Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes kismamik, hogy...

39 hetes kismamik, hogy vagytok? Esetleg valakinek van tippe, hogyan lehetne megindítani a picit? Ti is türelmetlenül várjátok már, hogy a kezetekben tartsátok a babátokat?

Figyelt kérdés
26-ra vagyok kiírva, de nem érzem, hogy közeledne a nagy nap. Görcsök már egy hónapja vannak, valamint a medencém, comb belsőm és a szeméremcsontom ki akar szakadni néha a helyéről amikor belenyilal a fájdalom, ez gondolom a pici helyezkedése, ékelődése miatt van.

2014. ápr. 20. 08:52
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
8 as vagyok. most hívtuk a mentőt. 5 perces fájásaim vannak. remélem meglesz hamarosan a baba
2014. ápr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

8.


jujjj, szuper! de jo neked! könnyü szülést! majd irjál még!! :)

2014. ápr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Sok sikert! :-) És persze könnyű szülést :-)
2014. ápr. 21. 21:27
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok! sziasztok :) jelentem, nekem bejött a 21-dikei dátum olyannyira hogy a kislányomat itthon a saját ágyunkon szültem meg!

délután 4-5kor kezdődtek a fájások nagyon gyengén és összevissza. este 7-8 közt már mértem mert erősödtek és beálltak 4-5 percesekké. hívtuk a mentőket, este 9 felé elfolyt a magzatvizem. azt hittem szörnyethalok :D akkor nem volt ilyen vicces ám...hívtuk a mentősöket újra, de még kellett nekik egy kis idő...kijöttek 20 perc múlva, de akkorra már a pici haját lehetett látni, közben édesanyám jött a nagyobbik lányomhoz, viszont kezében a telefonnal mondta a szülészeti osztálynak mikor mi történik végül 10 percen belül kinyomtam a fejét, fájás után még egyet nyomtam, azzal kint volt a kis teste, második nyomásra csak a pici lábak maradtak! Azonnal felsírt, 3700 gramm és 51 cm hatalmas hajjal makk egészségesen. nekem egy pici repedésem volt, de másnap már törökülésben ültem, egyáltalán nem fáj

bevittek minket azonnal a kórházba, negyedik nap után ma hazaérkeztünk! :))

2014. ápr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
de jo!! gratulálok! szuperek voltatok! :-) emlékezetes estétetek lehetett! :-D
2014. ápr. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen!! :) hát egy élmény volt az biztos! most bent alszik mindkét lány :) mesés volt az első éjszakánk itthon....:D
2014. ápr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
én meg még mindig itt vagyok...40 hetesen... ha csütörtökig nem bujik ki, akkor pénteken be kell feküdnöm..de én még mindig nem érzem semmi elöjelét annak, hogy ez a babo ki szeretne jönni.
2014. ápr. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Hatalmas gratula 8-aska :-)

Jó egésséget Nektek! :-)

Én ma töltöm a a terminusom, de még egyenlőre semmi. Bár ma megvolt az amnioszkópos vizsgálatom és megrövidült a méhnyakam, nyitva a méhszájam és minden jel arra mutat (keményedés, feszülés), hogy ma vagy holnap megindul a szülés. Kívácsi leszek, már nagyon várom. Addig is most lepihentem mert azt érzem ha szülés lesz az éjjel fog megindulni és kell az energia. Na meg a vizsgálat óta eléggé vérzek. :(

2014. ápr. 26. 14:47
 20/33 anonim ***** válasza:

8as vagyok.

hát szorítok Nektek nagyon. és legalább olyan gyors és könnyű szülést kívánok mint az enyém volt:))))))))

2014. ápr. 27. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!