Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 éves vagyok és terhes. Mit...

16 éves vagyok és terhes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemrég(4 hete) vesztítettem el a barátommal a szüzességem(eddig csak egyszer voltunk együtt). Védekeztünk, csak az a baj, hogy ő kb fél óra után levette a gumit, olyan gyorsan, hogy észre sem vettem és nem tudtam róla, mert nem szólt. Nem élvezett belém, viszont miután szex után mondta, hogy 90 %-ban nem védekeztünk vettem egy tesztet, de nem csináltam meg rögtön, mert megjött. Egy hete viszont rosszul vagyok reggelente, hánytam is és úgy gondoltam jobb lenne megcsinálni a tesztet. Megcsináltam és pozitív lett. Egyszerűen annyira félek ,hogy senkinek nem mertem még mondani.. Egyszerűen nem tudom mihez kezdjek, abortuszra gondoltam, de nemtudom, segítsetek!:(


(u.i.: légyszi ne szidjatok a válaszban, ne mondjátok el mekkora idióta vagyok, tudom. De már megtörtént és nem tudok rajta változtatni, pedig higyjétek el nagyon szeretnék!!!)



2013. júl. 8. 19:00
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/182 anonim ***** válasza:
75%
12 hetes magzatot még nem érzi az anyja..pff...
2013. júl. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/182 anonim ***** válasza:
19%
Én meg azt mondom, hogy 11 hetesen éreztem mikor a pici lányom mozgott!!! Bár a legtöbb terhességnél nem érzik, de higgyétek el hogy sokan vannak, akik érzik!!
2013. júl. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/182 anonim ***** válasza:
75%
A beleid mozogtak ahogy nőtt a méhed.Csinálták neki a helyet! Nagyon pici egy 12 hetes magzat. Még a méhed faláig sem érnek el a végtagjai ezért belerúgni sem tud.
2013. júl. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/182 anonim ***** válasza:
72%
Úgy értem a magzatburokig. :D
2013. júl. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/182 anonim ***** válasza:
14%
Mondod te! Én meg tudom, ha nem egy gyereket szültél, akkor te is tudhatod, hogy minden terhesség más és más, én a helyedbe nem lennék olyan biztos, hogy nem mozog, ugyanis már 9 hetesen elkezd mozogni, de azt leghamarabb 11 hetesen érezhetünk belőle valamit is!!
2013. júl. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/182 anonim ***** válasza:
34%

Természetesen érezheti, hogy rugdos, nagy valószínűséggel aki korábban érzi annak a méhlepénye hátsó falon tapad, mint pl nekem is. Én is 13 hetesen éreztem először, addigra már megtudtam különböztetni a bélmozgástól...az a te dolgod ha te nem tudod megkülönböztetni.


A kérdező meg sajndos elég felelőtlen. Lehet fikázni azokat akik azt mondják, hogy házasság előtt szex ne legyen, de itt a példa, hogy egy ekkora gyerek még nem nőtt fel ahhoz hogy nemi életet éljen. Mind a fiú mind a kérdező teljesen annyira kicsi, hogy egyszerűen nem fogja fel ennek a súlyát... Így viszont igenis várni kell azzal amihez tulajdonképpen nem értenek. Borzasztó, hogy így msot az a szerencsétlen baba húzza a legrövidebbet, és az is hogy ennyire félvállról veszik néhányan ezt az egészet.


Az a baba már lassan 8 hetes...nem tudom elhinni hogy ennyire nem érted ezt a dolgot kedves kérdező, nem tudom mi olyan fontos dolgod van...


37 hetes kismama

2013. júl. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/182 reni0929 ***** válasza:
100%
a legfontosabb dolog most az lenne h elmenjen az orvoshoz.persze ha tényleg terhes...
2013. júl. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/182 anonim ***** válasza:
84%
Már döntött. Értitek? Akkor ti most miről is próbáljátok győzködni?:D
2013. júl. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/182 reni0929 ***** válasza:
23%

arról h az lenne a legfontosabb ha elmenne egy orvoshoz mert az sem biztos h terhes!!!

és tesztet sem csinált tehát én nem venném 100% a terhességet.

2013. júl. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/182 anonim ***** válasza:
100%
igen vár még de mire? csak neki lessz rosszabb. v lehet h kételkedik a döntésében...mire minden papírt elintéznek az se 2 nap. én a helyedbe nem húznám halasztanám az időt elhiszem h félsz én is félnék ilyen helyzetbe. de ezzel csak magadnak ártassz. de egyépként nem értem engem anya szó szerint mindig leellenőrzött h meg e jött h nics e baj. és nem is estem teherbe. én a helyedbe elmondanám a barátodnak h tudja milyen hülyeséget csinált!!!
2013. júl. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!