Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Októberre kiírt kismamik hogy...

Októberre kiírt kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2014.okt.17.re vagyok kiirva.most megyek cukorra 4ik baba.Ti hogy vagytok?mitek lesz és mikor tudtátok meg?Mi kecsón 4dn voltunk ott kislányt mondtak 3fiam van otthon :) Mirella lesz a neve de már most izgulok a 32hetes uh miatt nehogy kukacot növesszen :)
2014. júl. 7. 14:37
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Én baján szülök! :) Nagyon felháboritonak tartom hogy elvették a 26hetes uht.és csak 32 hetesen lesz uh.....
2014. júl. 8. 07:48
 12/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Én október 9-re vagyok kiírva, úgy néz ki, kislányunk lesz, már van egy 4 éves fiúnk is.

Jól vagyok, egyenlőre nincs különösebben panaszom.

Pest megyében élek, a Szent Imrében fogok szülni.

Amúgy nálunk nem is volt 26 hetes Uh, a 18 hetes után 28-30 a következő.

2014. júl. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
4- es vagyok. Én Fehérváron fogok szülni. Programozott császár lesz.
2014. júl. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nyiregyen sincs 26 hetes uh... De itt nemetben sincs... Csak a 32 hetes a 21 hetes utan.
2014. júl. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
5éve szültem az elsöt és utánna két évente itt volt mindig.most vették el inenn is...mind a 3at simán szültem hát szeretném öt is.
2014. júl. 8. 16:12
 16/18 A kérdező kommentje:
cukorterheléssel hogy álltok??? hát nekem aztán meglepö volt elsö 3-al nem volt ilyen.3,9 éhgyomri aztán a 2óra mulva levett 3,5 :D mostmár tudom miért vagyok ujabban rosszul ...képezelm milyen ha leesik a vércukrom :D hipoglikémia
2014. júl. 15. 16:29
 17/18 anonim ***** válasza:
Én is így jártam hogy a terhelt cukrom kevesebb volt. És még mehetek a 28- dik héten is újra.
2014. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
hát nekem egyenlöre nemmondták hogy menjek ujra.még zárt méhszájam van de már a doki figyelmeztett h ahogynyilok befelé....mert az injekcio miatt nem szabad ezzel játszani mert ha megindul a szülés elvérezhetek.miost az van hogy ha nem nyilok a 39iken befekvés és inditás bár ettöl annyia nem félek mert 3ikom is elöbb jött és tudtam mikor nem szabad szurit adnom magamnak.amugy keményedések szurkálások csak akkor ha nem szedem a magneziumot amugy napi 4et szedek kb.calciumot is tabi formájában mert az alacsony . meg a többi gyogyszit.nem baj nem soká vége :) A HIDEG FRONTOT NEM SZERESSÜK VISZONT!!! TI HOGY VAGYTOK?
2014. aug. 3. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!