Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem az lenne a problémám,...

Nekem az lenne a problémám, hogy ezen a hétvégén állandóan hányingerem volt, és már régóta ilyen furcsa mozgásokat/remegéseket érzek a hasamban! Vajon mitől lehet ez? :D

Figyelt kérdés
A hányinger amúgy engem már több hete is van,hogy kínoz,és ezeket a hasban érzett fura "remegéseket" pedig mostanában,nemrégen kezdtem el érezni!Amúgy ha azt nézzük,egyáltalán nem fáj,sőt,sokszor nagyon jó érzés is,és ez inkább akkor van,amikor én nem is számítok rá,és ezt inkább olyan érzéshez hasonlítanám,'mintha pillangók röpködnének bennem'. .. :) És ezt a fura érzést a hasamban hol a hasam alján,hol pedig a hasam egyik vagy másik oldalán szoktam érezni,nem mindig,csak időközönként!Én azt gyanítom,hogy esetleg terhes vagyok!Amúgy a párommal nem védekezünk semmivel!!Ha valakinek volt már ilyen vagy ehhez hasonló,az írjon,sürgős,megköszönném,Üdv:Erika. :S
2012. szept. 30. 16:02
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Na,gratulálok a babához,akkor biztos te is tisztában vagy a terhességi rosszullétekkel!...Majd csinálok is,de hallottam olyat,hogy nem minden teszt mutat igaz eredményt!!!Jah,és ha már jelek is vannak,akkor az már nem biztos,hogy vicc!!Mert ugye a kisujjamból nem szopom!!
2012. okt. 1. 15:36
 22/35 anonim ***** válasza:

Köszi!

Hidd el a jeleket be lehet képzelni,már átéltem én is,és ha nem is tesztelsz,de orvoshoz menj mielőbb.

2012. okt. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Nincsmit!

Elhiszem,viszont nem mindenki képzeli be,mert ahogy korábban is leírtam,ma is volt hányingerem,de ez olyan volt,hogy majdnem hányásközeli állapotba kerültem,úgyhogy én mondom neked,lehet van olyan,de az enyém tuti nem beképzeltség!...Igen,nőgyógyászomhoz még a héten elmegyek!

2012. okt. 1. 15:49
 24/35 anonim ***** válasza:

Tudod anyukám,ha Te tényleg készen állnál a gyerekvállalásra,akkor bizony lenne annyi felelősségérzeted,hogy már az első vagy legkésőbb a második hányingeres,terhességi tünetes héten elballagsz az orvoshoz! De az írásaidból és a megfogalmazásodból ítélve még a f.szt sem tudod,hogy mire való,nemhogy teherbe ess!

Miért engedik a moderátorok-ha vannak egyáltalán,hogy ilyen szánalmas emberek irkáljanak nagyobbnál nagyobb baromságokat? Tele smilykkal...pont,mint az érett,felnőtt,nők. Mindenesetre azért jelentem a kérdést,hátha mégis átgondolják az oldal szerkesztői,majd pedig törölnek Téged innen a francba!:)


Üdv:

