Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is tartsa meg 15...

Szerintetek is tartsa meg 15 évesen a babát, ha?

Figyelt kérdés

Oké, kicsit hosszú sztori lesz, de igyekszem rövidre fogni.

Szóval van egy barátnőm, nevezzük L-nek, 15 éves. Lefeküdtek a barátjával, gyógyszert szedett, de antibiotikum-kúrája volt... így most kb 2-3 hónapos terhes lehet.

L jó családból származik, apukája nagyon gazdag, 5 gyereket tart el, anyukájával egy kis lakásba élnek külön. Elég erős suliba jár, közepes tanuló.

Még nem mondta el a szüleinek, de a terhesség biztos.

Fél, hogy hogyan fogja felnevelni, hogy segítenek-e a szülei. Most azt tervezi hogy megvárja a 18 hetet amíg lehet abortuszt végeztetni, aztán mondja el a szüleinek, hogy ne tudják már elvenni tőle a babát.

Nagyon ragaszkodik a kicsihez, azt mondja nem tudna a tudattal élni hogy megölte a saját gyerekét.

Ő tulajdonképpen már eldöntötte hogy megtartja, csak tudja hogy én nagy GYIK-függő vagyok és megkért hogy írjam ki a történetét, hogy tanácsot kérjen érett, felnőtt emberektől, akik nem a rokonai, tehát nem elfogultak vagy ilyesmi.

Normális véleményeket kérnénk!



2014. ápr. 9. 22:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 A kérdező kommentje:
Nem piálós, bulis egyikőjük se...
2014. ápr. 9. 22:57
 12/83 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem tervezett volt!

Mert amikor nem akartam, akkor védekeztem, amikor "baleset" történt, akkor szedtem be esemény utánit...

1-es voltam

2014. ápr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem rosszindulatú. Miért szerinted korrekt eltitkolni majd nagyszülők terhére felnőtteset játszani mennyire etikus?
2014. ápr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/83 A kérdező kommentje:

3-nak szólt a "tervezett volt-e" kérdésem.

És védekeztek, hozzá teszem.

2014. ápr. 9. 22:59
 15/83 anonim ***** válasza:
100%

11/13


Persze hogy nem hisz még ahhoz is gyerekek, egy sört nem vehetne legálisan és egy normális helyre nem engedik be őket.

2014. ápr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/83 anonim ***** válasza:
83%
Nem volt tervezett. De nem is a szulok nyakara szulok, kulon elunk raadasul sajnos kulfoldon. Viszont nem kell aggodnunk hogy mindent megtudunk e majd adni a picinek.
2014. ápr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/83 A kérdező kommentje:

De miért játszana felnőtteset?? Fel akarja nevelni, dolgozik amúgy is (nem, nem az apjának), a sulija erősségéhez képest jól is tanul, becsületes, segít mindenkin, jótékonykodik.. Nem értem miért kell egyből leírni őt hogy akkor ő most a szülei nyakára szül, meg hogy megy piálni majd meg ilyenek..

Nem minden 15 éves ugyanolyan!!

Ő nem iszik, bulizik, drogozik vagy ilyesmi...

Ha valamilyen szinten a szüleire is szül, legfeljebb annyiban, hogy amíg leérettségizik, elvégez egy egyetemet/főiskolát, addig besegítenek a szülei, hogy vigyáznak rá néha meg ilyenek. Mellesleg az anyukájának magánóvodája van, ott is lehetne a gyerek a saját nagyanyjával, másfél éves korától, amíg L suliban van...

Meg ilyenek .

De tényleg nem értem, miért vagytok ilyen előítéletesek és empátiátlanok.

2014. ápr. 9. 23:03
 18/83 anonim ***** válasza:
97%

"5-ös kérdező, ez egy nagyon gusztustalan megnyilvánulás volt tőled. Remélem, férfi vagy, mert ha egy nő ennyire empátiátlan és rosszindulatú, arra nincsenek is szavak..."


- Én meg remélem, a címkézés helyett megcáfolsz.

Normális véleményt vártál, nem a barátnőd dicsőítését. Ez az én normális véleményem: a barátnőd éretlen, és mások életét is befolyásolja a saját hülyeségvel.

2014. ápr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/83 A kérdező kommentje:
És azért titkolja el mert FÉL!! Nem értem, hogy nem tudjátok beleképzelni magatokat a helyzetébe..
2014. ápr. 9. 23:05
 20/83 anonim ***** válasza:
100%

Te kérdezted a véleményünket...

15 évesen nem dolgozhat legálisan. és igen, a szüleinek szül, mert ők lesznek a baba gyámjai.

2014. ápr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!