Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A férjetek mennyire követi a...

A férjetek mennyire követi a várandósságotokat?

Figyelt kérdés

Tudja, hol tartotok, hányadik napon, el szokott menni uh-ra, olvasgat dolgokat a várandósságról, babáról?

Mennyire tervezi a jövőt, amikor a Pici már megszületik?

Bent akar lenni a szülésnél?


2013. máj. 24. 12:03
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
85%
Megértelek én is ilyen rosszindulatú megkeseredett lennék ha a férjem semmibe se nézne. Betudom ennek a hülyeségedet! De ha ennyire a statisztika mutasd már meg azt nekem! Nagyon kíváncsi lennék rá!
2013. máj. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmit nem jelent az, hogy az apuka hogy viselkedik a várandósság alatt. Akkor bújik ki a szög a zsákból, amikor a baba végig sírja majd az éjszakát. Nem most derül ki, hogy jó apa-e az illető, hanem majd akkor...


Ezzel egyetértek! De azért nekem jól esett, hogy törődött velem terhesség alatt is:) Ugyanakkor láttam arra példát, hogy terhesség alatt valaki játszotta a mintaapát, utána pedig a felesége nem tudott lezuhanyozni, kicsit ápolni magát, mert ő nem tud fél órát a gyerekkel lenni.

2013. máj. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se az a gügyögős nyálas típus volt terhesség alatt de sokat törődött velem. És mint apa is megállja a helyét. Nem kell külön semmire se kérnem. Türelmes és ügyes. És valóban ott dől el h ki milyen apa amikor már ott van a baba. Egy férfi nem pont úgy éli meg a terhességet mint a nő. Sok férfinál akkor tudatosul jobban az egész amikor megfogja a gyermekét! :)
2013. máj. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
48%

6-ban tombolnak a terhességi hormonok:))


Nem követte hányadik hétben járok, ha tudott mindig elkísért az orvoshoz, de nem jött be az ultrahangra, csak a 4D-re.

De, mindig elvitt munka előtt az orvoshoz, ha reggel mentem. Ugye ő dolgozott délelőtt én meg mindig délelőtt jártam a vizsgálatokra, így általában csak elvitt az orvoshoz. Magándokihoz nem jártunk.

Nem olvasgatott semmit, de ha én elolvastam meghallgatta és nyugtázta:)

Mindig azt mondta, majd ha meglesz a baba akkor tud vele is foglalkozni:)

Így is lett, éjszaka is felkelt, ha én már nem bírtam, vagy velem együtt kelt és segített, igazából nem panaszkodhatok. Nem kényeztetett halálra terhesség alatt, de imádja a gyerekeinket, nagy gyerekbarát:))

2013. máj. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
79%

5-ös!

1. válaszoló vagyok, és képzeld el, hogy mi is 18 éve együtt vagyunk és ennek ellenére érdekli, hogy mi zajlik belül :-D


Sajnállak, hogy 20 év után te nem érdekled a férjed :-DDDD

2013. máj. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
14-es vagyok. Nem volt apás szülés, alapból nem bírja a vért és az ilyen dolgokat, még véradásra se tudom elvinni, még arra se veszem rá, hogy csak várjon meg, míg én adok vért:)
2013. máj. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
12-es! Akkor tökéletesen egyet értünk, :) mert nekem is jólesett a törődés. Tény, hogy mint írtam is, nem olvasgatott könyveket stb., de ha én olvastam, mindig figyelt. Nem kísért el minden egyes alkalommal vizsgálatra, mert nem tehette meg a munkája miatt. Viszont semmiben nem szenvedtem hiányt, mindent megkaptam, amit csak megkívántam. Nem esett rosszul az, hogy nem bújta a netet stb. Ő nem ez a típus. Most a második babánkat várjuk. Csodás apja az első gyermeknek is. Sosem volt gond a fürdetéssel, peluscserével. Sokszor elvitte sétálni, amíg én főztem stb. Szóval....ezért is írtam, hogy majd a gyermek születése után derül ki, hogy ki milyen jó apa. Mert könnyű addig imádni a babát, amíg a pocakban van. :) De sírni is fog majd, meg leköti anyuka idejét stb...
2013. máj. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
82%

olvasgatni nem olvasgat, de azt én se szoktam:)


minden UH-on ott van, este/délután járunk, hogy ne zavarjon be nagyon a munkába


nagyjából tudja, hány hetes vagyok, foglalkozik a babákkal, kérdezgeti, mi volt ma, mozognak-e, nézegeti, mekkorát nő a pocim, és büszkén újságolja a híreket, ha rákérdeznek:)


abszolút tervez, de ilyen típus is.

császár lesz, ha lehetne, bejönne, de szerintem ez ritka nálunk, szóval lehet csak kint izgul majd:)

2013. máj. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
66%
14-es csak h tudd nem vagyok terhes :) ne aggódj értem :)
2013. máj. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Azt én sem tudom, hányadik napon járok... ti honnan tudjátok? Nem tudom a fogantatás pontos idejét és a nőgyógyász is mindig csak hetet mondott.


Amúgy amikor az elsővel voltam terhes, akkor kirúgták. Amiatt fizikailag tudott velem lenni, de lelkileg inkább a munkakeresésre koncentrált.

Most fordítva van: nem tud minden vizsgálatra szabit kivenni, de többször szóba hozza a babát. 4D-re eljött meg a cukorterhelésre.


Az első szülésnél bent volt, most is bent szeretne lenni.

2013. máj. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!