Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatmozgást érzek és terhess...

Magzatmozgást érzek és terhesség jeleit, de nincs mensesem, szoptatok és neg. Lett a teszt, menjek orvoshoz, lehetek mégis terhes?

Figyelt kérdés
Ő lenne a 4.babám. Jelek: alhasi görcsök, hasnövekedés, mocorgás. Volt egy pár hete (kb. 3hónapja...) egy kis hányásos időszakom, de eszembe sem jutott, mert óvszerezünk folyamatosan. Valahol azt olvastam, hogy az idősebb terhességi korban előfordulhat neg. teszt. Valakinél volt hasonló? Ma ugrott be, hogy talán terhes lehetek mégis, mert a kádban feküdve a hasam ide-oda mászkált, a belek mocoroghatnak ennyire??? Nem hinném...valakinek hasonló?
2013. febr. 11. 21:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet már tudni valamit?
2013. febr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 frászkarikaborsó ***** válasza:
Engem is érdekelne hogy mi a helyzet :)
2013. febr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
szia!na mi a helyzet?olvastam a történeted és nagyon érdekel
2013. febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
sziasztok, ma voltam és hüvelyi uh-val megállapította, hogy nincs baba. pedig annyira úgy érzem, egyszerűen hihetetlen, hogy a beleim mozognak ennyire :-) de nem baj, kicsit kiborultam, hogy miért, azt nem tudom. hiszen még korai lenne a 4.baba, deaz biztos, hogy eldöntöttük, lesz egyszer. csak nem most, nyilván egy hüvelyi uh is látja, nem csak a hasi uh a nagyobb babát is...ennyi, köszi az érdeklődéseteket, jól esett nagyon!!!
2013. febr. 20. 14:23
 25/26 anonim ***** válasza:

Én tudom mit érezhettél...

Amikor még nem akartunk babát mert nem volt itt az ideje és két hét késés után negatívat teszteltem sírógörcsöt kaptam, hogy az lehetetlen, hogy nem vagyok terhes...

De legalább tudod, hogy szeretnétek következőt... :)

Egyébként a hüvelyi uh mindent jobben lát ezen ne aggódj...

Üdv.

23 hetes kismama

2013. febr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Egy igazi hülllye nő vagyok, most meg azon hisztizek, hogy nem vagyok terhes, olyan jó lett volna, az elejét kihagyni :-D
2013. febr. 20. 15:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!