Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeptemberben, októberben,...

Timi0926 kérdése:

Szeptemberben, októberben, novemberben szülő kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés

2013. szept. 1. 17:07
 181/216 A kérdező kommentje:
Fannibaba hnap lesz 2hetes :)
2013. nov. 2. 19:05
 182/216 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Hogy vagytok? :)
2013. nov. 11. 23:40
 183/216 anonim ***** válasza:

:-)

Koszi minden rendben anyuci:-)

Ellie baba hajnali 1-kor elalszik reggel 7-ig csicsukal aztán álomba etetem 10 perc múlva vissza alszik es 11kor ébred:-) nálam bevált a késői fektetes, majd időről időre hamarabb fektetem :-)


Ellie 6 hetes már lassan 1 és fél hónapos :-)!

Ki lakik Pesten??? Egyszer egy anyuci találkozó ?;)

2013. nov. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/216 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Bocs, h eltuntem, egy hetig tejlazzal kinlodtam... Bende szombaton volt 2 hetes. 3490g-mal es 52cm-rel szuletett. Nehez szules volt, 15 ora vajudas utan, +1 ora kitolassal, vakummal, pocakpasszirozassal, orasi gat- es egyeb metszesekkel. Sajnos nem is sirt fel, eleinte ballonnal lelegeztettek, de aztan jobban lett es egeszseges! Ma voltunk koponya-ultrahangon, ma nyugodtunk meg teljesen. Nagyon boldogok vagyunk. :-)

Msty

2013. nov. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/216 A kérdező kommentje:
Hát mi majdnem minden éjszaka fennvagyunk :( Napközbe mennyit alszik a babátok? Hány óránként esztek és mennyit?
2013. nov. 12. 17:30
 186/216 A kérdező kommentje:
Uh szegénykém akkor jól megszenvedtél érte. :( de a lényeg h már minden oké veletek :) Gratula nektek is :)
2013. nov. 12. 17:31
 187/216 anonim ***** válasza:

En Elliet akkor etetem mikor ehes:-))) azaz amikor sir kb 3-4 óránként, ma pl csak 3x evett... Hat, ha nem ehes nem tudom erőltetni. Napközben is jól alszik de van néha , hogy délután 5-6tol sírás es csak kézben van el:-( de azért örülök , hogy éjszaka jól alszik meg végülis egész nap,neki is kell ebrenlet:-)


Timi! Kisagyban altatjatok? Mi agyban altatjuk azaz velünk alszik, de a kisagyban is elvan. De este jobban szeretem, ha velünk van! Majd lassan visszaszoktatom.

Polyazd be, hogy a kezeivel ne "zavarja" az alvást. Ilyenkor meg nem tudjak kontrollálni:(


Kiartást lányok!

2013. nov. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/216 A kérdező kommentje:
hát leszoktam tenni a kiságyba vmikor elalszik de nem is az a baj hanem hogy,inkább éjjel szeret fennlenni,nappal meg aludni,de van hogy nappal is fennvan de mégis éjjel kukorékol. :( kipattan a szeme és ennyi :/ ienkor idehozom hozzánk az ágyba aztán ott elvagyok vele inkább minthogy a kiságy mellett álljak egész éjjel,főleg ha nyügis,de van hogy elalszik aztán ha nem alszok be énis akkor visszateszem a kiságyba.Amikor hazajöttünk a kórházból mindig felriadtam éjjel hogy úristen ittvan a Fanni és ráfeküdtem,közbe csak a párom kezét fogtam meg + haját érintettem meg,így szegénykémet felkeltettem párszor h gyorsan kapcsolja a villanyt a kislány ittvan az ágyba :D
2013. nov. 12. 20:57
 189/216 anonim ***** válasza:
Bende ejjel altalaban jol alszik (remelem igy is marad), akkor ha kel, tiszta, eves, alvas folyt. Kicsit hasfajos, gondok is vannak a szekleturitessel (tegnap 5 nap utan a doktorneni oldotta meg neki a kisujjaval :-( ), csak akkor nyugi, amikor tenyleg faj neki. Ebrenletei inkabb nappal vannak szerencsere. Mi kulon szobaba terveztuk, aztan az elso ejjel kikeszitett minket a legzesfigyelo, a polya miatt kb 15x beriasztott, rohangaltunk a masik szobaba. Meg izgultunk is, mert akkoriban meg nagyon bukos volt. Masodik ejjel athoztuk az agyunk melle a kisagyat, akkor is riasztott, de legalabb karnyujtasnyira volt. (Kesobb jottunk ra, h a polya miatt nem erzekel.) Masnap rendeltunk a netrol ilyen bebiobolnek nevezett dolgot, tok jo, mert az agyunkhoz van erositve, velunk alszik, de megis kulon helye van, a szobajaba meg visszament a kisagy.
2013. nov. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/216 anonim ***** válasza:

lilibel.hu

Bende 5-6x eszik, nappal azert szoktam keltegetni, de ejjel hagyom. 80-90-et eszik egyszerre, ez a bal mellemben megvan, a jobban sajnos csak 30-40, igy akkor potolnom kell tapival. Miutan megjottunk a korhazbol, durva mellgyulladasom lett, napokig lazas voltam. Ebben a gyulladasban "romlott el" sajnos a jobb cicim. :-(

2013. nov. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!