Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes has vagy még "eladható"...

Terhes has vagy még "eladható" szimpla hízásnak? Hány hetes szerintetek?

Figyelt kérdés

Aki esetleg hasra hízós típus, tudna válaszolni hogy az lehetséges hogy mondjuk pár hó alatt így hason gyűljön össze felesleg? Azért kérdezem mert 3.baba és hétvégén esküvőre megyünk, ahol rokonság, mindenki ott lesz, nem szerettük volna elmondani még. Mivel messze lakik mindenki így nem is találkoztunk volna nagyon mostanság ráértünk volna majd később szólni. Viszont az elmúlt 1 hétben ugrásszerűen megnőtt a hasam, behúzni se tudom. Elmondani továbbra sem szeretnénk a babát meg nem is akarjuk hogy most ott az esküvőn erről szóljon bármi is meg hogy ott hallgassuk a keresetlen "jótanácsokat". Az is a gond hogy tavaly nyár végére eléggé lefogytam és amúgy sem vagyok ilyen pocis típus, hanem nekem fenékre combra jön a felesleg. Mondjuk nagyon sokat híztam már pedig eleje felé járok (nem írom hány hét kíváncsi vagyok hány hétnek látszik).

Szóval néznétek ezt terhes hasnak?


[link]


2013. ápr. 19. 12:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Az empiré az ami így cicitől lóg lefele ugye? Végül olyasmiben megyek, csak a férjem szerint az meg FULL olyan hogy takargatok vmit (nem nagyon szoktam olyasmit viselni mert viszonylag nagy a cicim széles a vállam,és onnan így lóg lefelé úgy nézek ki benne mint egy oszlop:( )

Hát a nagyobbjaim se nagyok még és nem túl jóindulatúak a rokonok maradjunk abban, tipikusan azok akiknek semmi se jó még azért is leszólnának hogy miért nem mondtuk előbb miért "rontjuk" el az x-ék esküvőjét ezzel mert ez nem rólunk kéne szóljon stb. Már hallom a fülemben. Most így utólag nézve tényleg el kellett volna mondani 1-2 héttel ezelőtt akkor elült volna a lángja mostanra valamennyire.

Köszi a válaszokat, 13 hetes vagyok egyébként!!

2013. ápr. 19. 13:22
 12/18 anonim ***** válasza:
Egyértelműen terhes pocak.20-25 hét.
2013. ápr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Lehet hülyeség,de ha tényleg nem akarod aznap elmondani,akkor én azzal kezdeném,hogy "nem vagyok túl jól",hiszen gondolom sem alkoholt fogyasztani,sem éjjelig táncolni nem nagyon fogsz. :) és valamire fogni kell! Bővebb ruhát vegyél mindenképpen,mert látszik a kismama pocak. :) Ha valaki esetleg nagyon méreget és rákérdez,mond azt,hogy igen picit híztam és válts témát. Én majdnem a 20. hétig senkinek nem szóltam,mert nagyon babonás vagyok,volt,hogy takargattam én is. :)
2013. ápr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Teljesen kismamás poci!!Én nem tudnám és nem is akarnám takargatni,ha megkérdik megmondanám,ha nem ,nem.De nem izgatna senkinek a véleménye.Ez van,ti boldogok vagytok vele,és hogy most pont ez egy rokon esküvőjén derül ki hát nagy cucc.Érezd jól magad és szerintem ne takargasd!Egy szintén 13 hetes 2. babás anyuka
2013. ápr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
ja 14-es vagyok!Nekem hasonló(ha nem nagyobb) a lakóm,mindenki el van csodálkozva
2013. ápr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Hát persze végülis valamikor úgyis át kell esnünk ezeken a szokásos kérdéseken hogy terveztük e vagy ugye csak becsúszott meg hova sietünk, meg minek 3 gyerek a mai világba stb. (mintha bármikor is kértünk volna segítséget holott nem..) csak jó lett volna később vagyis nem pont most. Érdekes mert ugye azt mondják többedik terhességnél egyre hamarabb látszik a pocak ahhoz képest 1 héttel ezelőttig nekem semmi se látszott még most meg szó szerint egyik napról a másikra...
2013. ápr. 19. 13:43
 17/18 anonim ***** válasza:
Igen, az empire az a mell alatt "elvágott" fazon.
2013. ápr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én is a 3. babát várom, és kb ekkora hasam van. 11 hetes vagyok, Nálad is annyira tippelek.

Egyébként ezt simán ki fogják szúrni.

Gratulálok!!! :)

2013. ápr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!