Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti elmennétek nyaralni 5-6...

Ti elmennétek nyaralni 5-6 napra autóval Horvátországba 30-32 hetesen?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék elmenni tengerpartra, de nem tudom, hogy ilyenkor érdemes-e. Volt valaki harmadik trimeszterben nyaralni?
2013. márc. 12. 14:58
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
67%
mennyi bunkó van itt:) biztos a meleg! kérdező, azt hiszem én voltam az első válaszolód, szerintem sok mindenben igazad van, bárhol történhet baj, lehet kánikula stb., én elmennék továbbra is, de figyelj magadra, igyál nagyon sokat és pihenjetek többet, mint egyébként:) told hátra jól az ülést, és élvezd a nyaralást:)
2013. ápr. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:

39: Ez egy szabad ország, ha nem tetszik, ne olvasd el a szerinted idióta kérdéseket és pláne ne válaszolgass arra, főleg, hogy hasznosat nem tudsz írni. Én feltettem egy kérdést és reagáltam a válaszokra úgy, ahogy azt én jónak láttam. Nem tetszik, ne olvasd el.

Van néhány kismama (vagy apuka is) ezen az oldalon, akiknek nem túl boldog az életük, így szeretik itt kiélni magukat. Akinek nem inge, ne vegye magára.

Nem a laikussággal van gondom, mert itt senki nem szakember nagyrészt, hanem a bunkósággal. Van, aki a negatív véleménye ellenére is emberségesen tudott válaszolni. Nem kell kinyalni a másik fenekét vagy túl kedvesnek lenni, nem kell egyetérteni, csak normálisan válaszolni.

2013. ápr. 30. 15:43
 43/48 anonim ***** válasza:

32. es vagyok! Nekem nincs bajom a nyaralással, sőt! Én is nagyon szeretnék elmenni, most vagyok 26 hetes, de én veszélyeztetett vagyok, nyílik a méhszájam szóval vízbe nem is mehetnék.. nagy bánatomra... :)

Szóval max. kis kirándulás jöhet szóba, de ha nem lenne semmi baj, tök rendben menne minden, akkor elmennék valahova én is, bár én csak itthon, de ez én vagyok, mert én fosos lennék elindulni egy hosszú útra... (nem csak a fájások miatt, hanem a 10 percenkénti pisilhetnék, miatt se nagyon..)

Szóval azért is írtam, hogy ha lehetne repcsizni, akkor én inkább azt választanám, mert tavaly voltunk busszal nyaralni, és igaz az 20 óra volt, de majd bele haltam... pedig nem voltam terhes.. :)

2013. ápr. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

A 37es is én vagyok így amint látod válaszoltam is a kérdésedre. Viszont erre a kisregényedre szintén reagálnom kellett, mert nem bírtam szó nélkül hagyni, hogy beszólsz azoknak akik foglalkoztak a problémáddal. A bunkó választ te adtad nagyrészt ahogy látom és ha feltetted a kérdést akkor ne csodálkozz ha kapsz választ rá, esetleg olyat is ami nem egyezik a véleményeddel.

39es voltam..

2013. ápr. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó veled értek egyet! A kérdező volt itt a legbunkóbb! Ha valaki aggódik esetleg a nyaralásod miatt, az már egy laikus hülye. Hát akkor menj és aztán ne rinyálj, milyen kényelmetlen volt! Felháborító a hozzáállásod!
2013. máj. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

Én pedig a 27-es vagyok, nekem is muszáj mégegyszer reagálnom.

Szerintem voltak a válaszadók között is olyanok, akik eléggé "kioktató" módon válaszoltak, a kérdező szerintem inkább nekik szánta a "kedves" sorokat.

Akinek nem inge ne vegye magára, én nem vettem.

Én továbbra is úgy gondolom, saját tapasztalatomból kiindulva, hogy Horvátországig nem mennék, de pl 28. héten a Balcsira el fogok menni, ha a doki is megengedi.

2013. máj. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Nekem a kérdező felháborodása nem tetszett. Nincs joga felháborodni, mert ha megkérdezte akkor számíthatott rá, hogy majd jönnek olyan válaszok amivel nem ért egyet.Na most ő ezeket a válaszadókat kritizálta és titulálta laikus embereknek akiktől állítólag nem várt választ és mi az, hogy ők megmondják neki..hát ez érdekes hozzáállás.
2013. máj. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:

Abszolút nem a témához tartozik már és nem is érdekel már ez a része. Írtam, és utoljára írom le annak, aki ezt képtelen felfogni első olvasásra, nem a laikussággal van gondom, én is az vagyok!, hanem a bunkó stílussal, ami csak néhány válaszolóra jellemző. Leírtam, még egyszer kiemelem, hogy rengeteg velem egyet nem értő normális hangvitelű válasz jött, amivel semmi bajom nincs. Én sem értek egyet sok emberrel, ez teljesen normális az életben is.

Köszönöm mindenkinek, aki normálisan válaszolt! (Sokuk nem értett velem egyet, de hasznos volt, amit írtak.)

Ennyi. Részemről lezártam a témát.

2013. máj. 2. 11:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!