Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire érdekli a férjedet a...

Mennyire érdekli a férjedet a babakelengye? Megnézi pl a kisruhákat?

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 23:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti, hogy érted, hogy nem olyan érdekes a 2. gyerek? Igen furcsán fogalmaztad meg, olyan, mintha nem is egy személyről írnál, hanem csak egy tárgyról. Na mindegy.

16-os voltam.

2014. jún. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nézz meg pl. valakit az ismerőseid között, aki most szülte az elsőt. 10 kép az első pillanatról egyből fel a fészbukra, 120 gratuláció, barátnők személyesen is meglátogatják, rokonok átmennek segíteni, minden "első" dolgáról fotó készül.

Aztán ugyanez a személy szül egy második gyereket. Itt már nincs 500 kép, a barátnők/barátok a fészbukon odavetnek illemből egy "gratulálok"-ot és ennyi. Nincs felhajtás. A második baba már senkinek se nagy szám, sokszor a saját apjának se, hiszen már egyszer végigcsinálta. SAjnálom, hogy rosszul hangzik, de ez általános.

2014. jún. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Hát azért szerintem ez nem olyan általános. Aki tudatosan tervezi a 2. (többedik) gyereket, ott szerintem ugyanolyan fontos ő is. Nem toltam fel 500 képet az elsőnél sem, és a 3.-nál sem. Időközönként teszek ki néhány képet. A rokonok megnézték mindegyik gyereket. Na mindegy, sajnálom ha nálatok így van. Barátnőmék most várják a 2. babát, én ugyanúgy kíváncsian várom hogy milyen lesz, mint az elsőt, pedig nem is az én gyerekem.
2014. jún. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nálunk kicsit fordítva működik minden. Én iszonyatosan rühellek vásárolni (akár másnak, akár magamnak), a férjem imád.

A vásárlások nagy részét ő intézte. Azóta megszületett a baba, valamelyik nap az ajtóból mondta, hogy ne vágjam ki, de elcsábult és hozott egy rakat babaruhát.


Egyébként a beszerzéseket nagyrészt úgy osztottuk fel, hogy ő kinézte a típust (pl babakocsi), mert nekem lövésem se volt róluk, aztán én megkerestem, hogy hol a legolcsóbb. Végül fillérekért sikerült egy jó babakocsit szereznem.


Ruhákkal úgy voltam, hogy attól még, hogy lány, ne legyen tele rózsaszín cuccokkal, illetve minek vegyünk újat, amikor max két hétig hordja és kinövi. Neten vásároltam használt ruhákat csomagban.


Pelenkát is a férjem szerzett be, ő tudta, hogy melyik jobb/kevésbé jó.


Szóval ő az, aki simán elcsábul a gyerekruha osztályon - miközben én már tikkelek, hogy menjünk ki az üzletből és haladjunk tovább.

2014. jún. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!