Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tőletek megkérdezte az orvos...

Tőletek megkérdezte az orvos hogy megtartjátok e a babát amikor először mentetek hozzá?

Figyelt kérdés

2012. dec. 2. 22:31
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
68%
tőlem is megkérdezte,bár finoman, de így is lehetett érezni a célzottságot a kérdésben! meg is lepődtem,de végül is biztosan kell tudnia mi lesz a következőkben.
2012. dec. 3. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
83%
tőlem megkérdezte, mivel igent mondtam így kaptam uh-ra időpontot, és azon is megkérdezte hogy marad-e a baba, akkor is igent mondtam. és tényleg maradt is :D
2012. dec. 3. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
82%
Igen, megkérdezte. Nem tudom ebben mi sértő lehet valakinek. Olyan nehéz azt kimondani, hogy igen, megtartom?
2012. dec. 3. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
82%
Én sem értem mi a sértö ebben,neki ez a munkája és ezt tudnia kell a továbbiakhoz.igaz töllem is finomabban kérdezte meg: "kivánt baba e?" de eszembe sem jutott ezen fölháborodni.
2012. dec. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem mindkétszer úgy kérdezte meg , h "Kívánt terhesség?" és akkor már úgy írta apapírokat, beutalókat stb. "Első babánál volt e kellemetlen, amikor kb. 19 hetes lehettem, volt már pocikám, és sajnos kezdett kijönni a lágyéksérvem, amivel sebészdokihoz kellett mennem. Na, amikor ott megkérdezte a doki, h "kívánt terhesség?" azt hittem lehidalok.Gondolta már vagy a 4. terhességem, h lágyéksérvvel megyek.....
2012. dec. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
71%
Tőlem is megkérdezte pedig telefonon jelentkeztem be mikor mentem vigyorogtam mint a vadalma és lobogtattam a + tesztjeimet...és mégis megkérdezte...meglepődtem egy kicsit...
2012. dec. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 Szundika20 ***** válasza:
19%
Tőlem is megkérdezte... Amikor meg elvetéltem akkor meg folyton mindegyik azt kérdezte hogy megtartottam volna.. Mikor újra terhes lettem akkor is megkérdezte... -.-
2012. dec. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
71%

Tőlem azt kérdezte, hogy örülök-e, terveztük-e. Mivel mind a kettőre igennel válaszoltam, kikövetkeztette hogy megtartjuk.

Ez így szerintem sokkal normálisabb.

2012. dec. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Nem sértődtem meg,és nem is háborodtam fel,egyszerűen csak nagyon meglepett és váratlanul ért a kérdés!!!

Mivel első gyerek,és előtte e miatt(terhesség) még nem voltam nőgyógyásznál,és senki nem mondta hogy ilyet is kérdezhetnek MEGLEPETT...ennyi!


Nem nem nehéz kimondani hogy megtartom,de lehet én vagyok a buta hogy úgy gondoltam ha már valaki orvoshoz megy (mindegy milyenhez) az az első hogy elmondja hogy minek ment. Ha abortuszra azt,ha terhesgondozásra azt,és nem az orvos kérdez rá!


Köszönöm a válaszokat.:)

2012. dec. 3. 10:51
 20/29 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, olyan nincs, hogy terhesség gyanújával abortusz rá, vagy terhes gondozásra mész. Először nőgyógyászati vizsgálat van, ahol az orvos megállapítja, hogy valóban terhes vagy e.
2012. dec. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!