Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Mit csináltok otthon?

Kismamák! Mit csináltok otthon?

Figyelt kérdés
Nem dolgozhatok,borzasztó nehezen megy az átállás a pihenésre.A házimunkán kivül mit csináltok?Esetleg linkelnétek nekem amit a neten érdemes olvasgatni ilyenkor?
2014. júl. 23. 09:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
En a 8het óta itthon vagyok..sajnos nemtudtak tovabb dolgozni a 13hetig szószerint feküdtem mert allandóan hanytam:((most 19hetes vagyok és mar aranylag jól vagyok,most nagyon élvezem,h itthon lehetek:))pedig nincsenek nagy programjaim..főzök,tv-zek,játszom,olvasok könyveket,fórumozok,eljárok a barátnőimmel beülni kávézókba,sétálni,sokkal többet vagyok a párommal..egy szóval én egyáltalán nem unatkozom..
2014. júl. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

30 hetesen jöttem el, mert nem bírtam a nagy meleget. Hétvégente egy-egy szobát kifestettünk, utána csináltam egy nagy takarítást. Olyan igazi nagyot. Minden szekrényből kipakoltam, átválogattam, átmostam mindent.

Mellette rengeteget keresgéltem a neten, mit hol érdemes megvenni. Rengeteget spóroltunk.

Utolsó hetekre főzést tervezek. Szeretném a fagyasztót főtt étellel megpakolni, mert nem lesz segítségem, és így könnyebb lesz.

2014. júl. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is itthon vagyok a 9. héttől. Az elején meg jól bírtam. Kertészkedtem, pakoltam, átnéztem a ruhatáram mi lesz jó és mi biztos nem. Megnéztem egy csomó filmet amire előtte nem volt időm, kedvenc sorozatokat. Aztán már sokat kellett pihenni. Most meg rengeteg elrakni való zöldség van a kertben. Épp sóskát mosok, de pihennem kell így felnéztem ide. Ja és végre ráértem meglátogatni az otthon lévő kismama barátnőimet.

Én nagyon élvezem hogy itthon vagyok, már nem bírnám a munkát.

2014. júl. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én 32 hetesen jöttem el a munkahelyemről pont ma 1 hónapja:)Azóta itthon mosok,főzök, sütök,takarítok,teregetek,vasalok,sok babavárással kapcsolatos cikket olvasok,nyelvet tanulok és emellett házat újítunk és költözőfélben vagyunk, így apránként pakolgatok dobozokba.Ja és kórházba járok.Nem unatkozom 1 percet sem és minden napra van valami teendő :)
2014. júl. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!