Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatmozgást érzek és terhess...

Magzatmozgást érzek és terhesség jeleit, de nincs mensesem, szoptatok és neg. Lett a teszt, menjek orvoshoz, lehetek mégis terhes?

Figyelt kérdés
Ő lenne a 4.babám. Jelek: alhasi görcsök, hasnövekedés, mocorgás. Volt egy pár hete (kb. 3hónapja...) egy kis hányásos időszakom, de eszembe sem jutott, mert óvszerezünk folyamatosan. Valahol azt olvastam, hogy az idősebb terhességi korban előfordulhat neg. teszt. Valakinél volt hasonló? Ma ugrott be, hogy talán terhes lehetek mégis, mert a kádban feküdve a hasam ide-oda mászkált, a belek mocoroghatnak ennyire??? Nem hinném...valakinek hasonló?
2013. febr. 11. 21:48
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
gyere at hozzank, megnezem szivhangfigyelovel :DDDD
2013. febr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
A 3. babám még csak egy éves, tehát nem jó, de ha jön, hát ez van, imádni fogom Őt is nagyon. Csak még baromi kicsi a korkülönbség...
2013. febr. 12. 15:33
 13/26 frászkarikaborsó ***** válasza:
Nekem is van néha olyan hogy a bélmozgás pont olyan mint amikor még bent volt a baba és rugdosott, de én tudom hogy nem lehetek terhes. Szerintem te sem vagy az.
2013. febr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
A korkülönbség miatt ne izgulj! Nálunk 8 hónapos volt a negyedik, mikor az ötödikkel terhes lettem! Azóta már 15 hónapos nagylány, és én 15 hetes terhes vagyok a hatodikkal! Nálunk nagyon bevált a kis korkülönbség! Én is várom a híreket!
2013. febr. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtettem, hogy az ötödikkel én is óvszer és szoptatás mellett lettem terhes! :-)

Utolsó

2013. febr. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Egyébként a kis korkülönbség nem olyan rossz dolog, mert a kisebbiket könnyen felhúzza a nagy a saját szintjére és mindent előbb fog csinálni... :)

ráadásul tudnak egymással játszani és később is jobb testvérek lehetnek... :)

2013. febr. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ma mizujs??
2013. febr. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál? Mit mondott?
2013. febr. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Jaj, hát nem rendelt, ez az én formám...holnap megyek :-( nagyon görcsöl a hasam és már fehér folyásom is van. És érzek mozgást...
2013. febr. 14. 23:18
 20/26 anonim ***** válasza:
Kitartás! Várjuk, hogy mit mond z orvos!
2013. febr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!