Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem az lenne a problémám,...

Nekem az lenne a problémám, hogy ezen a hétvégén állandóan hányingerem volt, és már régóta ilyen furcsa mozgásokat/remegéseket érzek a hasamban! Vajon mitől lehet ez? :D

Figyelt kérdés
A hányinger amúgy engem már több hete is van,hogy kínoz,és ezeket a hasban érzett fura "remegéseket" pedig mostanában,nemrégen kezdtem el érezni!Amúgy ha azt nézzük,egyáltalán nem fáj,sőt,sokszor nagyon jó érzés is,és ez inkább akkor van,amikor én nem is számítok rá,és ezt inkább olyan érzéshez hasonlítanám,'mintha pillangók röpködnének bennem'. .. :) És ezt a fura érzést a hasamban hol a hasam alján,hol pedig a hasam egyik vagy másik oldalán szoktam érezni,nem mindig,csak időközönként!Én azt gyanítom,hogy esetleg terhes vagyok!Amúgy a párommal nem védekezünk semmivel!!Ha valakinek volt már ilyen vagy ehhez hasonló,az írjon,sürgős,megköszönném,Üdv:Erika. :S
2012. szept. 30. 16:02
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg nagyanyádat, hogy az ő korában (10-20????? évvel ezelőtt) hány gyereket (csecsemőt, kisdedet) temetett el egy-egy család, utána okoskodjál már. Örülnél neki, hogy fejlettebbnél fejlettebb műszerek, és képzettebbnél képzettebb orvosok vannak, annak érdekében, hogy a te babád tuti egészséges legyen! (Tudnám basszus, hogy te hány éves lehetsz valójában, ha nagyanyád korában az 10-20 évvel ezelőtt volt. Én 33 éves vagyok, de anyám már velem is volt anno ultrahang vizsgálaton...)
2012. okt. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
XXXD RESPECT előző válaszoló :D Egyetértek.. Úgytudom hogy az én nagymamám családjában 9 gyerek született és csak 4en maradtak meg.. Én is ezen gondolkoztam, hogy akinek 10 évvel ezelőtt járt a nagyanyja Uhra az hány éves lehet, vagy csak ennyire sötét...?erre szokott válasz lenni, hogy jaj nem számolgatta, nem ez a lényeg.. Nade álmodban is elszámolsz 20ig könyörgöm :D velem is volt anya UH-n, 22 vagyok.. (első)
2012. okt. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Na császtok!Elnézést,de csak most tudtam írni és gép elé ülni,voltam nőgyógyászomnál,elmondtam neki mindent,és leküldött egy hasi ultrahangra,és közölték a csodálatos hírt:GYEREKET VÁROK,és kb.a 17.héten lehetek :)Szóhoz sem tudtam jutni a boldogságtól,de egy kicsit aggódom,mert ugye egy gyermek nagy felelősség!A párom még nem tudja,félek neki elmondani,szerintetek elmondjam neki?Végülis joga van tudni,mert csak ő az apja!!
2012. okt. 4. 12:54
 34/35 anonim ***** válasza:
Már nem tudom eldönteni, hogy ez a kérdés igaz-e vagy nem.....Ha igaz akkor gratulálok! :) Arra mit mondott, hogy végig véreztél? Mert ez nem feltétlen normális... Teszel fel képet? Mit mondott még?
2012. okt. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Ne mondj ilyet,mert én biztosítalak róla,hogy ez a kérdés,azaz az állapotom igaz!,nagyon is,és hát boldog is vagyok most,de nagyon!Am köszi.Arra am azt mondta,hogy ez teljesen természetes,előfordulhat,de nagy ritkán,és a kicsinek sincs semmi baja,jó helyen fekszik,és a "remegéseket"is azért éreztem,meg ezzel fejlődik a pici idegrendszere. ..Viszont van olyqan is,hogy nem normális a vérzés,ezt is hozzátette,de én pont az elsőbe estem bele:) hála Istennek!Képet?De hogy??Azt hiszem nem mondott egyebet,kb.ennyi.De ha még walami eszembe jut,majd írok :)
2012. okt. 4. 13:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!