Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 éves vagyok és terhes. Mit...

16 éves vagyok és terhes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemrég(4 hete) vesztítettem el a barátommal a szüzességem(eddig csak egyszer voltunk együtt). Védekeztünk, csak az a baj, hogy ő kb fél óra után levette a gumit, olyan gyorsan, hogy észre sem vettem és nem tudtam róla, mert nem szólt. Nem élvezett belém, viszont miután szex után mondta, hogy 90 %-ban nem védekeztünk vettem egy tesztet, de nem csináltam meg rögtön, mert megjött. Egy hete viszont rosszul vagyok reggelente, hánytam is és úgy gondoltam jobb lenne megcsinálni a tesztet. Megcsináltam és pozitív lett. Egyszerűen annyira félek ,hogy senkinek nem mertem még mondani.. Egyszerűen nem tudom mihez kezdjek, abortuszra gondoltam, de nemtudom, segítsetek!:(


(u.i.: légyszi ne szidjatok a válaszban, ne mondjátok el mekkora idióta vagyok, tudom. De már megtörtént és nem tudok rajta változtatni, pedig higyjétek el nagyon szeretnék!!!)



2013. júl. 8. 19:00
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/182 anonim válasza:
26%
Aj aj hát ez nagy gond,szerintem titokban menj el Abortuszra vagy mond el inkább a szüleidnek :) Részvétem :(
2013. júl. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/182 anonim ***** válasza:
18%
Ez kamu kérdés. Unatkozó tini, aki nem tud magával mit kezdeni.
2013. júl. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/182 reni0929 ***** válasza:
26%

úgy látszik a kedves kérdező felszívódott:/

szerintem is kamu volt az egész.

2013. júl. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/182 anonim ***** válasza:
0%
-
2013. júl. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/182 anonim ***** válasza:
81%

Van akivel nem értek egyet, mert nagyon sok ismerősöm szült 16 évesen, és magántanulóként tanul tovább! Nem rúgják ki az iskolából!! Sőt sokuknak olyan szakma és érettségi is van a kezükbe,mint akinek se fia sem borja nincs!! Ez nem azon múlik, hanem ki mit akar!


Az, hogy a kérdező, mit fog tenni, és mit nem, az már egy másik dolog. Igen ez az ő döntése, és nem a miénk, mi csak tanácsot adhatunk.

Bár én a helyedbe, első sorba szólnék a szüleimnek, utána elmennék orvoshoz(Mert a kiskorút csak szülői felügyelet mellet vizsgálhatja meg az orvos) utána elmennék a védőnőhöz, és megszülném a gyereket.

Bár a barátod egy nagy barom, az tuti,aki ilyet meg tud tenni, és nem szól róla! De lehet, hogy szeret és ha meg is tartanád, akkor is melletted állna, de lehet hogy nem.Vannak olyan emberek, mint az én férjem is volt, nem akart még az elején gyereket,azt mondta nekem, hogy egyenlőre felejtsem el a babát, de aztán amikor kiderült, hogy terhes vagyok, akkor azt mondta, hogy remélem, hogy lányunk lesz!

Egy gyerek sok mindent tud változtatni az életbe, lehet hogy rossz irányba, de lehet hogy jobb irányba!


De azért majd írd meg, hogy mi a helyzet.

Sok szerencsét a döntéshez, és dönts úgy, hogy soha, de soha ne bánd meg bár hogy is döntesz.

2013. júl. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/182 A kérdező kommentje:

Itt vagyok még, csak nem volt időm feljönni, én kérek elnézést pár előttem szólónak, amiért gyakorikérdések helyett van életem is.


Meggyógyultam, de elkellett utaznom otthonról. Nőgyógyászhoz a hét végén vagy jövő hét elején megyek. Az abortusz mellett döntöttem, semmiképp nem fogom megtartani. Köszönöm mindenkinek a választ, lesz ami lesz.

2013. júl. 15. 17:29
 77/182 reni0929 ***** válasza:
59%
csak azt nem értem miért húzod az időt?
2013. júl. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/182 A kérdező kommentje:
Nem húzom, nem érek rá. Talán az is benne van, hogy félek egy kicsit, mert ha a nőgyógyász megmondja, hogy mivan, onnantól már nincs visszaút. Nincsenek kibúvók. Kénytelen vagyok tisztázni mindenkivel, mindent.
2013. júl. 15. 19:16
 79/182 anonim válasza:
0%
Is még eggyütt vagytok a barátoddal?am meg nem te vagy az idióta hanem ő
2013. júl. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/182 A kérdező kommentje:
Együtt vagyunk még igen, bár kevesebbet találkozunk, igazából elég furán alakul a kapcsolatunk, olyan mintha kerülne... De tudomásom szerint még együtt vagyunk
2013. júl. 15. 19:36
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!