Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire érdekli a férjedet a...

Mennyire érdekli a férjedet a babakelengye? Megnézi pl a kisruhákat?

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 23:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Együtt vásároltunk általában, és biztos érdekelte a férjemet, mert én már legtöbbször választottam, mentem volna már, de ő mindig m´g szöszmötölt, hogy akkor melyik lwgyen. Egyszer egy bézs vagy barna bodyn ment a huza-vona, mert nem tudott dönteni. Nekem mindegy lett volna, végül megvettük mindkettőt. De nálunk minden vásárlás ilyen azóta is. :-)
2014. jún. 24. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
93%
hat az en férjem akkor az egyetlen akit az ilyenek sosem kötötték le?:) sem az elsővel(lány) sem most(fiu)...mindegy én megveszegettem többnyire online amik kellenek, ha vmi drágább volt azt előre megmutattam a többit mikor megérkeztek:) a mai napig soha egyedül egy ruhát nem vett a nagyobbiknak sem, mindegy, ilyen ő, majd én...
2014. jún. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindent együtt vettünk meg, sőt egy csomószor nekem kellett leállítani őt, hogy már nincs szükség a századik habos-babos kisrucira... Most mivel még pici a lányunk, ő jár vásárolni, minden alkalommal hoz valami kisruhát, mert nem bírja otthagyni :)
2014. jún. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
szinte mindent egyutt vettunk...sok sok hadakozassal h melyik is legyen.paromnak mar van ket gyereke.nekem o az elso es en minden sz.rt meg akartam/ok venni neki.persze rajott h jobb ha enged.:-)ami folsleges vt az a hordozokendo mert benazok vele es inkabb n hasznalom.az elso babakocsink aminek a megvasarlasakor lemondtam az almaim kocsijarol.(persze mar azt is beszereztuk:-))egyedul turiba jartam/jarok egyedul m oda n hajlando bejonni de amikor terhesen hazahoztam par turis kisruhat megkerdezte h hol vettem...megmondtam es csak lesett..azt hitte h ujak.na jol eltertem a targytol.tehat igen mi szinte mindent egyutt vettunk meg.multkor pl hazaallitott egy rakas babaruhaval.o valasztotta ki oket.gondosan kb.ket ora alatt.ugyh nem hiszem h csak megjatsza h erdekli a dolog....
2014. jún. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
A nagyobb dolgokat ( ágy, babakocsi stb.) együtt vettük, de a ruhák soha nem érdekelték. Nem is vártam el tőle, hogy ott szöszmötöljön velem a bodyk fölött, ez nem neki való.
2014. jún. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Én magam vásároltam, lelkesen megmutogattam neki, szépen bólogatott, ennyi. Persze, ha megkértem, hogy kísérjen el egy bababoltba, megtette, sőt be is jött, nézelődött, de sosem mutatott nagy érdeklődést a kisruhák iránt, az nem is ő lenne. Ezért én egy cseppet sem bánkódom. Valószínűleg nem ez fogja eldönteni, hogy milyen apukája lesz a fiamnak. :)
2014. jún. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
16-os vagyok. Mindent én választottam ki, a babakocsitól elkezdve a babaszobán át a pelenkáig mindent, és elmondása szerint nagyon jól döntöttem ezekben a dolgokban. Egy dolog viszont eszembe jutott, amit Ő maga vásárolt egyedül; a pelenkázófeltétet. És igen cuki vett. :)
2014. jún. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Na jól meglepődtem, hogy mindenkinek a férje ilyen lelkes :) mi a második babát várjuk, elsőnél persze végignézegette, amit mutattam neki, meg a nagyobb dolgokat (bútor, babakocsi, ilyesmik) átbeszéltük, kicsiket egyedül intéztem. Most, hogy úton a kistesó, inkább csak apróságokat kell venni, ruhát, pelust, pár apróságot, hát ez totál hidegen hagyja. Tegnap este kérdeztem, hogy megnézi-e a rugikat, és nem akarta. Igaz, este tízre aludt el a kislányunk, ő meg előtte egész nap dolgozott, aztán szerelt a lakásban...
2014. jún. 24. 09:45
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
A 2. gyerek már nem olyan érdekes. Úgy van vele, már egyszer végigcsinálta, másodjára nem olyan izgi. Majd figyeld meg, az első gyereketek kisbabakorából biztos van vagy 500 kép, a 2. gyerekről meg majd készül vagy 15. Ne így legyen, de sajnos mindig így van.
2014. jún. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Megnézi, de látom rajta, hogy annyira nem érdekli. :) Ami igazán érdekelte azok a nagyobb dolgok, pl. kiságy, babakocsi, ezekre ő talált rá, de az apróságok nem érdeklik. Sőt, nem is viszem szivesen magammal pl. DM-be, mert mindenre megkérdezi, az meg minek? :D Persze volt, hogy ő látott meg egy kis ruhát, megtetszett neki és ragaszkodott hozzá, hogy vegyük meg, de a többségét egyedül vettem. Nem ettől függ szerintem, hogy ki milyen apa lesz.
2014. jún. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!