Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiszakadt az óvszer, terhes...

Kiszakadt az óvszer, terhes lehetek?

Figyelt kérdés
3 hete kiszakadt az óvszer, most előszőr történt ilyen velem 4 év alatt! Ha lenne munkánk nem lenne baj mert szerettunk volna kisbabát de En is es a parom is elveszítettük az állásunkat! 23 éves vagyok és sajnos nagyon nehéz munkát találni! Szüleim nagyon szigoruak es biztos jön a kioktatás hogy milyen felelotlen vagyok es hogy fogom felnevelni, pedig mindig vigyaztunk es ilyen sosem törtent! 10 napja késik és a jobb petefészkem rettentöen fáj néha a bal is! Ezen kivül 15 percenkent wc re jarok! Felfazas, terhesseg vagy valami nagyobb baj lehet?

2013. okt. 13. 22:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim ***** válasza:
72 órád volt bevenni az esemény utánit. Szóval volt választási lehetőséged. A szüleid joggal lesznek mérgesek, hogy teherbe estél, mert volt 3 napod megakadályozni. Akkor kellett volna gondolkodni, mostmár mindegy.
2013. okt. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 anonim ***** válasza:
Miért kell letámadni a kérdezőt? Nem hiszem hogy bánja, és kézzel lábbal a terhesség ellen van! Egyébként meg ha terhes is, a párja még nyugodtan talál munkát, nincs még késő!
2013. okt. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet kedves kérdező de majdnem biztos, hogy terhes vagy.
2013. okt. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 anonim válasza:
Azt jelentené, hogy 15-21-ig voltál termékeny, így akkor volt esélyed teherbe esni, de ez sokszor nem ilyen törvényszerűen alakul, így sajnos bármi lehet.
2013. okt. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 anonim ***** válasza:

vegyél tesztet, mert az érzékeny tesztek már a menstruáció kimaradásának első napján megmutatják, hogy terhes vagy e.

10 nap késés után már biztosan megtudod a teszttel, hogy mi a helyzet.

sajnálom, hogy így alakult, mármint ha terhes vagy, nálunk is kiszakadt az óvszer, nekünk sem felhőtlen az anyagi helyzet, de mi megtartottuk.

vegyél egy tesztet.

20 hkm

2013. okt. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 A kérdező kommentje:
Amint irtam nincs munka ugyhogy nem volt penzunk esemeny utanira, de ha terhes is vagyok egyaltalan eszem ágaban sincs sem elvetetni sem orokbe adni! Eppen ma voltam allasinterjun valoszinuleg dolgozhatom egy irodaban! Ma mar szedulesek is kezdodtek, holnap csinalok tesztet!magyarorszagon gyor fele nincs valami munka a paromnak?
2013. okt. 14. 12:36
 27/81 A kérdező kommentje:
Koszojom azoknak akik mellettem allnak es nem tamadnak! Jol esik itt beszelgetni , megnyugszom tole! Anyukam egyebkent 17 evesen esett teherbe
2013. okt. 14. 12:40
 28/81 anonim válasza:

Én nagyon drukkolok, hogy még most ne legyen babád, megírod majd az eredményt?

Egyébként ezt még bemásolnám azért, mert úgy vettem észre, hogy sokan nem vágják mi hogy működik:


"Ezek a korai csalódások könnyebben elkerülhetőek lennének, ha minden nő tudná: a megtermékenyülésre az adott hónapban – még ha ideális időpontban, az ovuláció idején történik is a szeretkezés – mindössze 20-25 % esélye van. Igen, jól látod, nem írtam el a számokat. Tényleg ennyire kicsi az esély arra, hogy egy baba a szülők döntése után azonnal megfoganjon."


forrás: [link]

2013. okt. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom!leirom az eredmenyt mindenkeppen :)
2013. okt. 14. 13:35
 30/81 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell megköszönni azt hogy melléd állunk. ugyanis semmi rosszat nem írtál! egy két ember élvezi ha beléd köthet! ne a negatív véleményeket hagyd figyelmen kivül :) Reméljük sikerül a munka!
2013. okt. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!