Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Értelmeznétek ezeket a teszteket?

Értelmeznétek ezeket a teszteket?

Figyelt kérdés

[link]



32 naposak a ciklusai, bár a múltkor valami miatt 35-re nyúlt. Vettem ovu tesztet, tegnap volt a 16. napom, azt írták benne, hogy akkor kezdjem a tesztelést. A ciklus.hu

szerint holnap lenne pé-m. Ezek a tesztek szerintem tök egyformák. Nem kellene erősödnie vagy halványodnia? Biztos, hogy ovu előtt állok és nem után?

A hőmet csak néhány napja kezdtem mérni, de stagnál. Ovus görcseim 2-ától vannak elég gyakran. Tojcsi nyák már 3 napja nincs, előtte volt.



2014. jan. 6. 21:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/202 A kérdező kommentje:

Most találtam ezt (az utolsó mondat izgatja fantáziámat):

"A menses utáni néhány napban a hőmérséklet ingadozik akár egész fokokat is. Aztán egyszercsak jön 1-2 nap, amikor nagyon leesik, ilyenkor van a tüszőrepedés, majd az ezt követő pár napban emelkedni kezd egészen 36,8-37 fokig és innentől kezdve minden nap nagyjából azonos a hőmérséklet. Ez normál ciklus esetén is így van, tehát akkor is megnő akár 37 fok körülire a testhőmérséklet!

De nem kell feltétlenül ennyire megnőnie, van, akinél 36,6 fok a magasabb, másnál meg akár 37 fok fölé is mehet, ez teljesen egyéni, érdemes hozzá tudni az előző hónapok adatait is. Ami biztos, hogy ha nem ingadozik a testhőmérséklet nagyokat, hanem nagyjából stagnál, akkor már volt peteérés."

Szerinted?

2014. jan. 9. 15:26
 32/202 anonim ***** válasza:
Ez îgy van. En meg mindig azt mondom, hogy a 2 eros tesztnel 17. Asszem napon volt ovud. Nekem is most napok ota 36,5-35,6 ma vagyok a 18. Napomon. Jo lenne ha menne fentebb. Allitolag ha beagyazodas van akkor ott meg lekene menni a honek ujbol. Na kivancsi leszek. Szoritok magunknak :)))
2014. jan. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/202 anonim ***** válasza:

Ja es azt nem irtam hogy az ovu teszt is lehet rossz. En most direkt 2 fajtaval csinaltam es az egyik mar pozi volt a masik hasonlo eros mint a tied. Ezeknel is van erzekenysegi fokozat,mint a

Terhes teszteknel.

2014. jan. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/202 A kérdező kommentje:

Én is épp tegnap vettem másfajta ovu tesztet, ami hál'Istennek egyértelmű volt végre. Igaz, negatív, de legalább érthető, mert egy csík volt rajta.

Amúgy képzeld a ma reggeli hőm 36,7 volt. Csoda! :)

Megnéztem az előző ciklusban mért hőmet, s ott is a nemvárt előtt 10 nappal volt először magas( s még mensi második napoján is magas volt), pedig hamarabb lehetett a pé. Lehet, hogy nekem később reagál a szervezetem?

A múltkori csak azért nem mérvadó, mert hónaljban mértem minden reggel.

Picit reménykedem, hogy így marad vagy még emelkedik, de nem élem bele magam.

Szorítok Neked is! ;)

Köszi egyébként a hasznos tanácsokat és a folyamatos biztatást! :)

2014. jan. 10. 09:16
 35/202 anonim ***** válasza:
Jaj dejo. Ha felment a hod es negativ a teszt akkor tuti volt ovud :)) ma nekem is fentebb ment a hom. Meg 8 nap a nemvartig. Szivesen segitek amiben tudok. Mikorra nemvarod? Bocsi az ekezetek miatt. Telorol irok.
2014. jan. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/202 A kérdező kommentje:

Elvileg 21. Én korábbra tenném, de lehet megint elhúzódik.

Remélem, nem esik már vissza!

Ha baba nem is lesz, legalább az kiderülne, hogy valóban volt ovum.

2014. jan. 10. 13:35
 37/202 anonim ***** válasza:
Egyébkênt egy vérvételből a 21. Ciklusnapon megtudjàk nézni, hogy volt e ovud. Ha most nem sikerűl tanàcsolnàm, hogy a nődokitól kérjék ilyen hormonvizsgàlatot! Mióta próbàlkoztok?
2014. jan. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/202 anonim ***** válasza:

[link]


Megtalaltam a 11. Havi vateras ovutesztekrol a kepet. Nezd meg. Ovu utan elhalvanyodott.

2014. jan. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/202 A kérdező kommentje:

Igen, látom. Amiket én csináltam azóta mind full pozitív, úgyhogy én nem is fotózom így egyben. A megfelelő időben leolvasott érték mind negatív volt. Szerintem. Én egyébként úgy gondolom, hogy még hamarabb volt pé-m, kb 4-én, mert akkor esett le a hőm 36,4-re. Ha akkor volt, talán 29 napra fog megjönni. Ha 7-én, akkor később. Ha meg leesik a hő most már, az baj.

Amúgy nekünk már van egy 4éves nagy fiúnk, szeretnénk a kis tesót. Ez csak a 2. "éles" hónap, csak kíváncsi voltam erre a hőmérőzős módszerre, hogy biztosra menjünk esetleg később, ha most nem jön össze.

De ez a stagnálás eléggé beparáztatott...

Ti mióta próbálkoztok? 1. baba?

2014. jan. 10. 17:10
 40/202 A kérdező kommentje:

Itt a görbém (idegesít, hogy csak most kezdtem el mérni). Én ebből gondolnám, hogy inkább 4-én volt pé-m:

[link]

2014. jan. 10. 17:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!