Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtartsam, vetessem el?

Megtartsam, vetessem el?

Figyelt kérdés

Van egy hat honapos babàm.

És most ujra terhes vagyok,nem tudom hogy hisz gumival védekeztünk rendszeresen.

Csak késett a mensim,gondoltam veszek 2 tesztet.

Mind a kettö pozitiv.Szinte sokkolt,de ez van.

Mit tegyek?

Ne azt nézzétek,hogy abortusz gyilkossàg stb,hanem hogy vajon egyedül nulla segitsÉG nélkül fogom e birnï?

Ha a baba megszületik a mostani babàm 1,és fél éves lesz pontosan.

Férjem van,dolgozik,külföldön élünk,rokonok nincsenek közelbe.

Segitsetek teljesen bevagyok zavarodva.

Egyàltalàn hogy lehettem terhes gumi mellett??????


2009. szept. 9. 14:50
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
92%
Tartsd meg mindenképp, egy életen át el fog kísérni, hogy megöltél egy dobogó szívvel rendelkező gyönyörű magzatot.
2009. szept. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:

Nos pàrom hazajött tegnap,megvizsgàlta a tesztet,és mindössze annyit mondott:nem érti.Nem érti hisz védekeztünk....

Jaj én probàltam làgyitani a helyzetet,és azt mondtam:igy jött igy kell elfogadni,van kisàgy,van babakocsi,vannak jàtékok,ruhàk,mire megszületik valoszinü a jelenlegi babànk jàrni fog tudni....

Erre sem vàlaszolt,érzem hogy fél.Valoszinü a döntés csak az enyém.

Édesanyàmat felhivtam,ö azt mondta semmiképp ne merjem elvetetni,ha kell jövöre kiutazik hozzà.

Hàt szoval én részemröl megtartom,pàrom részéröl nincs vàlasz:(

2009. szept. 10. 08:19
 33/44 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem adj neki még egy kis időt, hiszen téged is sokkolt a teszt látványa akkor szerinted ő mennyire lepődött meg, hiszen még nemrég lett apa és hidd el az ő fejében is sok kérdés kavarog:

Egyel többen leszünk, így is megtudok mindent adni a családomnak?

Vajon hogy fogok viszonyulni a második babához?

Az első babát imádom, de most oda kell majd figyelni arra hogy azt lássák nem teszek köztük különbséget hiszen imádom mindkettejüket...

Meg ehhez hasonló kérdések. Valamint a kettőtök kapcsolatáról szintén biztos vannak kérdései...

Úgyhogy szerintem várj egy kicsit és biztosan fog tudni már ő is beszélni róla.

Kitartást neked:)

2009. szept. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A fejleményeket természetesen kommentàlni fogom.Ma kérek idöpontot a nögyogyàszhoz!

2009. szept. 10. 11:06
 35/44 anonim ***** válasza:
100%

Részlet egy könyvből, amit most olvasok:

"Itt az ideje, adod elő párodnak egy forró pillanat után. Szegény, amint legyőzi rémületét, válaszol is bizonyára, egyenlőre azonban első gyermeke világfelforgató tettein is elég nehezen tér napirendre. De hisz alig egyéves még a drága, néz rád nagy kerek szemmel, hova ez a sietség, legyünk már egy kicsit egyenesben!

Minél kisebb a korkülömbség, annál kisebb a testvérféltékenység - mondod, mert azt jó lenne elkerülni valahogy. - Nemigen fogod, de ezt ekkor még nem tudhatod.

Senki nem fogja megmondani, mi az ideális. Mindenkinez az, ami éppen van. Annyi mindentől függ mitől lesz szép és kerek a család. Hogy hány év a korkülönbség a gyerekek között, annyira jelentéktelen! Egészen más dolgokon múlik, hogyan élik meg egymást a csepp emberek.

Aztán meg hány barátnődtől hallod, hogy akkor lett terhes, amikor eltervezte? Sokkal ismerősebb az olyan sztori, melyben hónapokon, éveken át tartó, egyre keservesebb és kényszeredettebb, sőt már-már reménytelen próbálkozás előzi meg a fogantatást."

"Amit tehetsz, hogy elfogadod az Ég döntését, és bármikor küldi is a kistesót, ezzel a feladattal is megbirkózol."

Berente Ági: A babaápolás kézikönyve.


A döntés a te kezedben van, de tudni kell, hogy apának is időre van szüksége, hogy "megeméssze" a dolgot. Ez egy új szitu, és nem könnyű neki sem. Gondolj azza, hogy éppen csak visszakapta csinos feleségét, máris kezdődik újra a hízás. Vagy így majdnem mindent meg tud nektek adni, de egy kis csöppség az már neki sok(k).

Szóval türelem.

Én megtartanám.

2009. szept. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
De jó, hogy megtartod, hidd el, beleszokik majd a párod és nagyon fog örülni, ügyes vagy te, szuper lesz!
2009. szept. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%

orulok hogy az mellet maradtal hogy megtartod a parod egy kicsit most fel(ami ertheto)de hidd el mire meglesz a picia szeme fenye lesz:) sok boldogsagot!!

(en voltam aki januarra varja a masodik babajat:)

2009. szept. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
65%

Szia!

Nagyon jól döntöttél,GRATULÁLOK!És nagyon sok BOLDOGSÁGOT!:)))

A párod elfogadja a döntésedet,ne félj,nekik idő kell a dolgokhoz!

2009. szept. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hétföre kaptam a dokinàl idöpontot,addigra kell a férjemnek is egyetértenie.Remélem megtarthatom
2009. szept. 11. 15:01
 40/44 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nagyon várom a hétfői beszámolót! Addig is nyugi :)
2009. szept. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!