Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiszakadt az óvszer, terhes...

Kiszakadt az óvszer, terhes lehetek?

Figyelt kérdés
3 hete kiszakadt az óvszer, most előszőr történt ilyen velem 4 év alatt! Ha lenne munkánk nem lenne baj mert szerettunk volna kisbabát de En is es a parom is elveszítettük az állásunkat! 23 éves vagyok és sajnos nagyon nehéz munkát találni! Szüleim nagyon szigoruak es biztos jön a kioktatás hogy milyen felelotlen vagyok es hogy fogom felnevelni, pedig mindig vigyaztunk es ilyen sosem törtent! 10 napja késik és a jobb petefészkem rettentöen fáj néha a bal is! Ezen kivül 15 percenkent wc re jarok! Felfazas, terhesseg vagy valami nagyobb baj lehet?

2013. okt. 13. 22:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyan én nem válaszoltam eddig a kérdésedre, csak "idetévedtem" és elolvastam a kommenteket. Én is kiváncsi vagyok ha nem baj, hogy mi lett végül az eredmény? Megcsináltad a tesztet? :)

2013. okt. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 A kérdező kommentje:
Ma meg nem mert azt elso vizeletbol kell es be kellett jonnom komaromba hogy tudjak venni mert en faluban lakom es nalam nincs! De holnap reggel mingyart megcsinalom es irok is ide hogy mi lett az eredmeny! Egyebkent nekem strumam van es hormontablettakat szedek ra! Ugyhogy nem tudom mi lessz igy
2013. okt. 14. 15:03
 33/81 anonim ***** válasza:
Ha esemény utánira nem futja akkor a gyereknek miből vesztek kelengyét, pelust, stb...? Ez nem kötekedés, hanem gyakorlati kérdés, kíváncsi vagyok ezt hogy lehet megoldani, spórolási tippekre lenne szükségem.
2013. okt. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 A kérdező kommentje:
Arra van 9 honapunk! Addig csak talal a parom munkat
2013. okt. 14. 16:00
 35/81 anonim ***** válasza:
100%
Mindent használtan kell venni, és már a terhesség elejétől nézegetni a neten. Mindig ki lehet fogni a dolgokat olcsón. Van amit nem vehetsz használtan, de az nem sok. Mosható pelenkát használni, mosószódával mosni, spórolni ahol csak lehet. És a legfontosabb: mindent elkövetni, hogy sok teje legyen az anyukának, nem feladni akkor sem, ha csak 10ml-t tud lefejni, mindenféle praktikát be kell venni, mert ezzel lehet a legtöbbet spórolni. És persze minél előbb munkát találni. Ha anyuka úgyis otthon lesz képezze magát, járjon el ingyenes tanfolyamra, hogy később minél előbb munkába állhasson.
2013. okt. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 A kérdező kommentje:
Ruhakkal, babakocsival meg hasonlokkal nincs problema! Ezek vannak! Csak a pelusokes az etetes! Meg kisagyunk is van
2013. okt. 14. 17:27
 37/81 A kérdező kommentje:
Pozitiv lett
2013. okt. 14. 18:38
 38/81 anonim ***** válasza:
És örültök? :)) Ha igen, akkor gratulálok Nektek, és sok boldogságot kívánok! :)
2013. okt. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 A kérdező kommentje:
Eloszor remegtem, de lenyegeben nagyon orulok csak felek anyu es a mama reakciojatol! Remelem munka is osszejon! Ez az elso ugy hogy azt sem tudom mit kell tennem
2013. okt. 14. 21:07
 40/81 anonim ***** válasza:
Gratulálok!:)
2013. okt. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!