Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A férjetek mennyire követi a...

A férjetek mennyire követi a várandósságotokat?

Figyelt kérdés

Tudja, hol tartotok, hányadik napon, el szokott menni uh-ra, olvasgat dolgokat a várandósságról, babáról?

Mennyire tervezi a jövőt, amikor a Pici már megszületik?

Bent akar lenni a szülésnél?


2013. máj. 24. 12:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Második babát várjuk, de mindig tudja mennyi hetes vagyok, minden héten megnézi neten, hogy éppen hogy néz ki.

Minden ultrahangra bejön, még a hüvelyi ultrahangra is.

2013. máj. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan nem tudta mindig hányadik hétnél tartok :D mindig kérdezgette :D de vicces volt :D

Uh-ra minden egyes alkalommal eljött velem és alig várta :) hatalmas mosollyal nézte mindig :) olvasgatni nem szokott róla de amit én olvastam azt mindet megosztottam vele és nagyon érdekelte. A szülésnél bent akart lenni de sajnos sürgős császár volt és így nem tudott bejönni amit a mai napig nagyon sajnál. De végig kint várt h kitoljanak és mihelyst lehetett szaladt is megnézni a kislányunkat. :)

A lányunkat mindig ellátja legyen az pelenkázás, büfizés, etetés, fürdetés bármi élvezettel csinálja. Minden éjjel szorgalmasan kelt. Hamarabb ért a kiságyhoz mint én :) Mindig nézi azt is h ha nyűgösebb nap, éjszaka után vagyunk vállalja a picit h tudjak én is kicsit pihenni. A házimunkába is besegít :) Egy álom. Egy ilyen embernek akármennyi gyereket szívesen szülnék. Számomra ilyen az ideális férj. :) Imádom :)

2013. máj. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
A második babát várjuk. Az első babánál együtt olvasgattuk a könyvet, mindig nézegettük, hogy hol tart a pici a fejlődésben, így most már tudja, és mondja, hogy már van füle, körme stb... Kisfiunknál megtehette, hogy minden vizsgálatnál ott volt, és a hasi uh-kon már bent is volt velem. Nálunk a hüvelyinél nem engedik be a kísérőt. Most sajnos nem tud velem jönni, mert ez a munkahely nem teszi lehetővé, hogy mindig ott legyen. Én császáros voltam, de a vajúdás alatt végig mellettem volt.
2013. máj. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Mindig tudja, hogy hányadik héten és napon vagyunk :D

Együtt szoktuk megnézni neten, hogy melyik héten milyen a baba :) Eddig minden UH-n és vizsgálaton ott volt. Néha jobban tudja mikor hova kell menni, mint én :D

Bent akar lenni a szülésnél, ez engem nem zavar. Viszont megmondtam neki, hogy jó, de csak a fejemnél :D

29 hkm

2013. máj. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
23%

Gőze nem volt a napokról, nem jött be, csak aegyszer uh-ra, nem volt apás szülés, nem gügyögött ész nélkül a hasamnak, ellenben 20 éve a férjem, jóban-rosszban.

Ellenben a mostani kismamák fele elvált lesz erre az időre, apás szülés meg üntyürüpünytürü kicsi babucikám anyuci pocijában ellenére...

2013. máj. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
61%
Attól h a férjem törődik velünk és nem fos le magasról kikérem magamnak és szerintem a többi anyuka nevében írhatom h NE DÖNTSD EL TE H ELVÁLTAK LESZÜNK VAGY SEM! Azért áljon meg a menet! Csak nem a féltékenység beszél belőled h nem volt ott és most ezzel szidod a többi anyukát és ítéled el! Előbb gondolkodj mielőtt sértegetsz!!! Második voltam!
2013. máj. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
81%

5-ös válaszoló!


Én nem hinném, hogy van korreláció a gügyögés, apás szülés és a válások között! :))

2013. máj. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Kezdem kakukktojásnak érezni magam. Nagyon jó, hogy más kismamával ott tud lenni a férje minden vizsgálatnál. Az enyém dolgozik... Nagyjából be tudja határolni azt, hogy hányadik hétnél tartok, de nem bújja sem a könyveket, sem a netet. Ha én olvasok neki valamit, azt meghallgatja, de önszántából nem tölt órákat bogarászással. Engem ez egyáltalán nem zavar, mert tudom, hogy ennek ellenére mindennél jobban örül a kisbabának. A szülésnél bent szeretne lenni, ez nincs is ellenemre.

Szerintem semmit nem jelent az, hogy az apuka hogy viselkedik a várandósság alatt. Akkor bújik ki a szög a zsákból, amikor a baba végig sírja majd az éjszakát. Nem most derül ki, hogy jó apa-e az illető, hanem majd akkor...

2013. máj. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudta pontosan soha.

UH-ra mindig eljött, érdeklődött, hogy vagyok, néha olvasgatta a könyveimet, de inkább tőlem kérdezte mit olvastam, lusta:)

Bejött volna velem, vagyis azt hitte, hogy én azt szeretném, és akkor bent lett volna, de mondtam hogy én sem szeretném. Így megnyugodott:)

2013. máj. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
18%
Nem én döntöm el, sajnos a statisztika ezt mutatja. Hiába háborogsz. Ez van.
2013. máj. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!