Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehérvár környéki kismamik....

Fehérvár környéki kismamik. Aki szült már fváron és császárral szült, miért kellett császározni? A második babánál ha faros engedik a sima szülést? Vagy mindenképp császár? És ha mindenképp császár akkor nem hagynak vajúdni ugye?

Figyelt kérdés
A babám faros,remélem nem kell császárral szülnöm mert nagyon félek tőle.De ha mégis akkor nem szeretném ha hagynának vajúdni.2 baba,az elsőt természetesen szültem meg. 33 hetes kismama
2009. szept. 4. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
van orvosod?
2009. szept. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs.
2009. szept. 5. 09:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Még megfordulhat!

bízzunk benne hogy meg is fordul!

2009. szept. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2009. szept. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na ezt a kérdést mintha csak én írtam volna :) Ugyanebben a cipőben járok sajna...csinálom ezeket a javasolt gyakorlatokat de kislányom meg se moccan a másik irányba :(

Nekem sincs dokim, én úgy tudom a védőnőtől, hogy ha faros, nem kockáztatnak, hanem 80% hogy császár lesz :(

Én borzasztóan szomorú vagyok emiatt, de még nagyon bizakodom.

Sztem vajúdni hagynak valamennyit, mert az jót tesz a babának is állítólag. De azt mondták még hogy attól is függ, pontosan milyen fartartásban van, az én kislányomnak a lábai felfelé egyenesen vannak, tehát nem törökülésben, és azt mondják így meg pláne nem olyan ideális megszülni :(

Azért drukkolok nektek hogy megforduljon még a baba!!

2009. szept. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM SZÉPEN A VÁLASZOKAT. A BE LINKELT KÉRDÉST IS ÉN ÍRTAM!!:):)

UTOLSÓ VÁLASZOLÓ:SZURKOLOK NEKED HOGY MEGFORDULJON A BABÁD,ÉS MAGAMNAK IS EZT KÍVÁNOM!!!ÉN ISZONYÚAN FÉLEK A CSÁSZÁRTÓL,A SIMA SZÜLÉSTŐL PEDIG EGYÁLTALÁN NEM!

2009. szept. 5. 16:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Szülésem története: [link] toertenetekhez-tartalom/761-nem-az-orvosi-protokoll-doentoett


Unokatestverem tortenete, olvasd el!

2009. szept. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!