Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS, a dohányzásról van szó...

SOS, a dohányzásról van szó mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem tudom végleg le rakni.Más is van így?Mit csinálja? 24 km
2009. nov. 2. 20:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

10.56! Te nagy bagós lehetsz, ha ilyen kifogásokat keresel...

Az utcai levegő minőségén változtatni nem tudsz, de a lakásodén és a tüdődén lehet, azzal, hogy nem füstölöd tele!

Aki bagózik és betegen születik a babája, azért is más a felelős, igaz?? Mondjuk a szomszéd, aki járatja a kocsija motorját?De nem te, aki cigizteted a hasadban a gyerekedet,ugye?? Szánalmas!

2009. nov. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én nem írok sem dorgálót, sem megerősítő dolgot. Kérlek olvasd el figyelmesen, hátha ez segít: [link]
2009. nov. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez egy klasz oldal!
2009. nov. 3. 20:39
 24/24 Manka68 ***** válasza:

Én is nagy bagós voltam (vagyok). Azért írom így, mert szerintem, aki egyszer rászokott, az nem tud leszokni, csak abbahagyni egy időre.Amikor elhatároztuk párommal, hogy most akkor mindent bele, és esély volt csak rá, hogy sikerült a baba, leraktam. Ez kb egy éve volt, még mindig várunk, és én még mindig nem gyújtottam rá. Egyszer megkérdezték, mikor múlt el az inger, sajnos azt kell mondanom, még mindig megvan. Csökkenteni az adagot szerintem nehezebb, mint teljesen abbahagyni, mert akkor mindig ottt a kísértés, hogy most egy kicsit többet, majd utána kevesebbet fogok füstölni. Ha eszembe jut a cigi, arra gondolok, majd utána. :) Ma is van egy bontatlan doboz cigi nálam, arra az esetre, ha meggondolnám magam. Még mindig az eredeti. :)Szóval nakam úgy sikerül megállni, hogy arra gondolok, a dolog nem végleges, egyszer majd rágyújtok újra. De nem most. :)

Bocs, hogy ilyen hosszú lett.

2009. nov. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!