Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jó ötlet ezt így közölni,...

Jó ötlet ezt így közölni, vagy totális baromság?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, 13 hetes boldog kismama. Eddig nem volt komplikációmentes a terhességem,( pár évvel ezelőtt jobb oldali petefészek ciszta műtéttel, ezért nehezen tapadt a baba, 1 missed ab) és veszélyeztetett terhes lettem, feküdni kellett itthon, első pillanattóé duphastont szedtem, és még így is folyton bevérezgettem, sőt, múlt vasárnap begyulladt a jobb vesém is, igy eltölthettem pár kellemetlen napot a kórházban is. Szóval nem igazán híreszteltük sem én sem a párom a jó hírt, pedig annak ellenére hogy nem is olyan rég vagyunk együtt, nagyon örültünk neki.

Mivel már kezdtek rákérdezni többen a dologra, úgy fondoltam, facebook-on osztom meg a jó hírt minden ismerősömmel, aki még nem tudja. Mivel én külföldről érkeztem, és nem lesz rá lehetőség hogy szülésig hazautazzunk, úgy gondolom, így elmondhatom mindenkinek. Szerintetetk milyen ötlet?


2013. máj. 10. 08:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ha van facebookod akkor van e-mailod is az akkor már személyesebb ha emailon keresztül küldöd el és nem egy ilyen "közösségi" portálon keresztül tudja meg az ember......
2013. máj. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
En kulfoldon elek,es csak par embernek mondtuk el (a csaladnak meg 1-2 embernek a 12.hetig) aztan a 21.heti uh-om utan megosztottam kepeket a facen..Sokan kerdeztek hogy mert vartam ennyit..De ennek csak az a titka hogy ez a 3.terhessegem,volt 2 vetelesem,es ez nekem se indult fenyesen,en is vereztem az elejen (15.hetig neha neha..).Most mar tudja mindenki es en nem banom,hiszen 4 eve vartunk ra!Igen is lassak az emberek minek orulok,akit nem erdekel az meg ugy sem nezi meg..:)
2013. máj. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Amellett,hogy egyáltalán nem értek egyet azzal,hogy ezt így kiakarod írni,tehát igen,a kérdésedre válaszolva,totális baromság,ha mégis úgy gondolod kiírnád,azért nézd át,hogy mit is írsz. Egy anyuka legyen intelligens és a facebookon ezt maximum a helyesírása igazolhatja. A te írásod nem igazán helyes.

Pl. Olyan nincs,hogy ÚJJ. Vagy ÚJ,ezt akartad írni,vagy UJJ,ez pedig az a 10,amivel a billentyűzetet is pötyögöd. Másrészt a saját nevedben írsz,majd Mütyűrként köszönsz el. Gondolom,nem te vagy a Pocaklakó Mütyűr! :D

2013. máj. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!