Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A férjetek mennyire követi a...

A férjetek mennyire követi a várandósságotokat?

Figyelt kérdés

Tudja, hol tartotok, hányadik napon, el szokott menni uh-ra, olvasgat dolgokat a várandósságról, babáról?

Mennyire tervezi a jövőt, amikor a Pici már megszületik?

Bent akar lenni a szülésnél?


2013. máj. 24. 12:03
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hatalmas mákom van!! A férjem több mint 10éve a támaszom:) Már van egy 8éves gyerekünk,ott velem olvasta könyveket,válogatta kisruhákat stb...most második babót várjuk tudja hány hetes vagyok,simogatja a hasam,elkísér ahová csak kell. Nagyon figyel rám,munka mellett is rengeteget segít a nagynál is és a háztartási dolgokban is. (még dolgozom) és anno mikor jött a nagy foga,ordított éjjel ugyanúgy felkelt és segített amiben tudott. MIndig mondta,h.ez egy ilyen időszak együtt túléljük..túléltük:) Azzal,h.annyit segített vagy igyekezett segíteni,sok terhet levett rólam. nem lettem depis,nem éreztem magányosnak magam,hamar ment a "visszailleszkedés" is stb... Szerintem most másodjára sem lesz gond:))
2013. máj. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem is dolgozik / dolgozott a kötelező uh-k alkalmával (szívesen jött volna dehát hétköznap elrohangálni minden vizsgálatra nem tudott, ki is rúgták volna) de a fizetős 4dkre természetesen jött és örömmel nézegette.

Nem követte az első 2 gyereknél hanyadik hét van meg hogyan fejlődik a baba, nagy pocakpuszilgatás hallgatózás se volt csak 2-3 alkalommal.

De nem is baj mert nekem így volt jó, egyáltalán nem érzem nagyobb törődésnek vagy érdeklődésnek ha minden reggel puszival köszönti a pocakot vagy beszél befelé.

Természetesen apás szülésre készültünk és az is lett mind kettőnél.

Viszont most harmadik babát várjuk és teljesen megváltozott :)) pontosan tudja hányadik hétben vagyunk milyen vizsgálat jön stb.

2013. máj. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém az első terhesség alatt mindig velem volt uh-ra is állandóan kisért. Magán rendelés este. De most délután járok szegény meg akkor még javában dolgozik. Persze attól az eredmények érdeklik és mindig lenyúl egy egy uh képet hogy a munka helyén dicsekedjen vele.
2013. máj. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem, nem mindig tudja hány hetes vagyok, és még idáig egyszer nem jött el ultrahangra, mert dolgoznia kellett, és sajna szabit nem tudott kivenni. Netet nem nézegeti, nem olvasgat, annyira nincs lázban úgy veszem észre rajta. Első babánk lesz, és biztos hogy örül neki, ezt látom rajta,beszélünk a jövőről, a babóról, de nem igazán tudja még hová tenni a dolgot. Ezt megértem, mert a férfiak másabbak ilyenkor. Amit hiányolok a részéről az az, hogy keveset foglalkozik velem. Jól esne, ha néha simogatna, vagy megkérdezné mihez van kedvem, vagy ilyesmi. De általában hazajön munkából, csinálja itthon is a dolgát, este találkozunk az ágyban, megpuszilgat, megölel és csucsu. megértem, hogy dolga van , ez természetes, de jól esne több odafigyelés.A szülésnél nem akar bent lenni, de ezt én sem bánom.
2013. máj. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi az első babánkat várjuk. Minden uh-on ott van velem, kérdéseket tesz fel az orvosnak,utána olvas aminek csak lehet. Utoljára azt mondta, hogy veszélyesek rá nézve ezek az ultrhangok, mert mindig majdnem elsírja magát, amikor meglátja a babánkat.:))) Nagyon tervezi, hogy mit fog majd csinálni, ha megszüetik a baba. A szülésnél még nem tudja, hogy benn akar-e lenni. GOndolkozik rajta, mert tart attól, hogy milyen érzések fogják ott hatalmába keríteni. :) Szerintem a végén úgy fog dönteni, hogy bejön...:)))
2013. máj. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%

Minden férifasságot elvesztek tőlük... aztán majd pofára estek. Így jártatok.

Egy ffi.

2013. máj. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Utolso .

Csak az a ferfi szerinted akit nem erdekel a gyermeke fejlodese,aki nem nyujt tamaszt a felesegenek/elettersanak ,nem simogatja meg a terhes neje hasat,stb. Ne nevetess.


Az ilyet embernek sem neveznem nemhogy ferfinak!


Ami a statisztikat illeti(ha barki csinalt ilyen jellegu felmerest amirol te beszelsz)az csupan szam.


Bar nem igazan tudom elkepzelni a kerdeseket.... "Kedves leendo apuka szokott idiota modon gugyogni a leendo gyermekenek?"Ha igen ugy gondolja ez lesz kesobb a valook?"


Hogy a kerdesre is valaszoljak. Igen,ha kapott szabadnapot eljott a vizsgalatokra,erdekelte hol tart a fejlodesben,magatol nem olvasgatott utana. Bent volt a szulesnel sot a koldokzsinort is elvagta ugyhogy jovore ezert elvalok tole.......

2013. máj. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó! Mintha az én gondolataimat írtad volna le. Totál egyetértek minden egyes mondatoddal. :)

Mi is el fogunk válni mert velem eljött uh-ra és az orvoshoz is amikor szabadnapos volt. Sőőőőt még volt h odatette a kezét a hasamra amikor rugdalt a lányunk és még ÉLVEZTE is. Biztos nőből van vagy nem tudom. Ritka rossz életem van mellette. :D

2013. máj. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Mindig tudja hány hetes vagyok, meg is nézi vagy ő vagy együtt neten, hogy most mekkora a baba, hogy fejlődhet. Én nem kértem tőle soha, hogy simogassa a hasam, vagy gügyögjön hozzá, ő maga jön, és fekszik le mellém pl. este, és mondja el a babának is, hogy milyen napja volt, bátorítja, hogy mozogjon, rugdalja meg a kezét és örül neki, hogy ő is kiveheti a részét a dologból. Azt mondja, hogy jó az egész napi hajtás után ez a kikapcsolódás. Tervezi, hogy milyen lesz a szoba, újítja fel a lakást, együtt beszéljük meg milyen babakocsi, ágy, pelenkázó stb. kell, mert ahogyan én az anyukája, ő az apukája lesz a gyereknek. A szülésre is szeretne bejönni, és ő maga mondta, hogy ott akar lenni, nem kértem rá, sőt az orvostól (mindig jön velem minden vizsgálatra, hogy hallhassa a szívhangot, lássa uh-n) kérdez is, ami érdekli a szüléssel kapcsolatban. Édesapám ugyanígy viselkedett édesanyámmal (egyedül szülésre nem ment be, azt mondta, hogy nem bírta volna nézni, ahogy édesanyám szenved), és lásson csodát az ég 35 éve házasok. A dokim és a védőnőm szerint is becsüljem meg őt egyébként, mert mondják, hogy ritkaság, hogy apuka ennyire kíséri anyukát, vagy ha kíséri is legtöbbször csak kényszerből, és látszik, hogy rohadtul nincs kedve ott lenni, és végig hallgatni a dolgokat. Nekem ilyen szempontból furcsa férjem van, ő például az esküvőszervezésből is kivette a részét, sőt egy-kétszer ő volt a "finnyásabb", illetve aki egy-egy kérdésre jobban rástresszelt.
2013. máj. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
26-os! Te nem vagy férfi.... valamit nagyon benéztél :DDD
2013. máj. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!