Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az előző kérdés is az enyém...

Az előző kérdés is az enyém de beindult a szülés, nst-n vagyok és fekszem. Egyedül vagyok. Van fenn ilyenkor valaki?

Figyelt kérdés
Nincs még apasági se, kedden akartunk menni, 34+2hetes vagyok, azt sem tudom hogy működik most a dolog.
2012. aug. 20. 06:02
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:

Az én Párom is Tamás, szép nevet választottatok!:-) Reméljük most már eldöntij a dokik, hogy mi legyen veletek... Tovább szorítok, hátha odaér hozzátok, már a Párom is szurkol!:-)

31 hkm

2012. aug. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
szia én irtam engem is inditotak ne aggodj nem lesz semmi baj!és ügyesen remélem ma már babázol:-)
2012. aug. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:

Szorítok én is,könnyű szülést,és jó babázást!:)

Én is alig várom már!

2,5 éves kisfiú,és 33 hetes pocaklakó kislány anyuja :)

2012. aug. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 A kérdező kommentje:
Köszi szépen nagyon aranyosak vagytok:-) Tamás név amúgy tegnap jutott az eszembe, nem tudom eddig hogy maradt ki, de most már véglegesnek érzem :-) viszont indítani mégsem fognak mert magzatvizem rendben van, termelődött hozzá. De antibiotikumot kell bevennem 6óránként. Meg most is épp nst-n vagyok. A bolondját járatja velem a kisfickó, de majd ha a kezeim közé kerül akkor szétpuszilgatom a kis rosszcsontot :-)
2012. aug. 22. 12:39
 45/64 anonim ***** válasza:
sok puszit a kis aranyosnak és reméljük benn marad még egy darabig :) jó egészséget mindkettőtöknek :)
2012. aug. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem melyik kórházba vagy?
2012. aug. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
Hogy vagy? Hogy vagytok? Mi újság?
2012. aug. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 A kérdező kommentje:
Még mindig egyben vagyunk, de 1órája azt mondta a főorvos hogyha hétvégén nem indul be akkor jövőhéten beindítják, mert ma töltöttem be a 36.hetet és azért a 40.ig nem fogják benntartani. Pedig már reménykedtem hogy a hétvégét otthon tölthetem :-( egy kényelmes fürdés hajmosás igazán jól esne :-(
2012. aug. 24. 09:31
 49/64 anonim ***** válasza:
Esélyes a hétvégi front, mindenkit ezzel riogatnak...nem lennék vasárnap éjjel ügyeletes orvos :-)
2012. aug. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
igen sokan várják a hétvégi frontot, lehet neked is meghozza az a babát és nem kell indítani
2012. aug. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!