye? Olan izgalmas, de jó neked!!!!!!!!!!!!:) Az apasági miatt ne izgulj, majd meglesz utólag:)
2012. aug. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
Van már baba? :)
2012. aug. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
Mi újság? :)
2012. aug. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 A kérdező kommentje:
Benntartják még fél napot utána megindítják. Nem tudom hogy. Mennyit számít Neki, de azt akarják hogy hasson a tüdőérlelő, elvileg nagy adagot kaptam bár fogalmam sincs amúgy milyen a kicsi. Kicsikém biztosan jól van, épp most csuklik. Nem tudom hogyan de még teljesen nyugodt vagyok, nem is akarok idegeskedni mert tudom hogy csak rosszabb lenne.
2012. aug. 20. 14:23
 17/64 anonim ***** válasza:
Kitartást és jó egészséget nektek! :)
2012. aug. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is úgy tudom, hogy legalább 4 óra kell a tüdőérlelőnek hogy hasson.

Drukkolok neked,remélem minden rendben lesz veletek. Írj majd hogy alakultak a dolgok.

Lélekben veled vagyunk!


Könnyű szülést neked!

32 hkm

2012. aug. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
Akkor ha jól veszem ki a soraidból, éjjel megindítják. Ha minden gyorsan megy, reggelre már babázol! :D Nagyon izgi... Most pihenj, sok erőre, és energiára lesz szükséged! :) Írj ha van vmi, izgatottan várjuk a híreket!
2012. aug. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
az előző kérdésedből láttam hogy csak 35 hetes vagy :( remélem egészséges lesz a baba és nem lesz vele gond! szorítok értetek
2012. aug. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!