Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes kismamik, hogy...

39 hetes kismamik, hogy vagytok? Esetleg valakinek van tippe, hogyan lehetne megindítani a picit? Ti is türelmetlenül várjátok már, hogy a kezetekben tartsátok a babátokat?

Figyelt kérdés
26-ra vagyok kiírva, de nem érzem, hogy közeledne a nagy nap. Görcsök már egy hónapja vannak, valamint a medencém, comb belsőm és a szeméremcsontom ki akar szakadni néha a helyéről amikor belenyilal a fájdalom, ez gondolom a pici helyezkedése, ékelődése miatt van.

2014. ápr. 20. 08:52
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Mi ma vagyunk 2 hetesek es en is sokallom a lanykam fogyasztasat. 3000 grammal jottunk haza a korhazbol es most tartunk 3600 grammnal. Allandoan enne es cicin logna. Nem tudom mivel lehetne visszafogni az ehseget. Talan vizzel, teaval?!... A gyerekorvos szerint is sokat eszik.
2014. máj. 13. 11:21
 32/33 anonim ***** válasza:
itt, ahol lakunk (Franciaországban) se teát, se vizet nem javasolnak.. és ami furcsa volt, már az egy napos babámnál azt mondták, fö a rendszeresség, 3 oránként sürübben ne etessem és ne is adjak többet az elöirtnál..szegénykém sirdogált két napot, de azota ez megoldodott. mi 3900 grammal jöttünk ki és most most 4300.
2014. máj. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

én is megszültem 12-én végül :)))


enyém 80-90ml t eszik 2 óránként.

2014. máj. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!