Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, titeket nem idegesít...

Kismamák, titeket nem idegesítenek ilyen beszólások? Persze ha van.

Figyelt kérdés
24 hkm vagyok, eddig 3,5-4 kg híztam, abszolút sehova csak a pocira, a 60 cm "darázsderekam" 94 cm pocakméretűvé vált:-)aminek én nagyon örülök, mert mindig irigykedtem a kismamikra és igen, én nagy hasat szeretnék!És, mikor ezt elmondom 1-2 kedves embernek vagy lát a megjegyzés "Te is jó nagy bálna leszel a végére" - hát szerintem azért ez nem itt kezdődik...nem?Miért nem lehet elfogadni, hogy mondjuk egy kismama hasa megnő, de igazából nem hízik csak pocira és az szépen le is megy szülés után és nem lesz bálna!
2014. ápr. 11. 15:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én 30 hetes vagyok, az első pár hónapban sokat fogytam a semmiből, akkor mindenki azzal jött, h "jaaaaj, mert nem fog úgy fejlődni a baba, egyééél!" A 26. héttől van kismama pocakom, nekem nagyon tetszik, viszont egy ideje mindenkitől megkapom, h az alkatomhoz képest nagy hasam van. Sztem meg baromira nincs. 175 cm magas vagyok és 68 kg, 2. baba, ehhez képest még kicsi is.

Egy ideje úgy vagyok vele, h bekaphatja mindenki. A baba fejlődik, a páromnak tetszem, sztem helyes pocim van, a többiek meg... Hát, na. Nem kérdeztem a véleményüket.

2014. ápr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

34 hetes vagyok,eddig plusz 5-6 kilónál tartok.

Eleve kicsit túlsúllyal estem teherbe,de nem vészes.Csak pocakra "híztam" de a 28.héten kezdett el látszani.

Egy ismerősöm olyannyira hangot adott a "látványos hízásomnak",hogy este,mikor suliból hazafelé jövet vártuk a buszt(távolsági járatnál voltunk vagy 40-en) odajött és fennhangon elkiáltotta,hogy de jól meghíztál,mióta nem láttalak.Egy gyors neked is szia után mondtam,hogy éppen 8 hónapos terhes vagyok...Hát,nem esett jól,mert eleve figyelni próbálok a súlyomra.

2014. ápr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Irígy
2014. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

én kisfiam 41. hét után jött ki és még akkor se látszódott rajtam hátulról semmi.

Nem emlékszem, hogy kaptam volna ilyen beszólást, de sztem más milyet se.

másodiknál most kezdtük a 4. hónapot, még egy dekát se híztam, remélem, megint nm szedek fel túl sokat (terhességi cukorbetegségem volt, így esélyes-diéta miatt).

Amúgy meg irigykedjenek és élvezd,hogy csinos vagy. Igen minden kismama szép, de nem ugyanúgy.

(off: És egyáltalán nm fájt a derekam, pedig hatalmas hasam volt)

2014. ápr. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!