Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tőletek megkérdezte az orvos...

Tőletek megkérdezte az orvos hogy megtartjátok e a babát amikor először mentetek hozzá?

Figyelt kérdés

2012. dec. 2. 22:31
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Igen és akkor elmondom hogy megtartom e vagy nem! De amikor még meg sem vizsgált,már akkor elmondja az ember hogy bármi van akarja e a gyereket vagy nem!

Szerintem így a logikus!!!

De ezen ne kezdjünk el vitázni......

2012. dec. 3. 11:01
 22/29 anonim ***** válasza:
Ez volt az első kérdése. Kiakadtam tőle, be is szóltam neki, hogy hogyne tartanánk meg, hiszen ezt várjuk már fél éve. Tudom nem kellett volna, de hirtelen olyan rosszul esett a kérdése, amit neki muszáj feltenni, hiszen nem ismeri a körülményeket. Ezután elküldtek uh-ra, ahol szintén ez volt az első kérdésük. Itt már nem reagáltam le ilyen hevesen, csak mondtam mosolyogva, hogy igen.
2012. dec. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Detto ez volt az első mondta: "Ön valóban terhes. Megtartja? " Azt hittem rosszul hallok...
2012. dec. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

tőlem is azt kérdezte, hogy akkor örülünk?

mikor bementem, és mondtam, hogy van 2 pozitív tesztem, és már x hete nincs meg a vérzésem, valószínű terhes vagyok. akkor még olyan bunkó volt a hozzáállása. a kérdés után, miután mondtam, hogy persze, hogy örülünk, kiugrom a bőrömből olyan boldog vagyok... sokkal kedvesebb lett.

mint utólag kiderült (anyukám nőgyógyásza is) nem szívesen csinál abortuszt, és mivel elég fiatal vagyok, így arra gondolhatott, hogy elvetetem :( pedig minden vágyam a baba volt :)

(bocsi hogy hosszú lett...)

2012. dec. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem az elsőnél megkérdezte-e, a másodiknál biztos nem, mert pár nappal a pozitív teszt után elkezdtem erősen vérezni, és kétségbeesve mentem oda, hogy ez van és ugye meg lehet menteni valahogy, szóval ebből egyértelmű volt hogy akarjuk. De semmi nincs abban, hogy megkérdezi, neki tudnia kell, hogy álljon hozzá, mást kell csinálnia ha meg akarod tartani, és mást ha nem. Tök mindegy mit lát rajtad, akkor is meg kell kérdeznie.
2012. dec. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
45%

De miért KELL?

Nem az lenne az evidens, hogy az ember akarja?

Ezek szerint 50-50 % már az abortuszok aránya Magyarországon?

Ez azért elkeserítő.

Miért nem ok, hogy a kismama szóljon a dokinak, hogy "doktor úr, nem tudom/szeretném megtartani stb." esetleg ilyen és ilyen okból.

Az első oldalon már írtam, hogy engem nem kérdeztek meg (jól le is lett pontozva, nem baj).

2012. dec. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
6%
Nekem nem. szerencsére...ki is akadtam volna.
2012. dec. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Nem 50-50 az arány, de nem sokkal jobb.

Évi 98 ezer szülés mellett 60 ezer!!! terhességmegszakítás va.

Sajnos nem ritka dolog. És bizony meg kell kérdeznie, mert a további vizsgálatok ideje attól is függ.

2012. dec. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

26-os totál egyet értek veled én is az előzőekben írtam pontosabban a 4. válaszoló vagyok és én is le lettem érte pontozva. De pedig szerintem az lenne az egyértelmű h mindenki ugye azért megy mert szeretné csak sajnos már annyira rossz világban élünk h már mindennapos lett. Én ezzel senkit nem szólok le vagy bármi mert saját dolga nem az én életem se jogom se közöm beleszólni csak ilyenekből derül ki h már hol tartunk.

Meg kedves 6-os ha már idézel tőlem akkor azt is vedd figyelembe h én nem mondtam egy szóval sem h pofátlanság megkérdeznie meg nem is vártam h érzelmeskedjen velem. Egyedül annyit fejtettem ki h mindenesetre meglepődtem és ledöbbentem. Szerintem ezzel semmi rosszat nem mondtam. És ennyit meg is engedhetek magamnak.

Amúgy meg úgy vagyok ezzel a fajta kérdéssel is h nekem ártani nem árt vele kérdezze szívesen válaszolok és nem kellett végképp szégyenkeznem a válasz miatt. Így a legegyszerűbb felfogni ezt a kérdést nem pedig megsértődni rajta. :) Boldog babavárást mindenkinek!!!

2012. dec. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!