Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem az lenne a problémám,...

Nekem az lenne a problémám, hogy ezen a hétvégén állandóan hányingerem volt, és már régóta ilyen furcsa mozgásokat/remegéseket érzek a hasamban! Vajon mitől lehet ez? :D

Figyelt kérdés
A hányinger amúgy engem már több hete is van,hogy kínoz,és ezeket a hasban érzett fura "remegéseket" pedig mostanában,nemrégen kezdtem el érezni!Amúgy ha azt nézzük,egyáltalán nem fáj,sőt,sokszor nagyon jó érzés is,és ez inkább akkor van,amikor én nem is számítok rá,és ezt inkább olyan érzéshez hasonlítanám,'mintha pillangók röpködnének bennem'. .. :) És ezt a fura érzést a hasamban hol a hasam alján,hol pedig a hasam egyik vagy másik oldalán szoktam érezni,nem mindig,csak időközönként!Én azt gyanítom,hogy esetleg terhes vagyok!Amúgy a párommal nem védekezünk semmivel!!Ha valakinek volt már ilyen vagy ehhez hasonló,az írjon,sürgős,megköszönném,Üdv:Erika. :S
2012. szept. 30. 16:02
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Igen,akkor talán lehet ki is derülne valami!!!
2012. szept. 30. 16:57
 12/35 A kérdező kommentje:
Igen,és akkor talán lehet ki is derülne valami!!!
2012. szept. 30. 16:57
 13/35 anonim ***** válasza:
Egyébként késik a mensid? Vagy bármi más jel ami arra utalna, hogy baba?
2012. szept. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Késik-e a mensim?Nem,nekem még soha nem volt olyan,hogy késett volna sokat,volt olyan,hogy késett,de max.egy,esetleg két napot!Amúgy is,az én szervezetem nem olyan,hogy késsen a mensim,mert sok olyan van,hogy megjön neki,és mégis terhes,és stb. ..És stb. ..Ennek utána is nézhetsz itt a neten,ha akarod,és ha annyira kíváncsi vagy! ;P Sőt!A múlt hónapban hamarabb is jött meg 3 nappal,mint kellett volna. ..És ez még eddig soha nem volt így!!!És arra is gondoltam már,hogy azért jött meg 3 nappal korábban,mert a szervezetem pont az ellenkezőjét produkálja!!Jah,és már rengeteg terhességi tünetem volt eddig,és ma is egész nap hányingerem volt!!
2012. okt. 1. 13:49
 15/35 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem hány éves vagy?

Elég viccesen írsz ezekről a dolgokról amik elég komolyak,babát akartok,hogy nem védekeztetek?

2012. okt. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy, nem terhes........
2012. okt. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Természetesen,megkérdezheted!21 ;P
2012. okt. 1. 15:14
 18/35 A kérdező kommentje:
Viccesen???Nem tudom,hogy neked mi ebben a vicces,de ez hülyeség,csak már nem tudtál mivel előrukkolni,ismerem én az ilyet!!...Az tudja a legjobban,hogy ezek elég komoly dolgok,aki ebben benne van,az meg én vagyok,ti válaszolók csak külső szemlélők vagytok,és nem egyebek!!! ;P Igen,majd természetesen mi is szeretnénk babát!!!Sőt!Mondok én neked valamit!!Ahogy írtam neked az imént,igen,21 vagyok,a párom 32 lesz december 16.-án,két éve vagyunk együtt,és lassan már egy éve együtt is lakunk! :) ;P ;P Minek védekezzünk???Szeretjük egymást,a szerelem pedig nem arról szól,hogy minden védekezési módszert kipróbáljanak a párok,mert egyszer úgyis gyereket kell vállalni,akkor most nem mind1,hogy mikor?Sőt,nekünk már lehetne is,de mind1,szia.
2012. okt. 1. 15:24
 19/35 A kérdező kommentje:
Kedves Te beteg vagy,nem terhes-nek írom :) ;P : Én hozzászólást kértem,nem pedig ócsárolást,sőt ez egy óriási nagy hülyeség!Talán valami rosszat olvastál a kérdésemmel kapcsolatban,és az húzott fel ennyire? :)) De azért ezt a kijelentésedet jól gondolt át,vagy olvasd el újra amit kiírtam,hogy tényleg beteg vagyok-e,nem terhes! ;P ;P
2012. okt. 1. 15:27
 20/35 anonim ***** válasza:

Nekem semmi se vicces ebben,Te csinálsz ebből viccet ezekkel a jelekkel :P :D stb...

Amúgy én terhes vagyok,szóval benne vagyok ebbe,és aki csak sejti hogy terhes legalább egy tesztet csinálna.

2012. okt. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!