Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 éves vagyok és terhes. Mit...

16 éves vagyok és terhes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemrég(4 hete) vesztítettem el a barátommal a szüzességem(eddig csak egyszer voltunk együtt). Védekeztünk, csak az a baj, hogy ő kb fél óra után levette a gumit, olyan gyorsan, hogy észre sem vettem és nem tudtam róla, mert nem szólt. Nem élvezett belém, viszont miután szex után mondta, hogy 90 %-ban nem védekeztünk vettem egy tesztet, de nem csináltam meg rögtön, mert megjött. Egy hete viszont rosszul vagyok reggelente, hánytam is és úgy gondoltam jobb lenne megcsinálni a tesztet. Megcsináltam és pozitív lett. Egyszerűen annyira félek ,hogy senkinek nem mertem még mondani.. Egyszerűen nem tudom mihez kezdjek, abortuszra gondoltam, de nemtudom, segítsetek!:(


(u.i.: légyszi ne szidjatok a válaszban, ne mondjátok el mekkora idióta vagyok, tudom. De már megtörtént és nem tudok rajta változtatni, pedig higyjétek el nagyon szeretnék!!!)



2013. júl. 8. 19:00
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/182 anonim válasza:
74%
Egyertelmuen abortusz, 16 evesen meg tanulni kell es nem gyereket szulni, ha vinni akarod valamire az eletben.
2013. júl. 10. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/182 anonim ***** válasza:
40%
Ha nem akarod megtartani, akkor se vetesd el, add örökbe, legalább esélye legyen az életre!
2013. júl. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/182 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem is egyértelműen abortusz. Aki azt írta, hogy hordd ki, szüld meg és add örökbe...hát komolyan..te még egy kislány vagy!!! Ha akár csak azt nézzük, hogy mégis hogy járnál be a suliba terhesen??

Azért a "barátodat" minimum kiherélném! Azonnal hagyd ott!!! És legközelebb nagyon vigyázz, hogy ne kelljen megint ilyen procedúrán végig menned :(

2013. júl. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/182 Emberek ***** válasza:
86%

nem nagyon tudok mit hozzászólni a témához, de azért leírom..

2 éve láttam egy filmet (Juno a címe), ami pont erről a szituációról szólt, lehet többen ismerik/látták. érdemes megnézni. ott a lány kihordta a babát, és míg terhes volt, még olyat is talált, aki örökbefogadja. igaz sokan megszólták, és nem értettek vele egyet, de irtó jó film


és abortusz vagy nem abortusz, szerintem el kellene vetetni.

túl fiatal vagy még hozzá. ilyen csak a középkorban volt, hogy a 13-14-15 évesek MÁR teherbe estek. sokan nem is élték túl!


ami meg a barátodat illeti, elég rendesen le kellene teremteni, hogy nem szólt, hogy levette a gumit. én a helyedbe még ki is raknám. ha ezt egyszer megtette, akkor meg fogja tenni máskor is

2013. júl. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/182 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is vetesd el. A Te tested, és ha nem akarod a testedet (és a lelkedet) kitenni a terhességnek akkor vetesd el. Mondják itt többen h add örökbe, bla bla... De ne érezz bűntudatot, mert a magzatnak még nincs éntudata!
2013. júl. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/182 anonim válasza:
12%
Ne ne ne ne legyen abortusz! a te kisbabád és képzeld el mekkora öröm lesz neked ha ott tartod a karodban! Nagyon boldog leszel! Az abortusz gyilkosság megölöd a saját gyerekedet! Tartsd meg !
2013. júl. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/182 anonim ***** válasza:
61%

Hogy mondhattok ilyen hülyeségeket egy 16 éves lánynak? Tartsa meg? Mire? Hogy szegénységben nőjön fel a gyerek? És a lány életével mi lesz? Könyörgöm, érettségi előtt áll! Nehogy elrontsa már a jövőjét egy fiatalkori ballépés miatt! Adja örökbe? Mégis mennyit hagyjon ki az iskolából? És milyen gyilkosság? A magzatnak még az idegrendszere sincs kifejlődve..

