Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire érdekli a férjedet a...

Mennyire érdekli a férjedet a babakelengye? Megnézi pl a kisruhákat?

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 23:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindent együtt vettünk.
2014. jún. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Persze,teljes mertekben partner a vasarlasban. A nagy fiunknak is mindig egyutt vasarolunk.
2014. jún. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Együtt vásároltunk be amit csak lehetett! Voltak apróságok amiket én vettem meg, mert nem cipeltem mindenhez magammal. De aztán megmutattam neki és áldását adta rá:-))) Megnézte a ruhákat is ,igen. A fürdető kádat pl ő választotta ki!
2014. jún. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk ugy volt hogy az anyukammal es az anyosommal mentem el a nagy babakelngyebeszerzo korutra, a ferjemnek meg otthon mindent megutogattam egyesevel :) szerencsere kozos az izlesunk ugyhogy minden tetszett neki. Sot a nagy reszet mar elore leegyeztettuk ( a boltok webshopjan elore megneztuk )
2014. jún. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a nagy dolgokat köszösen megbeszélve vettük meg. A kisebb dolgokat ruha cumi stb abból apuka ia külön vásárolt nagyon élvezi :) ha nekem én láttam olyat akkor én vettem meg. Imádja nézegetni a kis ruhákat és ha nem dolgozna annyit még kia vasalgatná el is pakolgatná!! :)Nálatok hogy vagy kérdező??33hkm
2014. jún. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezer bocsánat hogy zavarosan írtam :( de remélem értitek!! Hülye telefon!!
2014. jún. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi is mindent együtt vettünk. 34 hkm
2014. jún. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%
Megnézte mikor megmutattam neki, de férfiből van, persze, hogy nem kötötték le az ilyen dolgok :)))
2014. jún. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Az elején szinte mindent együtt vettünk. Ha kisebb dolgokat egyedül vettem meg, mert mondjuk egyedül mentem vásárolni, akkor azt utána megmutattam neki. Ruháknál sok mindent ő választott ki. Most már 2 éves elmúlt a kicsi, de ha apa megy vásárolni és lát neki valamit akkor megveszi egyedül. Szerencsére megvan az összhang :)
2014. jún. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%

Együtt vettük a párommal, mindig nagy érdeklődést mutattam, de őszintén szólva egy fikarcnyit se érdekelt, hogy a gyerek milyen göncöt visel az ágyban/babakocsiban, amit amúgy néhány hét alatt kinő.


Gyanítom aki úgy érzi, hogy az ő férje komoly érdeklődést mutatott az is hasonlóan vélekedett valójában, mint én.


Annál jobban figyeltem, hogy műszaki téren mit veszünk (babakocsi, autós ülés, babaőr, stb). Abban aktívan részt vállaltam már.


Egy férj

2014. jún. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!