Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek van fogadott orvosotok...

Nektek van fogadott orvosotok ha nincs ti hogy vagytok a hála pénzel? Mi illik vagy nem illik ilyenkor? Meg kinek orvos, szülésznő.36 hetes kismama

Figyelt kérdés
hála pénz

2012. szept. 13. 10:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
nekem nincs orvosom és első baba azért kérdeztem hogy mik a tapasztalatok én kecskeméten fogok szülni hát kiváncsi vagyok meg igazatok van jobb helye is van a pénznek meg én mindig azt vallom hogy a dokik ezt a hivatást választották azért nem keresnek rosszul meg ne azért lássanak el mert teli tömtem a zsebét hanem az emberség miatt ami igazából kihaló félben van.............
2012. szept. 13. 12:08
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én magánrendelésre jártam(5 hónapja született a fiam),elsősorban,azért,mert 37.hétig dolgoztam,így nekünk nagyon kiesés lett volna,ha munkaidőben kell órákat töltenem az SZTK-ban.Az orvosnak nem volt fix tarifája,azt mondta,ha magánrendelésre járok,az természetes,hogy nála fogok szülni.Végül két magánrendelésének a tarifáját adtuk.Valaki a 10x adja tudom,nekünk szimpatikus volt a dokiban,hogy abszolút nem pénzéhes,azért is választottuk őt.Azóta már voltam nála természetesen,mindig kedves volt,szóval nem hiszem,hogy kevesellette.

2012. szept. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,én a Jahn-ban szültem.
2012. szept. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!