Kérdező! Ne hallgass azokra, akik jönnek az undorító, manipulatív Néma sikolyaikkal (amiben egyébként bőven 12. hét feletti magzatok szerepelnek, szóval arra ne alapozz), meg a magzatnaplócskáikkal, és a gusztustalanul manipulatív módszereikkel! Legyél egy kicsit önző, és gondolj már a saját jövődre is! Gondolom, szeretnél később egy rendes munkát, és egy olyan családot, ahol nem kell nélkülöznöd.. Ha megszülöd ezt a gyereket, akkor ettől búcsút mondhatsz.

Egyébként én is a te korosztályod vagyok, ha becsúszna egy gyerek, biztos elvetetném (igaz, én nem is bízom pasira a védekezést, fog.gátlót szedek). Mondjuk én soha nem is szeretnék gyereket, mert nem szeretem őket, és tudom, hogy borzasztó anya lennék.

Jöhetnek a lepontozások!

17/L

2013. júl. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/182 anonim ***** válasza:
78%

Nem teheted meg a szüleiddel, akik még 3 kicsit nevelnek, hogy a nyakukba sózol egy negyediket, hogy belerokkanjanak. Mert ugye te egyedül még nem tudnád eltartani, a barátodra ne számíts, már a fasorba se lesz, mire te szülsz.


Igen, már jönnek is az abortuszellenesek a kis versikéikkel, amiben a magzat könyörög, esdekel, az anyukájához az életéért....ezek inkább viccesek, mint meghatóak, ne is törődj velük...majd szülsz akkor,amikor szeretnél és annak, akinek szeretnél. Nem annak és akkor, amikor az ab. ellenesek mondják. Kik ők? Senkik. Elvakult ostobák. A törvény melletted áll, nem követsz el bűnt, ha elveteted, mert ez ma Magyarországon a 12. hétig teljesen legális, akkor is, ha habzik egyeseknek a szája. Nekik most fuckofff van.

2013. júl. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/182 anonim ***** válasza:
89%
56 gondolkodj már egy kicsit mielőtt leírsz egy ilyen berögzült hülyeséget. Te nyilván a saját lányodat is kényszerítenéd, hogy akarata ellenére szüljön tiniként.
2013. júl. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/182 anonim ***** válasza:
27%

Mennyi okos ember van itt. A kérdező segítséget kért, gondolt az abortuszra, de nem tudja mit csináljon. Kedves 17 éves nagy lány, aki utálja a gyerekeket, ha időd engedi írd már be a googliba, hogy 12 hetes magzat képek...miről beszél hogy az bőven 12 hetes elmúlt a néma sikolyos filmben, meg hogy az idegrendszere nem fejlődött ki... érzi a fájdalmat, kicsit okosabbak kutatták ezt mint te.Gondolom arra nem tetted a fáradságot, hogy megnézd miről is beszélsz.Ha meg így utálod a gyerekeket lehet hogy nem ennél a kérdésnél kéne tanácsokat osztogatni, hanem a sport és állat témakörben...


Az meg hogy nem bűn, arról lehetne beszélni. A helyedben elolvasnám Magyarország alkotmányát (ha már itt élsz), érdekes dolgokat találnál benne az emberi jogok pontban... a megölését sajnos még nem büntetik, de fogantatásától kezdve joga van az élethez, amit ha megölsz , igenis bűnt követsz el...


Az meg hogy ne rontsa el az életét azzal hogy megszüli, a lehető legsablonosabb ökörség ami mondhattok neki. Ha egy kicsit is tisztába lennétek vele hogy hány olyan nő van aki elvetette, mert ezt javasolták neki az okosak, utána meg mikor szeretett volna nem lehetett, és tényleg nme is tudott így gyereket szülni. Nem beszélve arról ahogy az abortusz megviseli az anyát lelkileg, egész életében hordozza majd ezt a sebet, maximum a világnak nem mutatja mert szégyenli.


Nem tudom mit gondoltok, ha szülés után ölöm meg a gyerekemet akkor börtönbe kerülök (joggal ugye), ha meg előtte 28 héttel akkor, élhetem vígan tovább az életemet?? Ezt nem gondolhatjátok komolyan....

37 hetes kismama

2013. júl. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!