Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szüleim tudnak bármit tenni...

A szüleim tudnak bármit tenni az ellen, hogy abortuszom legyen?

Figyelt kérdés

Még nem vagyok 18 éves és terhes vagyok.Nem akarom megtartani a picit,de a szüleim elég furák.Attól tartok,hogy esetleg nem írják alá az abortuszhoz szükséges papírt.

De ha én nem akarom a babát,akkor nem kell megtartanom,ugye?

Ha a szüleim és én nem vagyunk ebben a témában egy véleményen,akkor mit kell csinálnom?Elvégzik a beavatkozást az aláírásuk nélkül is?



2012. nov. 8. 19:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves előző, Angliában is 24 hét a határidő, amit én is túlzásnak érzek mindenképp. És hát tudni kell, hogy az abortusz kockázata exponenciálisan növekszik a terhesség előrehaladtával mindenféle szövődmények tekintetében, tehát az abortuszra vállalkozó nő alapvető érdeke, hogy minél hamarabb túl essen rajta. Ezért nem értem a Kérdező által említett mentalitású szülőket se, miért gondolják, hogy jó az, ha a saját lányuk egészségét veszélyeztetik a makacsságukkal...
2012. nov. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem a szülei a lányuk testi és lelki egészségét is igyekeznek megóvni. Az abortusznak is van műtéti kockázata, és sajnos nemcsak az idő előrehaladtával, de tény, hogy akkor nagyobb.

Szomorú, hogy nem tudjátok normálisan megbeszélni. mit értesz pl az alatt, hogy furák? Elmondtad egyáltalán nekik, hogy milyen helyzetbe hoztad magad? Egy szülő alapból nem ellenség, csak sokszor annak tűnik tizenéves fejjel.

2012. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
94%
Kedves utolsó, mármint úgy akarják megóvni a testi-lelki egészségét a gyereküknek, hogy húzzák az időt, ami által egyre nagyobb testi kockázatnak és lelki traumának teszik ki??? Ez egy érdekes megközelítése a dolgoknak...
2012. nov. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem, nem az időhúzásra gondolok. Semmit nem tudunk arról, hogy húzzák-e az időt vagy sem. Arra gondolok, hogy meg lehetne próbálni normálisan beszélni az egészről (remélem, azóta meg is tették). Ha meg ennyire látszik azután, hogy nincsenek egy véleményen, akkor kérdező rögtön elmegy a családsegítőbe, és kéri a kirendelt gyámot.
2012. nov. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!