Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeptemberben, októberben,...

Timi0926 kérdése:

Szeptemberben, októberben, novemberben szülő kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés

2013. szept. 1. 17:07
 191/216 anonim ***** válasza:

Sziasztok

A mi luca babánk is jól alszik éjjel egyszer kel fel enni.

Eleinte ő is éjjel volt fennt és nappal aludt, de miután ezt meguntam nem hagytam nappal aludni és azóta szépen alszik éjjel, nappal is szokott, de nem sokat.

Általába a délutáni sétát átalussza, ha nem tudunk sétálni akkor is alszik abban az időszakban, ő szépen alszik a kiságyában. Vasárnap lesz 6 hetes :) és most 4450 gramm és 52 cm.

Andi

2013. nov. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/216 A kérdező kommentje:

Sziasztok.Tudtok vmi jó tejserkentőt? Fannibaba nem igazán cicizik csak 10ml-ket mert nehéz neki,elfárad.Egyik ismerősömnek a picije is igy volt és azért nem szopizott rendesen mert levolt növe a nyelve.Neten megnéztem erről egy képet hát nemtudom lehet Fanninak is ez van. Vkinek a picijének volt ien? Felhívtam a védőnőt hogy nézzék meg neki,holnap megyünk is. Így fejem neki nagyrészt a tejcit de 2napja egyre kevesebb jön le..:/ Először elkezdtem a laktoherb teát inni,aztán nemrég vettem urtica urens hemopátiás bogyót. Vki aztmondja üti egymást,vki azt h nem. A teát abbahagytam pár napja,lehet mégis a tea hatott és a bogyó nem,vagy én már nemtudom :( Ma voltam a patikába holnapra rendelnek ricinus communis bogyót.kipróbálom hátha az jó lesz.

Hogy vagytok ?

2013. nov. 26. 00:49
 193/216 anonim ***** válasza:
Nem tudok mas tejserkentot ajanlani, majd a baba lesz, ha a nyelve megoldodik! Remeljuk tenyleg ez a problema, mert akkor meg lehet oldani! En lassan egy honapja mellgyulladassal kuzdok, idonkent lazzal, masodik antibiotikum kuraval. Sajnos nem gyogyul, gennyes talyogok alakultak ki, ezeket sebeszileg fogjak kipucolni, vagy tobbszori biopsziaval, ez penteken dol el. :-((( Tejem van, szoptatok is, de lehet, h a beavatkozasok utan el kell apasztani, h ne alakuljon ki ujra. (Egyreszt komoly allando fajdalmaim vannak, ugy is erzem, h ezt nem tudnam ujra vegigcsinalni, masreszt a gennyes talyog azert nem olyan jo poen a szervezetben, szamtalan szovodmenye lehet...) :-((( Bende amugy csodalatos baba, mindenki belezug, aki meglatja es szepen fejlodik. Msty
2013. nov. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/216 A kérdező kommentje:
Voltunk dokinál,aztmondta nincs letapadva neki a nyelve.hát akkor ugy néz ki ink lusti a kisasszonykám,meg a vérszegénységem miatt is.Marad a sok sok fejés akkor,csak legyen elég tejci...Babódnak az orra nem tortyogott? Fanninak tortyizik,nincs megfázva. Doki aztmondta piciknél nagyon gyakori.
2013. nov. 26. 12:19
 195/216 anonim ***** válasza:

Örömmel olvasom, hogy mindenki jól van:-)!! Facebookon nem csinálunk egy csoportot?? Ott egyszerűbb lenne:-)!

Ellie baba már 2 hónapos:-)! Nagyon megy az idő csajok!!!

Timi

2013. nov. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/216 A kérdező kommentje:
Ez egy jó 5let sztem :) Én bennevagyok :)
2013. nov. 26. 15:15
 197/216 A kérdező kommentje:
Többiek? :)
2013. nov. 30. 14:29
 198/216 anonim ***** válasza:

Én is benne vagyok

Andi

2013. dec. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/216 anonim ***** válasza:

[link]


Kicsis Ellie 2 hónapos volt december 2.-án:-)

És Ti? Készültök a karácsonyra?:-) 4800gramm 59cm , 3040 grammal született:-)) jó pár ruhát már kinőtt:-)!

2013. dec. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/216 anonim ***** válasza:

A fórumot csak úgy lehet létrehozni, ha egy valaki a másikat meghívja...de sajnos én nem tudom a teljes neveiteket. Holnap megcsinálhatom, ha valaki megadja a nevét én gejelölöm és kész:-)!


Timi, Ellie

2013. dec. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!