Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az előző kérdés is az enyém...

Az előző kérdés is az enyém de beindult a szülés, nst-n vagyok és fekszem. Egyedül vagyok. Van fenn ilyenkor valaki?

Figyelt kérdés
Nincs még apasági se, kedden akartunk menni, 34+2hetes vagyok, azt sem tudom hogy működik most a dolog.
2012. aug. 20. 06:02
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 A kérdező kommentje:
Most kaptam 1adag tüdőérlelőt, az első tényleg 2x vagy 3x annyi volt. Picurka mocorog néha, de a méhszájam nem változott szóval elég jól visszatartották. De ugye 4kor megindítják ha addig nem indul meg magától. De 7ig még nem fog azt mondták. Álmos már nem vagyok, éhes néha egy kicsit mert lassan 1napja nem ettem, de végre ihattam egy kis vizet. A legtöbb amit tenni tudok az hogy nyugodtan fekszem, de nem lenne rossz egy szobatárs :-(
2012. aug. 20. 18:03
 22/64 anonim ***** válasza:
szia engem 16honapja inditotak kötötek infuziot 8kor 9kor el csipték a burkot mert már nem volt magzatvizem 10kor szolt a férjem a szülésznönek nyomnom kell és 10.35kor fel sirt a lányunk igaz 3dik baba...nem lez semmi gond!2dikal én is kaptam érlelöt 36hetesen de még le tudták állitani a szülést de nálad a viz miat más a helyzet boldog babázást lasan:)
2012. aug. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:

DRUKKOLOK NEKED,KÖNNYŰ,GYORS SZÜLÉST !

3 GYEREKES ANYUKA

2012. aug. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 A kérdező kommentje:
Utolsó elötti megnyugtattál kicsit, remélem nekem is hasonló lesz, az sem baj ha hosszabb ideig is tart, de nem szeretnék császárt mert az ugye a baba szívhangja miatt vagy valami komplikáció miatt lenne. Most azt mondták fél8kor jön reggel valami prof.dr. és ő megvizsgál hogy vissza lehet e tartani de erre nagyon kicsi esély van. Persze ezis csak akkor van ha addig nem indul meg magától. Viszont az álom teljesen kiment a szememből.....
2012. aug. 20. 21:12
 25/64 anonim ***** válasza:

konnyu szulet kivanok neked :)

irj ha van valami fejlemeny, es ha persze van idod es energiad.

2012. aug. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
35 hetesen folyt el a magzatvizem az első gyerekemnél, a keresztapám volt a dokim képzeld hogy izgult:-) jobban mint én...azt mondogatta, hogy kicsi lesz a súlya, meg nem elég csontos a koponya, hát ki voltam rendesen, a szülésznő meg azt mondta, hogy semmi gond, minden rendben lesz. 11 körül mentünk be és fél nyolcra meg is lett a lányom 2475 és 50 cm, ma már 13 éves:-) Minden rendben lesz nálad is ez biztos:-) 10 hkm
2012. aug. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 A kérdező kommentje:
Legújabb fejlemények, hogy nagyon úgy néz ki benn tudják tartani a kincsemet. Gondolom ezt abból hogy 36óra éheztetés után végre ehetek. Mondjuk kicsit elszomorít mert reménykedtem hogy a kezemben tarthatom végre, még ha tudom is hogy kicsit korai lenne. Nemsokára megnéznek ultrahanggal is, de a magzatvízszivárgás elmúlt. Azért nagyon nagyon nagyon jó lenne otthon lenni a saját ágyamban vagy itt a babummal :-(
2012. aug. 21. 09:24
 28/64 anonim ***** válasza:

Kitartás, már nem kell olyan sokat kibírnod, hogy betöltsétek a 36. hetet! Legalább éhezned nem kell tovább...:-) Írj majd, ha lesz fejlemény!

31 hkm

2012. aug. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:

Adj hálát, hogy így alakult! Elrepül ez a 2 hét, hidd el, megéri!

Nagyon vigyázz magatokra!!

2012. aug. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
Drukkolok Nektek h a legjobban alakuljon minden, de az a 2hét már nem sok!!!
2012. aug. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!