Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiszakadt az óvszer, terhes...

Kiszakadt az óvszer, terhes lehetek?

Figyelt kérdés
3 hete kiszakadt az óvszer, most előszőr történt ilyen velem 4 év alatt! Ha lenne munkánk nem lenne baj mert szerettunk volna kisbabát de En is es a parom is elveszítettük az állásunkat! 23 éves vagyok és sajnos nagyon nehéz munkát találni! Szüleim nagyon szigoruak es biztos jön a kioktatás hogy milyen felelotlen vagyok es hogy fogom felnevelni, pedig mindig vigyaztunk es ilyen sosem törtent! 10 napja késik és a jobb petefészkem rettentöen fáj néha a bal is! Ezen kivül 15 percenkent wc re jarok! Felfazas, terhesseg vagy valami nagyobb baj lehet?

2013. okt. 13. 22:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! Azert rettentoen felek hogy fogom elmondani a szuleimnek ha pozitiv.
2013. okt. 13. 23:50
 12/81 A kérdező kommentje:
2.an kellett volna megjönnie es elotte egy hete voltunk egyutt, akkor szakadt ki az ovszer
2013. okt. 13. 23:52
 13/81 anonim válasza:

Akkor lehet megúsztad, de biztosat tényleg csak a teszt tud mondani. A pár száz Ft-os is kimutatja, nem kell a legdrágábbat venned.


[link]

2013. okt. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 anonim ***** válasza:
Én is tartottam a bejelentéstől, mert, bár nekünk a második, de páromnak igencsak kell egy másik munka két babó mellé :) igazából örültek is nagyon, de aggódnak az anyagiak végett. Fel tudjuk nevelni, ne értsetek félre, de egy két dolgot nélkülözni kellene ha nem lesz még más munka.
2013. okt. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 A kérdező kommentje:
Ezaz hogy nekunk egyikunknek sincs munkaja! Pedig ha lenne en annyira orulnek a babanak! En szlovakian lakom nem magyarorszagon! Sajnos! De itt is vannak olcso tesztek!
2013. okt. 14. 00:15
 16/81 anonim ***** válasza:
Munkát sajnos nehéz itt is találni. Nálunk is csak párom dolgozik!
2013. okt. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 anonim ***** válasza:
ill. dolgozott is. bocsi, rosszul fogalmaztam
2013. okt. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 A kérdező kommentje:
Ha jol emlekszem 23 an tortent ez es ahogy kiszamitottam az ovulacios kalkuratorral 15-21 ig mutatja! Ez mit jelent?
2013. okt. 14. 00:23
 19/81 anonim ***** válasza:
En is peteeres utan napokkal lettem terhes. (Nalunk tervezve volt,csak a parom nem tudott pont peteeresre hazajonni) a teszt mar mutatja a tutit,minel hamarabb megcsinalod,es ha pozitiv tobb idod lesz gondolkodni a baboca sorsaval.
2013. okt. 14. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 anonim ***** válasza:
Esemény utáni tablettáról nem hallottál?
2013. okt. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!