Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiszakadt az óvszer, terhes...

Kiszakadt az óvszer, terhes lehetek?

Figyelt kérdés
3 hete kiszakadt az óvszer, most előszőr történt ilyen velem 4 év alatt! Ha lenne munkánk nem lenne baj mert szerettunk volna kisbabát de En is es a parom is elveszítettük az állásunkat! 23 éves vagyok és sajnos nagyon nehéz munkát találni! Szüleim nagyon szigoruak es biztos jön a kioktatás hogy milyen felelotlen vagyok es hogy fogom felnevelni, pedig mindig vigyaztunk es ilyen sosem törtent! 10 napja késik és a jobb petefészkem rettentöen fáj néha a bal is! Ezen kivül 15 percenkent wc re jarok! Felfazas, terhesseg vagy valami nagyobb baj lehet?

2013. okt. 13. 22:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:
persze, hogy ehetsz szalámit, én a nyers húsnál arra értettem például mint a tatárbifsztek, én sem gondoltam, hogy a kérdező nyers csirkemellet kezd el majd rágcsálni :)
2013. okt. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 A kérdező kommentje:
Jaj mekkorát nevettem! :) ez jo kis poén volt =) eddig nem nagyon mertem semmit enni meg hát eleg sok ennivalotol undorom van amit regen imadtam! De a spagetti ananásszal az jöhet :) azt minden nap megkivanom foleg az esti orákban
2013. okt. 19. 19:22
 73/81 anonim ***** válasza:
Hát edd ami jól esik :) Én a csokira vagyok ráállva egy ideje...:) egyébként minden rendben? sikerült már megnyugodni?
2013. okt. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 A kérdező kommentje:
Persze, minden rendben majdnem! Paromnak 99% hogy osszejon egy munka es kulon megyunk mert itt nagyon stresszes a helyzet :(
2013. okt. 20. 08:12
 75/81 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt hogy külön??
2013. okt. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 A kérdező kommentje:
Úgy hogy én és a párom egy masik lakásba! Mert en nagyszuleimmel elek ö meg szuleivel!
2013. okt. 20. 18:05
 77/81 anonim ***** válasza:
Értem!! Na és kezdesz már hozzászokni hogy pár hónap múlva hárman lesztek? :)
2013. okt. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 A kérdező kommentje:
Hát már igen...mar most ugy veszem hogy 3an vagyunk! Nagyon boldogga tesz engem ez a baba! Mindig is vagytam ra csak szerettem volna megvarni mig megteremtsuk a anyagi biztonsagot de o ugy gondolta nem var addig! De nembaj, biztosan megoldjuk valahogy! Csak azert nagyon felek az anyasagtol mert elso lessz! Felek h jo anya leszek e, hogy mindig fogom e tudni miert sir , es hasonlok
2013. okt. 21. 09:32
 79/81 anonim ***** válasza:
Ne izgulj:) ezeket ki fogod tapasztalni, és nem olyan nehéz mint ahogy elképzeltük szülés előtt. hidd el benned is megvan-lesz az anyai ösztön, meg fogod oldani :) tudod abból nem lesz jó anya, aki nem szeretné a gyereket, és nem is törődne vele.
2013. okt. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 A kérdező kommentje:
Egyebkent ez a hányinger, hányàs, szédülés mikor fog elmulni???
2013. okt. 21. 10:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!