Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeptemberben, októberben,...

Timi0926 kérdése:

Szeptemberben, októberben, novemberben szülő kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés

2013. szept. 1. 17:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/216 anonim ***** válasza:
10-es vagyok, mas neven msty, lehet, h valaki mar talalkozott itt velem. :-) En sem alszom valami jol, mint latszik. Eddig nagyon furge voltam es dolgoztam is. Mostanra hirtelen nagyon elnehezult a mozgasom es kiderult, h eleg keveset birok fizikailag, kulonben gorcsolok, nyilok... Hat igen, ez a szakasz mar a terhesseg...
2013. szept. 11. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/216 anonim ***** válasza:

13-as vagyok én hétfőn voltam nst-n a baba végig aktív volt.

Nekem is voltak tegnap igen erős jóslóim egész nap, volt amikor azt hittem hogy nah mehetünk a kórházba emiatt nem sokat aludtam sajnos éjjel is jóslóztam egyszer kétszer és hányingerem is volt.

Még van 17 nap. Már nincs sok hátra, de már nagyon fáj a baba mozgása.

2013. szept. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/216 anonim ***** válasza:
Elnézést a számlopásért:)éva vagyok...lassan azt sem tudom fiú e vagy lány:)) nem alszok, nem eszek és nagyon várom a novembert
2013. szept. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/216 anonim ***** válasza:

Tudom,,nem vigasztal senkit sem... De sajnos arrol, hogy aludjak csak almodozok:D de legalább, látom más is küzd vele.:))

Tudnek en aludni, ha mind a kettő combom forgoja nem fájna elviselhetetlenül. Sajna, így az oldalt fekvés sem jo mar.:,(

Mi ma megyünk meg pár dolgot megvenni amit elfelejtettem... Pl fej védő vagy ágyrács védő vagy mi a kiságyra:)) továbbá, még pelenkát, furdető állványt. Ma meg a lakásba sz elmaradhatatlan dekor dolgokat, a közérzetem javítására hivatkozva :D


Hétfő nekünk is nst megint. egyébként nem viccelrk a gép, 100!!! Fajasokat mutatott, hat en ugyan abból semmit sem éreztem. De ezek csak jóslok azt mondta a no. Majd akkor lesz szülés, ha rendszerezodik:-)


Hétfő nst mellett doki is lesz, ahol megint remenykedek, hogy C3000 helyett legyen mar valami 1-es is benne :D


Hat lányok kitartást!

Msty igen , te ismerős vagy;) évi még nem, de most mar ő is :-)


Puszi:Timi

2013. szept. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/216 anonim ***** válasza:
Kokusz- vagy szivacsmatracot vettetek?
2013. szept. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/216 A kérdező kommentje:

Nekem is sokszor már fáj amikor rúgizik pedig még 1hó van vissza..énse tudom hogy aludjak igyse,úgyse jó már.

Cumit visztek be a kórházba majd? Milyen betétet vettetek?

2013. szept. 11. 12:12
 47/216 A kérdező kommentje:
először nagyon kókuszt szerettem volna de aztán végül maradtunk a sima szivacsnál.
2013. szept. 11. 12:13
 48/216 anonim ***** válasza:
Mi kiküszöbölni vettünk:)
2013. szept. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/216 anonim ***** válasza:
Azaz kokuszt
2013. szept. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/216 anonim ***** válasza:
Kerdezo, vegul miert dontottel a szivacsnal? En vettem egy 10 db-os tenat, es egy-egy csomag ejszakai libresse-t es alwayst. Reg nem hasznalok betetet, nem tudom melyiknek puhibb a felulete, igy vettem mindkettot. Viszont eldobhato/halos bugyit nem vettem (meg). Eleg borzasztonak tartom, vajon kell egyaltalan? Ti vettetek?
2013. szept. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!