egy 22 éves,ikres kismama

2012. okt. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Legelsőnek is szépen bemutatkoztál,nem mondom! :)Jah,és te engem nem ismersz,nehogy te döntsd már el nekem,hogy én készen állok-e a gyerekvállalásra,jó???Jah,igen!Miért?Te ha ikreknek vagy az édesanyja,(bár ki tudja,mert itt még az anyám tyúkját is írhatod a gépen keresztül,ha mi nem látjuk),akkor te mikor mentél el az orvoshoz?A legelső megszédülés után már rohantál,vagy mi?Na,ha annyira ügyes és szószátyár vagy,akkor mondd már el,hogy mire való a f*sz,ha annyira tudod? ;P Itt mindenki előtt,tessék!! :):)Komolyan mondom,hogy nekem az jött le az írásod alapján,mintha egy rossz,tanulatlan,
2012. okt. 1. 16:51
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan válaszoló nem írt még ide drága, aki neked adna igazat. Annyira buta vagy, hogy az már fáj, akkora baromságokat írsz ki, hogy az már ordít. Én írtam, hogy beteg vagy, és lám, minden egyes szavaddal ezt igazolod. A fejed beteg, mert nem normális felnőtt gondolkodásra vall, amit te itt összehordasz. Nyugodtan pontozz le, soha nem a pontozás miatt válaszoltam, hanem azért, hogy amikor egy épeszű ember feltesz egy épeszű kérdést, talán a tapasztalataim alapján tudok érdemlegesen segíteni neki, mint ahogy itt szerintem a válaszolók többsége így van vele. Aztán a kérdező vagy megfogadja, vagy nem, ez már az ő dolga.... Innentől kezdve válaszra sem fogom méltatni a baromságaidat, eddig is eléldegéltél valahogy, menni fog ez neked ezután is az én tanácsaim nélkül is...
2012. okt. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Jah,nem? Hát én nem úgy vettem észre,mert nem csak olyan válaszolók vannak,mint most jelen esetben Te,hanem olyanok is,akik elolvassák a kérdést(problémát),és abba megpróbálnak belelátni!..Hát ha neked baromság,és butának tartassz,akkor neked tényleg nem itt a helyed,legalábbis,hogy az én kérdésemre válaszolj,az meg pláne,hogy tanácsokat adj!!És jaja,eddig is f*száúl eléldegéltem a mocskolódás és a h*lye kioktatások nélkül,amiknek aztán totál semmi alapja és értelme sincs,én meg aztán tuti nemm fogom fogadásra méltatni a nagyobbnál nagyobb bunkó válaszokat,ami igazából nem is válasz,csak a nyomorúsága annak,aki írja!Na csá. ;P
2012. okt. 2. 11:18
 28/35 anonim ***** válasza:
hát neharagudj azért van alapja... itt ez a 2 napos kérdés, és én azóta egy orvosnál egy egy ügyeleten is jártam már, mert féltettem a babámat bizonyos okokból, és jól is tettem, hogy elmentem. Te viszont 2 napja csak úgy irogatsz, mint akinek beszorult a D és P betű a billentyűzeten, és viccesen írkálod, hogy haha lehet terhes vagyok :P és mozog :P :D haha .... Most írjuk, hogy ha terhes vagy, lehet hogy van egy végtaghiűányos downkóros gyereked akit már nem vetethetsz el :P? .... ennyi idő alatt ameddig írod a válaszokat, már 5x elmentél volna, és a saját GYEREKED lehetne fontosabb, minthogy fogalmazz valami frappáns választ számodra teljesen idegen embereknek.. első voltam
2012. okt. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Na figyelj!Én aláírom,és teljesen egyetértek azzal,amit írtál,lehet nem ide tartozik,amit most írni fogok,de legalább leírom,hátha nem tudtatok róla,és eljut hozzátok válaszolókhoz!!Na,arról van szó,hogy vegyük alapul azt,hogy egy jó pár,10-20 évvel ezelőtt,amikor még pl.nagyanyámék korszaka volt,amikor ő,és a többi asszony pl.teherbeesett hol voltak ilyen terhesség alatti szűrések,vizsgálatok meg egyáltalán orvos?Azt se tudták ők akkoriban,hogy mi az egyáltalán,hogy orvos,mégsem hoztak világra Down kóros gyereket,vagy akinek épp nincs meg az egyik végtagja,meg ehhez hasonlók,sőt!Egészségesebbnél,egészségesebb gyermekeket hoztak a világra az akkori asszonyok!De félreértés ne essék,nehogy azt higgyék,hogy én még abban a korban akarok élni,vagy abban a korban élek. ..Amúgy ezeket a vizsgálatokat most kezdték behozni,ahogy újul a rendszer,ahogy beléptünk a XXI.századba!!Az egyre modernebb világ és társadalom érdekében!. ..És ne aggódj,holnap leszek jelenésen a nőgyógyászomnál,ma kértem időpontot!Jah,és már nagyon kíváncsi vagyok,nagyon izgulok is,szavakkal azt hiszem ezt most nem tudnám leírni.
2012. okt. 2. 15:03
 30/35 anonim ***** válasza:

Hát van egy 30 éves beteg nővérem... rá sajnos nem volt igaz amit írtál. Ha régebbre megyünk, akkor a beteg babákat legurították a Taigetoszról... Szóval túlzásokba lehet esni, apám 3 éve infarktust kapott (koszorúér szűkület, első a dohányzás okozta betegségek listáján), 13 éves kora óta láncdohányos, most 63. Műtét után közölte, hogy biztos nem attól volt.. Mindent meg lehet magyarázni. A régi időkben terhes vitamin sem volt, és semmi ilyen, de azt azért ne felejtsd el, hogy nem szívtál levegő helyett kipufogó gázt, és nem ettél étel helyett tömény adalékanyagot. Régen a veteményesből hozták a zöldséget, nem a génkezelő sátrakból. Szóval.. mindennek meg van az oka szerintem!


Írj mi volt holnap! (első vagyok még mindig)


ui: SOKKKKAL jobb, hogy nem írsz egyfolytában olyan idegesítő jelekkel :)

2012. okt. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!