Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az előző kérdés is az enyém...

Az előző kérdés is az enyém de beindult a szülés, nst-n vagyok és fekszem. Egyedül vagyok. Van fenn ilyenkor valaki?

Figyelt kérdés
Nincs még apasági se, kedden akartunk menni, 34+2hetes vagyok, azt sem tudom hogy működik most a dolog.
2012. aug. 20. 06:02
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
Drukkolok, hogy minden rendben legyen! Ezt a kis időt, már fél lábbal is kibírod! :) Jobb a babának még odabent! :) Megéri ez a pár nap, annál nagyobb, és fejlettebb lesz! Szülésig bent tartanak a kórházban, vagy hazaengednek?
2012. aug. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 A kérdező kommentje:
Az uh után azt mondták hogy megvárják hogy beinduljon, már nem kapom a görcsoldó infúziót. De ha reggelig nem indul meg megindítják. Viszont örülnek hogy az utóbbi 24órában bennmaradt mert biztos hatott a tüdőérlelő. Csak olyan gyomorsavam lett attól hogy 1,5nap éhezés után ettem hogy majd szétmar :-( meg a lábam is elkezdett dagadni. El sem hiszem hogyan történhetett ez mert teljesen probléma- és tünetmentes terhességem volt hétfő hajnalig :-(
2012. aug. 21. 20:28
 33/64 anonim ***** válasza:
Nagyon szurkolok Neked! Könnyű szülést kívánok
2012. aug. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben minden jót, könnyű és gyors szülést és egészséges babát Neked!

Írj majd, biztos vagyok abban, hogy minden rendben lesz!!

2012. aug. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
Akkor imádkozom értetek h gyors szülésed legyen és végre a kezedben tarthasd a babádat:)!
2012. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek :-) Az elöbb azt mondták meglesz ma a baba, bár most magától nem igazán akar beindulni, szóval indítás lesz. Bár mindjárt műszakváltás és mindig akkor szoktak kitalálni valami mást :-(
2012. aug. 22. 05:05
 37/64 anonim ***** válasza:

Nagyon szurkolok Nektek, remélem könnyű szülésed lesz! Mekkorának mérték a picúrt tegnap? Minden rendben lesz, gondolok Rád!

31 hkm

2012. aug. 22. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 A kérdező kommentje:
Tegnap 2,5kg-ra becsülték, de a doki azt mondta talán nagyobb is lehet. 5hete 1,5kg volt szóval szépen gyarapodott :-) viszont a lepényem öregedését nem értem :-( ki is írtam egy kérdést hátha valakinek van valami ötlete mi okozhatott 0-3.fokban érett lepényt 4hét alatt :-( vizitkor elvileg okosabb leszek, azt mondták addig ne egyek, ne igyak :-)
2012. aug. 22. 05:58
 39/64 anonim ***** válasza:

A 2,5 kg teljesen jó már, szépen nőtt a kisfiad! A lepényöregedés lehet alkati kérdès is, de úgy olvastam, hogy a kálcium is okozhat ilyen gondokat. Most már tuti minden rendben lesz, erős, egészséges kislegényed fog születni!:-) Nevét sikerült már eldöntenetek?

31 hkm

2012. aug. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 A kérdező kommentje:
Most éppen a Tamás névre hallgat ha kibújik ma. De ha várat még magára pár napot akkor nem biztos :-D viszont vannak enyhébb görcseim, de 8körül lesz vizit, addig nem tudom mit találnak még ki :-(
2012. aug. 22. 07:32
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!