Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeptemberben, októberben,...

Timi0926 kérdése:

Szeptemberben, októberben, novemberben szülő kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés

2013. szept. 1. 17:07
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/216 anonim ***** válasza:

Pénteken kéne, hogy megszülessen. De még mindig semmi.:-(

Péntekre megint NST plusz a kórházban a dokimat meg kell hogy keressem. Szerintem pêntekig nem nagyon fog megszületni:-(

Timi

2013. szept. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/216 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont egy honap van hatra, de olyan izgi, h Ti mar itt tartotok! Drukkolok es konnyu szulest kivanok mindenkinek! Legyszi majd szamoljatok be mindenrol! ;-) Msty
2013. szept. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/216 anonim ***** válasza:

Na, legalabb valami mintha keszulne.

Szerintem a nyakdugo. Egy kocsonyas kis darab, ami szintelen volt. Es sok nyalkas(nem folyas) valami. Kicsit a derekam fajdogal, remelem rendszerezodik es erosodik js!!:)


Timi

2013. szept. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/216 A kérdező kommentje:
Timi írjál majd,hogy mizu veletek :) nekünk pont 3hetünk van vissza,bár sokan aztmondják,hogy előbb lesz meg..hát kitudja :) nem bánnám,csak minden oké legyen :)
2013. szept. 24. 23:59
 85/216 anonim ***** válasza:
Kerdezo! Nekem is mondogatjak, h elobb johet. Neked miert? Mire alapozva? Nekem volt osszel egy konizaciom, lehet, h nem tul strapabiro a megcsonkitott mehszajam. Ket hete c2100 lett, azota nem volt kontroll, bar olyan komoly joslom se, mint akkor (sok magneziumot eszek most), de tovabbra is szorgosan keszulodok... (de most mar legalabb alszom ejjel, az elmult 2 hetben ugy be voltam sozva a panik-szeru feszekrakastol, h ejjelente is ezen kattogtam) Meg a szamat mondjak meg ismerosok, h duzzadt. Meg ket hetet kell, h bent maradjon, addigra mindennel vegzek amit szeretnek, meg jovo szombatra meg idopontom van a fodraszhoz, oda meg muszaj elmennem. :-D (jovo penteken szedetem le a gellakkot is a kezemrol...)
2013. szept. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/216 anonim ***** válasza:
ja, Msty voltam.
2013. szept. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/216 A kérdező kommentje:
Nekem is C2100 volt a 32.héten,most nemtudom mennyi mert azóta nem vizsgált már doki,védőnő mondta,hogy nem feltétlen jelent koraszülést de lehet hogy ettől függetlenül előbb lesz meg.Ismerősök azért mondják mert lennvan eléggé a pocim. :)
2013. szept. 25. 01:16
 88/216 anonim ***** válasza:
Nekem is mondtak mar tobbszor, h lent van, de en nem tudtam eldonteni ezert elhittem. Hetfon mondta a vedono, h szerinte nincs lent. Gyorsan ki is irtam itt egy poci-tippelos kerdest, itt ismindenki azt mondta, h meg nincs lent.
2013. szept. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/216 anonim válasza:

Sziasztok!

Október 5-re vagyok kiírva. Győrben fogok szülni. Első baba lesz... kislány. Már eléggé izgulok, de remélem, minden rendben lesz. Jóslóim nincsenek, csak időnként keményedek kicsit. Méhszáj-értékemet nem tudom, mert egy ideje már nem vizsgált meg doki.

Egyébként már minden össze van készítve (babaszoba, kórházi csomagok, stb.)

2013. szept. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/216 anonim ***** válasza:

Hát csajok, holnapra vagyok kiíra de semmi!!!! Kiváncsi leszek, holnap mint momd a doki! Iszonyatosak az éjszakák, és ezzel nem túloztam... Görcsöl minden végtagom, fájnak a forgóim, és olyan hisztis vagyok, hogy még magamat sem bírom! Kegyetlen.... Kívánom nektek, hogy 39. hét körül bújjon ki a babátok!!!! Talán az idő is rátesz egy lapáttal, de javarészt a hormonok és a türelmetlenség ami rossz.

Tuti, hogy túl fogom hordani...hát ez van. Azt hittem előbb lesz meg, még a doki is momdta olyan 32-35. hét körül, na erről ennyit.


Kitartást csajok!

Timi

2013. szept. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!